2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yerim o ablayı ben
hadi bitir de gel çalışkan kuzucuğum benim

Selam meslektaşlarım :) Ben sınıf öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. 2014 kpss ye girmeyi düşünüyorum. Hem 2015 e hazırlık olur hem de aldığım puan 2 yıl geçerli. İyi olur diye düşündüm. Henüz kitap falan almadım. Neye nasıl başlasam bilemedim. Bi kargaşa yaşıyorum. Tavisiyelerinize önerilerinize açığım. Hepinize kolay gelsin :)

Rengina, bayanlara yaşı sorulmaz ama merak ettim söylemeyebilirsinde

Bu ara da kızlar, sınav akademinin soru bankasını almak istiyorum. Kullanan var mı? önerir misiniz?

aynen katılıyorum tuğbam. ben geçen sene bi kuzey güneyi izliyodum. o da final yaptı zaten bitti.
bu yılki dizim greys anatomy. hemdeeee 10.sezona başladı. ben şu an 3 teyim. her gün en az 1 bölüm iyi geliyo benim bünyeye
yerim ben o ablayı oo 1 ders cepte desene kuzum
canım aldığın puan 2 yıl geçerli değil. ama 2015 e hazırlık için çalışmak istiyosan başla çalışmalara tabii ki
dershaneye gidicek misin? bu yıl ya da bi dahaki yıl?
eğer gidiceksen bence önce ilk bölümü kendin hallet. eğitim temelin yoktur. onu dershaneyle de götürebilirsin ama ilk bölüm için az çok össden bildiklerin vardır.
türkçe mat ales oldu. bunun için ales soruları çözmelisin.
tarihte data iyi diyolar. bundan konu anlatımlı çalışabilirsin datanın genel kültürü iyiymiş. coğrafya ve vat da bundan çalışabilirsin.
eğitimde 7iklim çok güzel. 7iklimden konu çalışırsan iyi bi temel yaparsın diye düşünüyorum

Konu anlatımda Data ve ihtiyaç, soru bankalarında da işte yine bu iki yayın, uzman kariyer, fem, yargı... v.s

Haklısın canım diziler de hayatın rengi.Ben tarihi filmleri çok seviyorum.Muhteşem yüzyılı izliyordum.Şimdi de Fatih'i mi izlesem diyorum
Canım sen ne ara çalıştın da cğrafyayı bitiriyorsun Ben dershane başlayana kadar bitirebilseydim.Tarihim bitmek üzere ama coğrafyayı zorlamam gerekiyor

Senin mesajı alıntıladım ama yazdığım cevap görünmedi nedense:26: Canım benim kitaplar geldi çok şükür.Bir hafta önce sipariş etmiştim.Bir kitap eksik diye göndermediler.Sonra o kitabı göndermeyin gerisi gelsin yeter dedim.Kardeşime de yaprak test siparişi vermiştim,başarılı öğrEncilerine hediye edicekti.Benim kitaplar eksiksiz geldi,hatta Datanın 2013 tarih soru bankasını 2013 yayınıyken bana 2014 basımını göndermişler.Kardeşimin yaprak testlerinden ikisi eksik.Tekrar aradık

canım aldığın puan 2 yıl geçerli değil. ama 2015 e hazırlık için çalışmak istiyosan başla çalışmalara tabii ki
dershaneye gidicek misin? bu yıl ya da bi dahaki yıl?
eğer gidiceksen bence önce ilk bölümü kendin hallet. eğitim temelin yoktur. onu dershaneyle de götürebilirsin ama ilk bölüm için az çok össden bildiklerin vardır.
türkçe mat ales oldu. bunun için ales soruları çözmelisin.
tarihte data iyi diyolar. bundan konu anlatımlı çalışabilirsin datanın genel kültürü iyiymiş. coğrafya ve vat da bundan çalışabilirsin.
eğitimde 7iklim çok güzel. 7iklimden konu çalışırsan iyi bi temel yaparsın diye düşünüyorum [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Canım 2 yıl geçerli diye biliyorum. Netten de araştırdım memurlar.net te 2 yıl geçerli olduğu yazıyor. Çok da önemli değil zaten temel yapmam her şeyden önemlisi. Teşekkür ederim tavsiyeler için :)

canım hangi siteydi? inşallah kardeşinin yaprak testleri de bir an önce gelir. renginaya da aynısı olmuştu. hatta o 1 haftadan da çok beklemişti. 1 hafta da çok ama.. eskiden 2 bilemedin 3 günde gelirdi. bakalım benimkiler ne zaman gelicek? cuma akşamı siparişimi verdim. cmt aradılar. onaylıyor musunuz diye.. onaylıyorum dedim sonra kargoya hazırlanıyor yazdı sitede. inşallah yarın gelir yaa, sabırsızım çok hem de salı günü çalışmaya başlamaya karar vermiştim. olmadı salı gelse bari

