2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

:KK1: Ohh iyi yapmışsın canım yarın benim de okulum yok artık tam anlamıyla başlayalım :13:

oo süper canım boş gününün olması.:81:
o zaman yarın birlikte başlıyoruz. tuğbamız da bu hafta başlıcak
şenlencek buralar. başlamayan kimse kalmadır sanırım :124:

Ben geldiiiiiim...:KK3::KK3::KK3:

Sedefim sevdiceğin çok doğru söylemiş.Evet sen bu işi çok istiyordun ama bu kadar ters bir zamanda aramaları,yarın gel başla demeleri...:KK14: Hani sanki gerçekten gelemeyeceklerini bilip de böyle yapmışlar gibi.:KK19: Hakkında hayırlısı,bak eniştemiz de çoğunlukla yanında olacak,mis gibi çalışırsın dersini.:nazar::nazar::KK54:

Bu arada artık herkesten her gün rapor istiyorum.:KK20: Yarından itibaren askeri disiplin hakim ! :KK20::KK1::KK1:

Kimse kendini salmayacak.Her gün yarım saat bile olsa bakacağız.:KK55:

Kendimi ferman okuyan amcalar gibi hissettim.:KK53::KK53:

Ben de öğleden sonra paragraf çözdüm,sabahki alana katkısı olsun diye benzer konuları çünkü.:KK6: Öğleden sonra da ilkeler-inkılaplar,madenler,nüfus vs.konularında soru çözdüm.

Hepinizi kocaman seviyorum,iyi ki varsınız.:KK19::KK19::KK16:

Maşallahh canım :KK9: Darısı başıma bugün oturamadım bir türlü :KK57::KK50:
Dün sadece soru çözdüm canım.O da akşam:KK31:Sen de başlarsın canım yakında.Daha tam olarak kimse motive değil:KK16:
kızlar beni keşan mebden ücretli için aradılar
keşanın köyüne çıkmış. ama hemen yarın başlamamı istiyolar
ben nasıl hemen yarın başlıyayım. orda ev bulmam lazım. edirneden keşana, keşandan köyüne git gel yapsam saat kaç olur zaten
evi de bugün hemen nasıl bulayım.
şansıma tüküreyim yahu :KK5:
insan cumadan arar haftasonu bulurdum bi şekilde. oofff offf :KK14:

Canım büyük ihtimalle seni aramadan önce başka bir ücretli öğr. vardı.O gidince seni aramışlardır.Benim gönlüm de senin ücretli yapmandan yana değil.Kır dizini ders çalış canım yaaaa:KK34:

Sedefim sevdiceğin çok doğru söylemiş.Evet sen bu işi çok istiyordun ama bu kadar ters bir zamanda aramaları,yarın gel başla demeleri...:KK14: Hani sanki gerçekten gelemeyeceklerini bilip de böyle yapmışlar gibi.:KK19: Hakkında hayırlısı,bak eniştemiz de çoğunlukla yanında olacak,mis gibi çalışırsın dersini.:nazar::nazar::KK54:

Bu arada artık herkesten her gün rapor istiyorum.:KK20: Yarından itibaren askeri disiplin hakim ! :KK20::KK1::KK1:

Ben de öğleden sonra paragraf çözdüm,sabahki alana katkısı olsun diye benzer konuları çünkü.:KK6: Öğleden sonra da ilkeler-inkılaplar,madenler,nüfus vs.konularında soru çözdüm.

İlk rapor benden gelsin o halde canım:21: Bugün sabah alan çalıştım,sonra tarihten 3 ünite bitirdim:KK37: Az sonra coğrafya çalışmaya gidicem.

Ben dağılmayı anlamamıştım o konuyu bitirdim az önce bitti sorularını çözücem birazdan:KK31:

İlk rapor benden gelsin o halde canım:21: Bugün sabah alan çalıştım,sonra tarihten 3 ünite bitirdim:KK37: Az sonra coğrafya çalışmaya gidicem.

Maşallah canım sen de iyi gidiyorsun.:nazar::nazar:

Ekim çıkana kadar herkes düzenini oturtacak inanıyorum.:KK16:

Allah zihin açıklığı versin canım.:KK54:

biz de seni seviyoruz ballı lokumum :KK16:
aynen öyle kuzum. tam zamanına denk getirdiler. merak etme raporumu eksik etmicem :KK42:
Dün sadece soru çözdüm canım.O da akşam:KK31:Sen de başlarsın canım yakında.Daha tam olarak kimse motive değil:KK16:

Canım büyük ihtimalle seni aramadan önce başka bir ücretli öğr. vardı.O gidince seni aramışlardır.Benim gönlüm de senin ücretli yapmandan yana değil.Kır dizini ders çalış canım yaaaa:KK34:

onur da öyle diyo. daha ne zaman oldu ek atamalar bile..
tamam canım benim, evdeyim bol bol çalışcam söz :KK16:

günaydın kızçeler ben bugün başlıyorum :KK53: inşallah .bi arkadaşım söyledi selat-ı tefriciye duası var onu 4444 defa okuyan arkadaşlarının hepsi o yıl atanmış banada oku nolur diye ısrar etti dün başladım içim ferahladı ders çalışma istegi geldi sizde okuyun kızlar isterseniz ne olur ne olmaz dünya dua üstüne duayı buraya yazıyorum kuzularım
öcelikle niçin okunur onu yazayım

