2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol kuzum çok teşekkür ederim :KK16:
ağladım sevinçten atama sonucuna bakarken dualarımı
geri çevirmedi Allahım :107:
evet benim yerim belli oldu diyarbakır :KK1:
yüreği güzel arkadaşım benim :KK16:
kuzum uzman kariyer ders ders ayrı sb kolay orta zor diye ayırmışlar konu konu :KK31:
yargı 2010 da çözdüğümde süperdi tatlım 5555
ne ugraşması canım
bende kitapseçten aldım baya oldu 3.50 tl idi hemde tarih sb :KK53:
sağol niloş ablam benim :KK16: aldım bi kaç tane şimdi göstercem :81:
Sedefim, çok sağol iyiyim çok şükür morluklar falan geçti tamamen. Allah kazalardan korusun hepimizi. seninde gönlündeki olur inşallah :KK16::KK16:
ohh iyi iyi kuzum.. nazar da olabilir. bana nazar değse ya ben bişeyler kırarım, ya da benim bi taraflarım kırılır :KK1:
kızlar yargı 555 eğitim bilimlerinde testler karma sorulardan mi oluşuyor yoksa konu konu ayrı mi :26:
konu konuymuş tatlım :KK16:

kızlarrrrrrr :KK52: ben geldim :KK55:
2 gündür benim odamın balkonunda tadilat vardı. şükür ki bitti. :81:
bugün bi arkadaşımla görüştük. gezdik alışveriş yaptık biraz. bi ceket aldım kendime dallı güllü bişey :KK12: artık kıyafet alırken kendimi tutuyorum kitap alırken tutamıyorum :KK1:
az önce bir baktım ki ta tammm datanın 2014 tarih konu anlatımlısı çıkmış :KK52: ceketi aldığıma bu kadar sevinmedim :KK60:
hemen siparişlerimi verdim. pzt gelirse salı 1 ekimde ben başlıyorum artık kızlar yaşasınnnn :KK52:
$Resim_1380210005.jpg $Resim_1378367678.jpg $Resim_1377959245.jpg
$Resim_1377939470.jpg $Resim_1377955626.jpg

şunları aldım kızlar. data coğrafya ve tarih soru bankası aklımda. onlar stokta yok hala. onları bekliceğime 7iklimi de iyi diye demiştiniz, o yüzden şimdilik 7 iklim alayım dedim. nasılsa daha aylar var. bunlar bitince de datanın soru bankalarını alırım
bu ales kitabının aslında soru bankasını alıcaktım. ama sonra dedim ki şimdi çözemediğim sorular olur sinirim bozulur. bari konu anlatımlı alayım da en azından çözemediğim olduğunda mantığına bakarım dedim. o yüzden içime konu anlatımlı yattı öyle aldım. memnun kalırsam ilerde bunun soru bankasını da alıcam.
kitaplar gelince yine yorumumu yazarım :KK31:

ohh iyi iyi kuzum.. nazar da olabilir. bana nazar değse ya ben bişeyler kırarım, ya da benim bi taraflarım kırılır :KK1:

bugün bi arkadaşımla görüştük. gezdik alışveriş yaptık biraz. bi ceket aldım kendime dallı güllü bişey :KK12: artık kıyafet alırken kendimi tutuyorum kitap alırken tutamıyorum :KK1:
az önce bir baktım ki ta tammm datanın 2014 tarih konu anlatımlısı çıkmış :KK52: ceketi aldığıma bu kadar sevinmedim :KK60:
hemen siparişlerimi verdim. pzt gelirse salı 1 ekimde ben başlıyorum artık kızlar yaşasınnnn :KK52:
Eki Görüntüle 816484 Eki Görüntüle 816483 Eki Görüntüle 816482
Eki Görüntüle 816480 Eki Görüntüle 816481

şunları aldım kızlar. data coğrafya ve tarih soru bankası aklımda. onlar stokta yok hala. onları bekliceğime 7iklimi de iyi diye demiştiniz, o yüzden şimdilik 7 iklim alayım dedim. nasılsa daha aylar var. bunlar bitince de datanın soru bankalarını alırım
bu ales kitabının aslında soru bankasını alıcaktım. ama sonra dedim ki şimdi çözemediğim sorular olur sinirim bozulur. bari konu anlatımlı alayım da en azından çözemediğim olduğunda mantığına bakarım dedim. o yüzden içime konu anlatımlı yattı öyle aldım. memnun kalırsam ilerde bunun soru bankasını da alıcam.

sensin yüreği güzel arkadaşım benim:KK19::KK54::KK54:

hayırlı uğurlu olsun ceketin ve en önemlisi kitapların kuzucum :KK6:
ders çalışmaya da başlayacakmışsın ooohh darısı bana :101:

