2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canım habertürk ne kadar? 1 lira falansa 29 tl ye gelir. Ben konu anlatım istemediğim için soru bankasını o fiyata da alabilirim
Ama daha düşüğe denk gelirse almayı düşünüyorum

baktım şimdi fiyatına 1 liraymış canım
2014 basımı veriyorlar
ben pek beğenmiyorum yargının konu anlatımlı kitaplarını
ama belki yardımcı kaynak olarak alan olur dedim

anladım canım. benim bulunduğum il küçük. çok az kitapçı var ve kitaplar ateş pahası. kredi kartım da yok ama kapıda ödeme yaparak alsam da çok uyguna geliyo. bugüne kadar kitapseçten 4 defa kitap almıştım sanırım. tek biriyle sorun yaşadım. o da zaten aras kargo yüzündendi. ama rengina da senin gibi çok beklemişti, eksik kitap yüzünden bekletmişlerdi. şimdilik bana telefonda tamam dediler ama inş gelir bir an önce. aynen ben de çok seviniyorum gelince. o kargo paketini açarken 32 dişim gözüküyo. keyfini çıkara çıkara bakıyorum kitaplara sarılıyorum fln demek ki yalnız değilmişim bu konuda
olsun canım zorlandığın iş olsun. evinde huzurlu musun, sağlığın yerinde mi sen ona bak.
bi de bence planlı olmak adına hani derslerini engellemesin diye bence haftanın belirli günlerini temizliğe vs. ayır. mesela pazar günü camlar silincek ütü yapılcak gibi..
galiba sen kardeşinle yaşıyodun. yemek olarak da sana zaman kazandıracak şeyler yap. mesela biz buzluğa börek yapıp koyuyoruz. sigara böreği sarma fln da koyuyoruz. zaman olmadığında direk o böreği çıkarıp fırına ver ohh mis. yemeklere salatalara konulcak soğan havuç marul fln bunları rendeleyip doğrayıp hava geçirmicek kaplarla birlikte buzdolabına koy. hazırda bulunursa yemek derdinde zaman almaz canım
ahh benim coğrafya manyağımmmm benim de her ne kadar coğrafyadan çok yanlışlarım çıksa da çok seviyorum ben bu dersi. insanın öğrenesi geliyo sanki. çok zevkli bi ders bence de. kafa yormuyo hem
lostu izlemiştim kuzum. ilk sezonlar iyi ama bi yerden sonra bende şey olmuştu. her şeye rağmen nasıl hayatta kalıyolar ya fln diyodum. bi de bi son gelsin istiyosun artık gelmiyo ama sürükleyici yine de..

kızlar çalışma masamı bakım ve makyaj masasına çevirmiştim onları bi güzel ordan aldım. şifoniyerimin üstüne dizdim. ee biraz sıkışık oldu ama olsun yine çalışma masamın bir rafı abur cubur yeri olmuş. şirineli jelibonlar topitoplar hoşbeşler eticinler.. ki onları da hemen ordan alıp başka bi çekmeceye koydum. çalışma masam adının anlamını yerine getirmeye hazır hale geldi şimdi bazamın içindeki kullanıcağım kitaplarımı çıkarıcam. çok fazla kitap çıkarmıcam. çünkü bu sefer ohoo daha çalışılcak bir sürü kitap var hiçbirine bakamadım moduna girip üzülmek istemiyorum. bu ayki planımdakileri çıkarıcam. bi de yeni gelecek olanları koyucam

ders çalışma hazırlıkları başlamış kuzumun

ooooooo maaşallah kuzumaa tam gaz bekliyoruz
tuğbişin de kulaklarını çekiyoruz başlamazsa 1 hafta mühlet verdi kendine aklımda

Son düzenleme:

sarı saçlı gözlüklü kamburu cıkmıs bir kpsszde mi sandın

Yok aksine aklımda gayet güzel bir genç bayan profili var. Merak ediyorum aslında sizleri

baktım şimdi fiyatına 1 liraymış canım
2014 basımı veriyorlar
ben pek beğenmiyorum yargının konu anlatımlı kitaplarını
ama belki yardımcı kaynak olarak alan olur dedim
bende yargının 2012 basımı var çorba gibi bir anlatımı var 40 lira vermiştim o zaman hala sıfır duruyor
1 liraysa almam 29 liraya daha iyi soru bankası alabilirim

Son düzenleme:
ders çalışma hazırlıkları başlamış kuzumun
ivettt başladım çok mutluyummmm :124::124:

ooooooo maaşallah kuzumaa tam gaz bekliyoruz
tuğbişin de kulaklarını çekiyoruz başlamazsa 1 hafta mühlet verdi kendine aklımda

tuğbamız başlamazsa ona ağlayan yüz göndercem
ben miniklerime ödevlerini yapmadıklarında ağlayan yüz yapıştırıyodum, hemen yapıyolardı
tuğbam senden de bu performansı bekliyorum ona göre

Anladım canım Ben hepsine aynı anda başladım.Alana ne zaman başlıyorsun?
Ah canım yaa okurken hem gülümsettin hem de duygulandırdın beniÇok teşekkür ederim bu sıcaklığın için.Dediklerini yapıcam canım.Kardeşim geçen yıl atandı.Ben de onunla kalıyorum.Darısı da bizlere inş.Küçücük bir evimiz var ama kardeşim erkek olduğu için işleri ben yapıyorum.Ütü,çamaşır ,yemek...Canım dershane başlayınca yemeklerim makarna çorba gibi kolay şeyler olacak mecburen

ahh ne güzelll kardeşin atanmış. darısı bizim başımıza inşallah
ne demek canım ben de aynılarını düşünüyorum senin ve burdaki diğer arkadaşlar için. gerçek hayattaki insanlardan göremediğim sıcaklıkları burda görüyorum
bayılırım öyle kutu gibi şirin evlere..
hmm o zaman canım bimin mantısı çok güzel aklında bulunsun üzerine de tereyağda azıcık salça, pulbiber, kekik, nane yakıp mantının üzerinde gezdirdin mi aynı ev yapımı mantı tadında oluyor. tavsiye ederim

evet kuzum daha güzel bir soru bankası alabilirsin
aslında yargının alan kitabını verselerdi kuponla çok iyi olurdu
badecim face hesabın varsa ekle beni göndereyim özelden
bende merk ediyorum sizleri

tuğbanız yesin sizi
bana hep gülen yüz yapıştır yapcam ödevlerimi öğretmenim :124:

:109:

Evet canım sınıfçıyım. Seninle konuşmuştuk söylediklerinin çok yararı oldu bana. Atanamadığını duyunca inan çok üzüldüm ama bir şey yazıp iyice canını sıkmak istemedim bu sene her şey çok güzel olacak inşallah hepimiz atanacağız Tekrar çok çok teşekkür ederim yardımların için

Aynen öyle staj okulum yurda öyle uzakki anlatamam hocalar da bir sürü sorun çıkarıyor bir yandan ders,dersane,okul sen de yaşadın en iyi sen anlarsın beni

Bu arada yarın ilk staj günüm bunca olumsuzluğa rağmen çok heyecanlıyım miniklere kavuşmak istiyorum hemen

Son düzenleme:

Özellikle ev küçük olunca daha iyi ders çalışılıyor canım.Bu arada sen biraz daha konuşursan ben mantı yerine seni yicem Allahım gönlüne göre bir yere atanmanı nasip etsin canım

bugün yarın başlarım inşallah canım

Altına imzamı atıyorum kesinlikle bende böyle düşünüyorum tubi

Abovvv çok uygunmuşş
Ayy bluzun cicişin de hayırlı olsun bebim..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…