[FONT=trebuchet_MS]Salati tefriciye duası her türlü ihtiyaçlar ve sıkıntılardan kurtulmak için okunabilir. Hastalıktan,üzüntüden (gam,keder), sıkıntıdan, uğradığı, haksızlıktan, zulümden, haksız yere hapse girmekten, ağır borç yükünden [/FONT][FONT=trebuchet_MS]kurtulmak isteyenler salati tefriciye duasını çokca okursa, o salavâtın bereketiyle ve Allah'ın izniyle her türlü musibetten kurtulur. Tefriciye [/FONT][FONT=trebuchet_MS]duasını samimiyetle ve inanarak, neticesini Alla'tan bekliyerek okuyan pek çok kimse isteğine kavuşmuş, borç ve diğer sıkıntılarından kurtulmuştur. Özellikle borçlu kimseler bu duayı ve diğer duaları okumayı ihmal etmemelidir.[/FONT][FONT=trebuchet_MS]
[/FONT]

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

anlamı :
[FONT=trebuchet_MS]“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”
[/FONT]

Eline sağlık canım benim ne güzel üşenmemişsin yazmışsın..Geçen sene çok niyetlendim ben bunu okumak için fakat bir türlü kısmet olmadı..İnşallah bu sene okuyacağım..Sen de vesile olursun inşallah okumama..Sayısı çok önemli bunun ne bir eksik ne bir fazla olacak..Dualarımızın kabul olması dileğiyle..

ohh kızlar içimi rahatlattınız
huzursuz oldum gidemeyince. çocuklar öğretmensizmiş çünkü yazık onlara da
ama elimde imkanım yok ki, haa keşan merkez olsa, edirneden en erken araba 7 de. biner git gel yapardım ev bulana kadar.
ama bi de köyde. köye gidene kadar da zaman geçer derse yetişemem. bu hafta içinde başlarım dedim ama illa yarın başlaman lazım dediler. yarın başlamam imkanı yok.
cuma arasaydılar haftasonu bulurdum ev pzt başlardım.
siz de biliyosunuz ben bunu ne zamandır bekliyodum. hatta onurla kenarda biriktirdiğimiz para vardı. onur ne zamandır bilgisayar istiyodu da gene de bu cumaya kadar bekliyelim cuma da aramazlarsa alırız bilgisayarı demişti.
hatta cuma biz saat 5 e kadar bekledik.
ee ben de artık bu saatten sonra aramazlar hadi gidelim alalım bilgisayarı dedim.
hayır bi de artık ekime gelmişiz. ben de ona göre düzenimi kuruyorum burada. ararlar mı diye daha ne kadar belirsizlik içinde yaşıyayım?
biz gittik aldık bilgisayarı o akşam. annem para sorun değil sen git dedi, ama ev sorun. orda evi bulmadan kendimi garantiye almadan nasıl tamam yarın başlıyayım diyeyim ki?
neyse kızlar zaten onur da diyo, ücretli senin için hayırlı olsaydı böyle zor şartlarda olmazdı, ne zamandan beri bekledin aramadılar, şimdi pat diye gelmeni istiyolar. zorlukla başlayan işten hayır gelmez dedi.
onu da bu sabah keşana yolcu ettim. okulu başladı. perşembe ve cuması boşmuş. pzt sabahları gitcek, çarşamba akşamları gelcek.
en büyük destekçim çoğunluk edirnede olcak zaten. ben de burda güzel güzel dersimi çalışırım artık, yapcak bişey yok. hayırlısı böyleymiş

Aynen öyle kuzum hayırlısı de Allaha bırak..Bak benim burnumun dibindeki okullar dururken uzaktaki bir okul çıktı,çarşamba iş başı yapıyorum vardır diyorum bir hayır,bugun gittim okuluma gördüm o öğrencileri kara kara bakıyorlar gözümün içine halka oldular etrafımda içim cız etti iyiki gelmişim buraya dedim..Eğer yapacaksan bu ücretliyi bir şeyler vesile olacak ve iş başı yapacaksın zaten için rahat olsun kendi kendini yeme hiç..

O değil de Tuğbamla aynı üniversiteden mezun çıktık iyi mi ? :KK53::KK53::KK1:

Monam, sen miydin annesi sevgilimi beğenmedi diyen aklımda öyle bir şeyler kalmış:44: maşallah ne güzel yakışmışsınız siz öyle:nazar:
Maşallah bu topik güzeller geçiti olmuş, sönük kaldım ben :KK1::KK1:

Monam, sen miydin annesi sevgilimi beğenmedi diyen aklımda öyle bir şeyler kalmış:44: maşallah ne güzel yakışmışsınız siz öyle:nazar:

Canıımm.:KK16::KK16: Çok teşekkür ederiz.:KK17::nazar:

Ben size söylemeyi unuttum.:KK25::KK25: Birkaç gün sonra annem yüreği güzel olsun,ben sinirle söyledim onları kusura bakma dedi.:KK16::nazar: Ama bir adım atmak için şu kpss zıkkımını bekliyoruz.:KK19:

O değil de Tuğbamla aynı üniversiteden mezun çıktık iyi mi ? :KK53::KK53::KK1:

eveeettt :KK52::KK1:
çok mutlu oldum ki ben :KK16:

seninde maşallahın var kuzum :21:

siz ekleyin birbirinizi ekleyin :63: küsersem görürsünüz:KK5:
Canıımm.:KK16::KK16: Çok teşekkür ederiz.:KK17::nazar:

Ben size söylemeyi unuttum.:KK25::KK25: Birkaç gün sonra annem yüreği güzel olsun,ben sinirle söyledim onları kusura bakma dedi.:KK16::nazar: Ama bir adım atmak için şu kpss zıkkımını bekliyoruz.:KK19:

bak gördün mü yine biz kazandık:KK8::KK8:

İyi akşamlar nasılsınız kızlar... Ben de ders çalışmak istiyorum ama bir türlü ders çalışamıyorum :-( çok huzursuzum...

X