Son düzenleme:
sensin yüreği güzel arkadaşım benim:KK19::KK54::KK54:

hayırlı uğurlu olsun ceketin ve en önemlisi kitapların kuzucum :KK6:
ders çalışmaya da başlayacakmışsın ooohh darısı bana :101:

tuğbam benimmm bak koskoca topikte bi senle ben kaldık sanırım hiç başlamayan. :KK17:
mona kovucak yakında bizi :KK1:
hadi sen de bi gayret 1 ekimde bi el at derslere :KK19:

tuğbam benimmm bak koskoca topikte bi senle ben kaldık sanırım hiç başlamayan. :KK17:
mona kovucak yakında bizi :KK1:
hadi sen de bi gayret 1 ekimde bi el at derslere :KK19:

evet sedefim çok utanıyorum o yüzden:78:
mona kovamadan ben de başlayım en iyisi :KK4:
elimde geçen seneden kalma soru bankaları var
onları çözeyim yavaştan
söz önümüzdeki hafta başlıyorumEn Büyük TÜRKİYE

evet sedefim çok utanıyorum o yüzden:78:
mona kovamadan ben de başlayım en iyisi :KK4:
elimde geçen seneden kalma soru bankaları var
onları çözeyim yavaştan
söz önümüzdeki hafta başlıyorumEn Büyük TÜRKİYE

bi başlasak hep destek tam destek olcak birbirimize ama önemli olan o başlangıcı yapabilmek :KK15:
o zaman anlaştık tuğbam bu hafta başlıyoruz kısmetse :KK55:

Son düzenleme:
Günaydın kızlaaar,hepinize iyi hafta sonları diliyorum:KK16: Tam 1,5 saat alan çalıştım:KK52: Az sonra kahvaltı hazırlaycam.Kardeşimi kaldırmam gerekiyor(ben kardeşimle kalıyorum).Bugün hafta sonu olduğu için düzenli çalışamam büyük ihtimalle ama öğleden sonra devam:nazar: Sedefciğim ve Tuğbacığım sizlerin de dediği gibi artık sizleri de çalışma hayatında görmek istiyorum.Sedef kitapların hayırlı olsun canım.Datanın tarih soru bankası ve yediiklimin coğrafya soru yağmurunu taaa geçen hafta ben de sipariş etmiştim ama bugün elimde olacakmış inş:26:

günaydın dersane :KK16: günaydın herkese :KK16::KK16:
ben iki gün ders çalışamayacagim
inşallah pazartesi düzenli olarak başlayabilirim
:KK53:
sedefim kitaplarını ve ceketini güle güle kullan canım yeni kitap kokusuna bayılıyorum bazen sitedeki bütün kitapları alabilsem keşke diyorum
:KK9:

Günaydın kızlaaar,hepinize iyi hafta sonları diliyorum:KK16: Tam 1,5 saat alan çalıştım:KK52: Az sonra kahvaltı hazırlaycam.Kardeşimi kaldırmam gerekiyor(ben kardeşimle kalıyorum).Bugün hafta sonu olduğu için düzenli çalışamam büyük ihtimalle ama öğleden sonra devam:nazar: Sedefciğim ve Tuğbacığım sizlerin de dediği gibi artık sizleri de çalışma hayatında görmek istiyorum.Sedef kitapların hayırlı olsun canım.Datanın tarih soru bankası ve yediiklimin coğrafya soru yağmurunu taaa geçen hafta ben de sipariş etmiştim ama bugün elimde olacakmış inş:26:

günaydın dersane :KK16: günaydın herkese :KK16::KK16:
ben iki gün ders çalışamayacagim
inşallah pazartesi düzenli olarak başlayabilirim
:KK53:
sedefim kitaplarını ve ceketini güle güle kullan canım yeni kitap kokusuna bayılıyorum bazen sitedeki bütün kitapları alabilsem keşke diyorum
:KK9:

günaydın kızlar :KK16:
dersanecim başlıcam haftaya iinşallah :KK8:
ayşom ben de çok severim yeni kitap kokusunu :KK1:

kitabın o kokusunu alınca bir oturusta kitabı bitiresim gelir ama ilk 10 sayfadan sonra hevesim kaçar tubisim :KK1::KK1:

valla bende de farklı değil kuzum :KK1:
hep sorucam unutuyorum nişan ne zamana canım :KK8:

Son düzenleme:
kuzularım kaç gün oldu çalışmadığım bilmiyorum artık:KK50:
neyse ki Eylül bitiyor. :KK14:
dün sevdicek söz aldı benden artık çalışacaksın diye. umarım yerine getirebilirim.:97:
sedefim tarih konu anlatımlı osmanlıyı geniş almış mı acaba:26: ben de sipariş edeyim diyorum
badecim biz atanalım da inşallah kim torpille gdiyorsa gitsin. onların boğazından lokmalar nasıl geçiyor ben anlamıyorum.:KK31:
dersane maaşallah canım:KK16:kitapların geldi mi?
tuğbimm haftaya dedin hee çalışmazsan evine gelir annene şikayet ederim seni:KK9:
asgulum sözlendin mi kuzumm:21:

kuzularım kaç gün oldu çalışmadığım bilmiyorum artık:KK50:
neyse ki Eylül bitiyor. :KK14:
dün sevdicek söz aldı benden artık çalışacaksın diye. umarım yerine getirebilirim.:97:
sedefim tarih konu anlatımlı osmanlıyı geniş almış mı acaba:26: ben de sipariş edeyim diyorum
badecim biz atanalım da inşallah kim torpille gdiyorsa gitsin. onların boğazından lokmalar nasıl geçiyor ben anlamıyorum.:KK31:
dersane maaşallah canım:KK16:kitapların geldi mi?
tuğbimm haftaya dedin hee çalışmazsan evine gelir annene şikayet ederim seni:KK9:
asgulum sözlendin mi kuzumm:21:

kulaklalarımı da çek kuzuuum :KK4::KK1:
biliyorum inananamıyorsun başlayacağıma :KK9:
ama başlıcam rengişim söz :KK55:

sen niye çalışamıyosun kuzum:26:

kulaklalarımı da çek kuzuuum :KK4::KK1:
biliyorum inananamıyorsun başlayacağıma :KK9:
ama başlıcam rengişim söz :KK55:

sen niye çalışamıyosun kuzum:26:

yok kuzum ben sana inanıyorum bir başlasan devamını getireceğini de biliyorum:KK48:
bilmem ki pek canım istemiyor.:KK14:

yok kuzum ben sana inanıyorum bir başlasan devamını getireceğini de biliyorum:KK48:
bilmem ki pek canım istemiyor.:KK14:

ooyy benim kuzum:KK19::KK16:
oturacak düzenimiz zamanla.bak kış geliyo kış gelince yapacak bir şey
de olmuyo insan ders çalışmak istiyo.
düşünsensene açmışız alan kitabını yapmışız kahveyi
kahveyi yudumlayıp yudumlayıp alan çalışıyoruz:KK6:
oooohhhh mis :KK1:
aaa bi bakmışız kış bitmiş bahar gelmiş
sonra hoop hazirana girmişiz
bir de bakmışız sınavdayız :KK55:
sonrasında inşallah hayırlı haberlerimizi yazıcaz buraya :KK16:

ooyy benim kuzum:KK19::KK16:
oturacak düzenimiz zamanla.bak kış geliyo kış gelince yapacak bir şey
de olmuyo insan ders çalışmak istiyo.
düşünsensene açmışız alan kitabını yapmışız kahveyi
kahveyi yudumlayıp yudumlayıp alan çalışıyoruz:KK6:
oooohhhh mis :KK1:
aaa bi bakmışız kış bitmiş bahar gelmiş
sonra hoop hazirana girmişiz
bir de bakmışız sınavdayız :KK55:
sonrasında inşallah hayırlı haberlerimizi yazıcaz buraya :KK16:

bal damlıyor ağzından bal:KK54:
ahh keşke kuzuşum. zaten kasımdan sonra çok çabuk zaman geçiyor aralık ocak derken bir baktın sınavdayız:KK52:

Selam canlarım,dersane işi tamam benim,feme yazıldım,haftasonları gidecegim bu sene,ücretli işi de salı gününe belli olacak,bakalım götürebildiğim yere kadar götürecegim,dersaneye gidince kalbim ufak ufak attı böyle o kitapların kokusu,sınıflar,heyecanlandım ya da öyle olmasını istedim:KK50:Yeniden çalışmaya başlayacak olmak,dersaneye gitmek gelmek çok zor olacak,hakkımızda hayırlısını ver rabbimm....

Eki Görüntüle 816484 Eki Görüntüle 816483 Eki Görüntüle 816482
Eki Görüntüle 816480 Eki Görüntüle 816481

Sedefim hayırlı olsun cicişlerin çok güzel görünüyorlar,datayı bende düşünüyorum aslında ne kadar o fiyat olarak?

Selam canlarım,dersane işi tamam benim,feme yazıldım,haftasonları gidecegim bu sene,ücretli işi de salı gününe belli olacak,bakalım götürebildiğim yere kadar götürecegim,dersaneye gidince kalbim ufak ufak attı böyle o kitapların kokusu,sınıflar,heyecanlandım ya da öyle olmasını istedim:KK50:Yeniden çalışmaya başlayacak olmak,dersaneye gitmek gelmek çok zor olacak,hakkımızda hayırlısını ver rabbimm....

amin canım :KK16:
elbette zor olacak ama alışıcaz tubişim :KK31:
umutsuz olduğun zamanlarda canın sıkıldığında eylülde
atanacağını düşün inan bunu düşününce insan kendine geliyo :KK19:

amin canım :KK16:
elbette zor olacak ama alışıcaz tubişim :KK31:
umutsuz olduğun zamanlarda canın sıkıldığında eylülde
atanacağını düşün inan bunu düşününce insan kendine geliyo :KK19:

Aynen öyle kuzum..Ah o hayallerde olmasa zaten ayakta durmamız mümkün degil..Hayaller gercek olacak bu sene:KK34:

tuğbişim hoş geldin:KK48:

Allah'ım takıldım bir konuya çıkamadım kkdan
neyse daha çok sinirlenmeden kaçayım ben

X