Canım 2 yıl geçerli diye biliyorum. Netten de araştırdım memurlar.net te 2 yıl geçerli olduğu yazıyor. Çok da önemli değil zaten temel yapmam her şeyden önemlisi. Teşekkür ederim tavsiyeler için :)[/QUOTE]

yok canım eminim ben de 2 yıl geçerli değil. eskiden geçerliydi ama sonra onu kaldırdılar. olsun ama dediğin gibi yine de en önemlisi temel yapman. kolay gelsin [/COLOR][/FONT][/B]

Herkese merhaba bende katılmak istiyorum aranıza

30 eylül 2013 benim ders başlangıcım temmuz 2014 e kadar depresyona,bunalıma,ağlama kırızıne girmeden severek,azda olsa devamlı ve sağlam adımlarla ilerlemek için tüm çabayı göstereceğim diye söz verdim kendime

2.girişim olacak ama temelim yok imkanı varken kullanamayan şaşkalozun tekiyim hiç çalışmadım, ingilizce öğrtm. bölümüm

hayatımda ilk defa dershaneye gideceğim 7iklime 5 ekimde başlıyor...

öyle işte...burada zamanla güzel sağlam dostluklar kurmayı ,destek almayı ve destek olmayı umuyorum....

inşallah yüzümüzün akıyla başarıyla atlatırız bu seneyi ve sınavı

merhaba tatlım hoşgeldin aramıza
benim de kısmetse 1 ekim başlama tarihim..
olsun geçmişe hayıflanma zamanı değil şimdi ders çalışma zamanı
bi arkadaşımız vardı geçen yıl ingilizceci, hem ücretli yaptı hem ders çalıştı ve bu yıl yanlış hatırlamıyosam düzceye atandı
darısı senin başına
umduklarını bu topikte bulacağına eminim :13:

inşallah
hoşgeldin cupkek
her şeyi geride bırakıp umutla,neşeyle,elimizden geleni yaparak kpss ye
hazırlanıcaz bu sene :13:

Canım 2 yıl geçerli diye biliyorum. Netten de araştırdım memurlar.net te 2 yıl geçerli olduğu yazıyor. Çok da önemli değil zaten temel yapmam her şeyden önemlisi. Teşekkür ederim tavsiyeler için :)[/QUOTE]
2 iki yıl geçerli olan memurluk canım,öğretmenlik bir yıl geçerli Hoşgeldin aramıza

yok canım eminim ben de 2 yıl geçerli değil. eskiden geçerliydi ama sonra onu kaldırdılar. olsun ama dediğin gibi yine de en önemlisi temel yapman. kolay gelsin
[/QUOTE]
Kitapseçten aldım canım. Beni hiç aramadılar da hep ben aradım neden hala gelmedi diye.Artık netten kitap alışverişi bitmiştir benim için.Çünkü ayın sekizinde dershanem başlıyor.Sabah grubundayım ,kardeşim de öğretmen sabah gidiyor,öğleden sonra geliyor.Kargoyu karşılayacak kiimse olmayacak evde.Ben biraz da ondan acele ettimSen de kitaplarına kavuşursun inş. canım.Kitaplarım geldiğinde,kendisine bayramlık alınmış çocuk kadar mutlu oldum.Bugün hiç çalışamadım ama ev işleri,yemek derken zaman bitti.Akşam da bir sürü gömlek var ütülenecek

Hoş geldin Cupkek

evet canım ya hiç anlamıyorum coğrafyadan diye yakınıyordum şimdi ise çalıştıkça çalışasım geliyor sabah uyandım elimi yüzümü yıkadım odama geldim coğrafya atlasını aldım dağlara çalıştım bilinçli yapmıyorum:44:
ders çalıştıktan sonra dizi izlemek dinlendiriyor hemde sıkılmıyorum canım, bende lost a başladım 2. sezondayım
abimde hürriyet kuponu biriktiriyor canım karacanın verecek ama pişman olduk daha pahalıya gelecek 2013 verir , şimdi 2013 kitapları daha uygun

Son düzenleme:
yine çalışamdım kızlar neden? tam başlayayım dedi annem yaprak hazırlamış onları sardımancak bitti
yerim o ablayı ben
hadi bitir de gel çalışkan kuzucuğum benim

yerim ben o ablayı oo 1 ders cepte desene kuzum

ablanız kurban olsun

canım ben bir coğrafya br de tarih çalışıyordum işte. coğrafya zaten bitmeye meyilli bir ders gecen sene calışırken cok zorlanmıstım daglar ovalar derken de bu sene işte dikiş atıyorum kolay bitiyor

Rengina, bayanlara yaşı sorulmaz ama merak ettim söylemeyebilirsinde
24 yaşım kız niye söylemeyim ablanız demeyi severm de ondan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…