2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Şuan moralim yerlerde bi tanıdığımız gözümüzün önünde bir üniversiteye memur olarak girdi motivasyon 0..
Edit: Tabi torpille

aldıkları para kursaklarından nasıl geçecek acaba

maşallah kuzuuum

monam arada bende farklı ruh hallerine bürünüyorum
üzüyorum kırıyorum sevdiğim insanları
sıkma canını her şey yoluna girer

Gerçekten bazı şeyler çalışmakla da olmuyor.

NASİP.

Şu sözcük o kadar derin anlamlar içeriyor ki...

çalışmaların için maşallah canım ne güzel çalışmışsın ben düzenlı devam edemedim
bugün hevesle kalktım ama calisamadim
bu sınav stresi yüzünden çoğu zaman ister istemez geriliyoruz kuzum ve bunun acısınıda en yakınlarımızdan çıkarıyoruz ama zamanla düzelecek herşey uzme kendini

Şuan moralim yerlerde bi tanıdığımız gözümüzün önünde bir üniversiteye memur olarak girdi motivasyon 0..
Edit: Tabi torpille

Takmıcam diyorum her seferinde daha çok üzülüyorum. Hak mı reva mı ya.
bu ülkede arkanda dayın varsa tüm kapılar açılıyor onu anladım
kimse hak hukuk aramıyor haram helal düşünmüyor
aldığı parayı helal para gibi de çatır çatır yiyor
ama bu devran böyle sürmeyecek rabbim öyle büyükki elbette bunların acısı çıkacak
Allahım bize hayırlı kazançlar nasip etsin

Son düzenleme:
Bazen sabretmek zor geliyor insana hani bu isyanda değilde kırgınlık ama bilmiyorum neye, nasıl, kime..

Aynı durumdayım Badecim.Kırgınım ama neye,kime bilmiyorum.

Kuzum benim ya. Rabbim senin de yüzünü güldürsün inşallah. Ben de çok verim alamıyorum ama bir şeyler yapmaya çalışıyorum işte.

Birazdan başlarım inşallah,çok seviyorum sizi.

çok doğru...RABBİM ne verecekse helalinden versin cümlemize...mübarek cuma günü tüm dualarımız kabul olsun inşallah..

meraba arkadaşlar.
ben bugün tarih çalıştım, türkçeden soru çözdüm ama şuan niyeyse çalışasım yok oyalanıp duruyorum.
umarım hemen geçer şu tatlı tembelliğim

merhaba, böyle bir topik bulduğuma çok sevindim. ben ingilizce öğretmeniyim, bu sene tekrar hazırlanacağım ve dersaneye yazıldım. pazartesi başlıyor ve çok stresteyim. bu yaşta ders çalışmak çok zor geliyor.

dimi :) işe gidip gelmek varken oturup ders çalışmak sıkıcı oluyor biraz ama napalım hepsi geleceğimiz için

Merhaba kızlar bugün daha erken kalktım.Sırasıyla alan,gelişim ve tarih çalıştım.Yarım saate kadar da öğrenme çalışmaya gidicem,hepinize kolay gelsin

Bugünüm sevdicekle bitti
Yarın güzel çalışacağım inşallah kızlar tembelliğe alışmamam lazım

Son düzenleme:
Merhaba bebeklerim.

Bugün matematik çalıştım biraz,biraz da Tarih tekrarı yaptım.

Yarın sabah da eğitim dersim var,bakalım nasıl geçecek.

Geçer mi bu yıl bilmiyorum.

Monacım geçer geçer günler çarçabuk geçiyor gibi geliyor bana

Bende 150 coğrafya çözdüm. İhtiyacın kolaydan zora diye bir kitabı var aman aman o neydi öyle ayrıntının ayrıntısı olmuş
Şanlıurfa tüneli hangi akarsunun suyunu taşır filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…