2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Merhabalar kızlarr

Sabah tarih tekrarı yapıldı 70 soru çözüldü, öğrenme ve gelişim derslerini ihtiyaçın şu minik kartlarından tekrar ettim. Şimdilik bu kadar

Yeni kitaplarım geldi bir heveslendim ki o iğrenç gelen tarih bile sevimli göründü gözüme
Dersane haftaya başlıyor haftaiçi gitmeyi planlıyordum ama staj günümle çatıştı,hocalar kolaylık sağlayacağına işimizi iyice zorlaştırıyorlar sanki kendileri hiç öğrenci olmadı Bu yüzden dersaneye hafta sonu gideceğim hayırlısı bakalım :44:

İşlerini hallettikten sonra gönül rahatlığıyla başlarsın canım
günaydın kızlar
dersanecim başlıcam haftaya iinşallah
ayşom ben de çok severim yeni kitap kokusunu
Ekimi sizler için ben de sabırsızlıkla bekliyorum canım hareketlenicek buralar
Kitaplarım az önce geldi canım çok güzellerSana da yardımların için teşekkür ederim

Bir başlarsan gerisi gelir canım

kitapların hayırlı olsun canım güle güle kirlet

evet ekimde bu topik coşacak inşallah canım

valla bende de farklı değil kuzum
hep sorucam unutuyorum nişan ne zamana canım

hayırlısıyla bir aksilik çıkmazsa bayramdan sonra pazar günü inşallah canlarım

dersanen hayırlı olsun canım inşallah bu yıl atanıp çektiklerimiz geride kalacak

mrb kızlar...hergün buraya bakmadan yapamıyorum...müdavimi oldum valla..bakayım kızlar neler çalışmış diyorum gaza gelmek için..dün eşimde dediki bi ara iyi çalışıyordun bu aralar sallamaya başladın..öyle deyince bi sirkelendim gittim sevgili alan kitabının başına...bakıştık...sonra başladım tabii..tarihten devam ettim islam öncesi türk tarihi ve islam tarihi bitti..birazda matematik baktım az sonrada coğrafya bölümüne geçiş yapıcam..aslında daha hızlanmalıyım çoookk konu var...bebişim de çalışırken rahat bıraksa keşke...

hayırlısıyla bir aksilik çıkmazsa bayramdan sonra pazar günü inşallah canlarım

dersanen hayırlı olsun canım inşallah bu yıl atanıp çektiklerimiz geride kalacak

canııııım inşallah her şey gönlünce olur

çalışkan zümrem benim

İnşallah canım yaaa. Maşallah sen iyi çalışıyorsun.

Sedefim ceketini güle güle giy,sorularını da güle güle çöz kuzum. İnşallah su gibi geçecek günler,Rabbim zihin açıklığı versin.

tuğbam benimmm bak koskoca topikte bi senle ben kaldık sanırım hiç başlamayan.
mona kovucak yakında bizi
hadi sen de bi gayret 1 ekimde bi el at derslere

evet sedefim çok utanıyorum o yüzden:78:
mona kovamadan ben de başlayım en iyisi
elimde geçen seneden kalma soru bankaları var
onları çözeyim yavaştan
söz önümüzdeki hafta başlıyorum

Ben sizi kovar mıyım ya ?

Nişan hazırlıkları mı kuzum ? Çabuk dön aramıza e mi ?

Zor zümrem ama yapacak bir şey yok,ben de ilk haftayı devirdim.

Hocam her gün az da olsa bakmaya çalış,kopma derslerden,az da olsa bakmaya çalış.

slm kızlar nasılsınız, çalışmalar nasıl gidiyor ben tekrardan kendime geldim bugün coğrafya tekrarı yaptım ,test çözdüm, dağları çalıştım ne çok dağ varmış ya türkçe tekrarı yapıp test çözdüm. Kahvemi yaptım dizi molası verip tekrar çalışmaya geçeceğim

Kendini toparladığına sevindim canım.Ah o dağlar yok mu bana KEPESESE'yi hatırlatıyorlar(Küre dağları,Köroğlu dağları)

oooh maşallah suyum

çalışkan zümrem benim

senide sahalara bekliyoruz zümremmm[/QUOTE]

çok yakında zümrem :101:

günaydın kızlar artık bende başlıyorum bu kez inşallah hep dedim dedim olmadı ama yarım saatte olsa bakacagımm inşallah

merak etme canım bu hafta tuğbayla biz de sahalarda olacağız inşallah
sağol kuzum. senin de kitapların hayırlı olsun. hangi siteden sipariş etmiştin? 1 hafta sürmez umarım gelmesi. ben yarına heveslendim vallahi
sağol kuzum ben de ben de aynen
kuzum kitaplarım geldiği gibi saba rapor edicem. ama sanırım sağ üst köşede ösymnin yeni tarzı yazıyo. geniş almış olabilir
Sedefim hayırlı olsun cicişlerin çok güzel görünüyorlar,datayı bende düşünüyorum aslında ne kadar o fiyat olarak?
sağol kuzum. bi de gittim bluz aldım dün. hem de tam böyle iş yerinde giymelik. ama bi işim yok moduna girdim. bıraktım bluzu. sonra vazgeçtim aldım gene elime, olsun seneye giyerim dedim aldım seneye o bluzu atandığım okulda giyicemmmm
data 10.90 tl tubişim
canım ben hiç bilmiyorum bu siteyi. :26:
suuuu içinde manyak bi coğrafya aşkı varmış da yeni ortaya çıkmış
aferin benim kuzuma
ben de dizi molalarını düşünüyorum. tamamen hayatımı dersten ibaret yapmıcam. arada dinlenmek için dizi izlemek en güzeli olur bence de

tatlım sen sınıfçıydın dimi? hocalar arıza çıkarırlar. haftasonu git sen ne olur ne olmaz. zırt pırt toplantı çıkarırlar. gelmeyince derste senin notlarını ona göre belirlerler vs.. çok çektim ben geçen yıl. inşallah insaflı hocalarla karşılaşırsın
Sedefim ceketini güle güle giy,sorularını da güle güle çöz kuzum. İnşallah su gibi geçecek günler,Rabbim zihin açıklığı versin.
Ben sizi kovar mıyım ya ?

hee kovsan da bi yere gittiğimiz yok zatiiii burdan çıkamayız anacım
burası bana dostluk veriyo, sıcaklık veriyo, huzur veriyo.. ders çalışma aşkı veriyo..
iyi ki açtın topiğimizi

evet sahalardayız bu hafta
topikteki herkes başladı biz elimizi sürmedik daha

sedefim dizilerden söz açmışken benim de bu sene üç tane
dizim var çalıkuşu,fatihharbiye,muhteşem yüzyıl..
üçünü de izlicem valla.bende hayatımı dersten ibaret yapmayı düşünmüyorum.
geçen sene sadece 1 dizim vardı onun dışında hiç izlemedim.hayatımı kpss ye endeksledim de ne oldu?
kısmetse oluyo zaten.ee tabi çalışmakta gerekiyo.armut piş ağzıma düş olmaz
ama hayat sadece kpss den ibaret değil ben bunu geçen sene çok iyi anladaım sedefim

kızlarr ablanız bomba gibi dönüyor
bir duş aldım kendime geldim artık silkelenmek vaktidir dedim vee şimdi coğrafyayı bitirmeye gidiyorum kısmetsee

tuğbim benim de 3 dizim var bu yıl tv kültüründen ne kadar geri kaldığımı farkettim sınav bitince
merhamet, babam sınıfta kaldı ve güneşi beklerken dizileri takibimde olacak fatih harbiyeyi de izliyorum denk gelirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…