2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Haklısın tatlım o yorgunluğu atlatmak verimli çalışmayı arttıracak:KK31:ben de dinlenmek isterdim ama özelde çalışmayı düşünüyorum bu yüzden işe başlayana kadar hiç değilse soru çözüp ön hazırlık yapmak istedim.Çalışırken zor oluyor,geçen yıl kpss için işten çıktım ama yine hüsran :KK43:

akışına bırakmak gerekiyo sanırım bende bu yıl evden hiç çıkmadım desem yeri sürekli masa başındaydım ama olmayınca olmuyo işte:KK31:

hem çalışıp hem hazırlanabilecek misin peki çok zor oluyor çünkü yorgun argın gel dinlen yemek ye sonra direk yataga bakıyor insanın gözü ikisini bir arada götürmek çok yorucu olur ama imkansız değil tabiki

Canım bu yıl vatandaşlık ve ölçme hariç tüm konuları yalayıp yuttum resmen bu yüzden 2014 yayınlarıyla tekrar yapacağım,eksiklerime çalışacağım.Benim çok soru çözmeye vaktim kalmadı malesef ve bu yüzden olmadı.Sınava 3 ay kala işten ayrıldım ve dört elle sarıldım ama yeterli değildi.Bol bol soru çözeceğim bu yıl

akışına bırakmak gerekiyo sanırım bende bu yıl evden hiç çıkmadım desem yeri sürekli masa başındaydım ama olmayınca olmuyo işte:KK31:

Evet tatlım çok kasmamak gerekiyor sanırım:KK31:nişanlımda nisanda askere gitti ikisi üst üste gelince daha da fazla stres yaptım ve çok şartladım kendimi:KK31:

ben süleyman demirel den mezunum canım ben de ortaöğretime çok yüklenmiştim kesin olsun diye ama sınav çok farklı oluyor o kadar kolay sorular ama hiç zaman yetmedi sağlık olsun bu yıl da öğretmenlik için yükleneceğim evde özel ders vericem işe girmeyi düşünmüyorum tam konsantrasyon çalışcam inşallah :KK6: siz daha öncede hazırlandığınızdan kolaylamışsınızdır ben daha sıfırdan başlayacağım. bir de yds derdi var başımda eylül de o da çok zor soruları şimdi bir de ona başladım çalışmaya yarın sabah gelişimden başlarım eğitime de

Evet tatlım çok kasmamak gerekiyor sanırım:KK31:nişanlımda nisanda askere gitti ikisi üst üste gelince daha da fazla stres yaptım ve çok şartladım kendimi:KK31:

stres baş düşmanı zaten bu sınavın :KK31: sınav gününü aylar öncesi düşünüp kalbim güp güp atıyodu sınav günüde bi telaş bi telaş bende:18: aynı hatalara bu yıl düşmem düşmeyiz umarım :KK31: bu arada hayırlı teskereler canım :KK16:

slm bayanlar :KK16::KK16: bugün çalışmaya başlıyorum eğitim bilimlerinden konularım taze diye düşünüyorum ölçme dışındakileri sadece soru çözeceğim bugün ölçme çalışacağım :KK55:

merhablar kızlar bende bu sene mezun olacağım inş bilgisayar öğretmnliğ bölümündeym şimdiden çalışmak gerekiyor bnde başladım gelişim psikolojisi çalışmaya ama çok sıkıcı ya insan çok bunalıyor:2:

canım ne yalan söyleyeyim biraz zor oluyor kuzum:KK14: sıkıla sıkıla çözdüm soruları

anlıyorum canım ben başlamadan sıkıldım bile :18:
merhablar kızlar bende bu sene mezun olacağım inş bilgisayar öğretmnliğ bölümündeym şimdiden çalışmak gerekiyor bnde başladım gelişim psikolojisi çalışmaya ama çok sıkıcı ya insan çok bunalıyor:2:

şimdi sıkıcı geliyo canım aslında en sıkıcı olmayanı gelişim bence

Son düzenleme:
anlıyorum canım ben başlamadan sıkıldım bile :18:

şimdi sıkıcı geliyo canım aslında en sıkıcı olmayanı gelişim bence
bende başlamak için istek yoktu tatlım

baktım rahatlığa fazla alışmaya başladım

o yüzden kendimi çok kaptirmadan harekete geçirmem şart oldu :KK31:

selam hanımlar,
ben ders çalışmaya başladım. matematiği bitirmeye karar verdim.
bilmediğim soruları not ediyorum. şuan yapamadığım 3 soru stilini halletmiş durumdayım.
çarpanlara ayırmayı hep es geçiyordum sanıyorum ki artık onu da yapabilirim.
yalnız iki kare farkı vb. varya onların açılımını karıştırıyorum :18:
kızlar bi kitap aldım tarih için faydalı olur diye düşündüm. dün aştiden aldım "malazgirt'ten dumlupınar'a" isimi.
okuyan var mı acaba. az sonra başlayacağım.

selam hanımlar,
ben ders çalışmaya başladım. matematiği bitirmeye karar verdim.
bilmediğim soruları not ediyorum. şuan yapamadığım 3 soru stilini halletmiş durumdayım.
çarpanlara ayırmayı hep es geçiyordum sanıyorum ki artık onu da yapabilirim.
yalnız iki kare farkı vb. varya onların açılımını karıştırıyorum :18:
kızlar bi kitap aldım tarih için faydalı olur diye düşündüm. dün aştiden aldım "malazgirt'ten dumlupınar'a" isimi.
okuyan var mı acaba. az sonra başlayacağım.

ben okumadım canım ama isminden anladığım kadarıyla faydalı olur diye düşünmekteyim:26:

Günaydınnnn:KK3:akşam eğitim soru bankalarından birini elime aldım ama sadece 5 soru çözebildim:KK53:zorladım kendimi ama yok içimden gelmiyor :KK53:ocak ayına kadar soru bankalarını ve eğitim tekrarlarımı bitirmek gibi bir niyetim var ama bu gidişle zor gibi görünüyor:44:bir an önce motive olmam lazım:KK14:

ben süleyman demirel den mezunum canım ben de ortaöğretime çok yüklenmiştim kesin olsun diye ama sınav çok farklı oluyor o kadar kolay sorular ama hiç zaman yetmedi sağlık olsun bu yıl da öğretmenlik için yükleneceğim evde özel ders vericem işe girmeyi düşünmüyorum tam konsantrasyon çalışcam inşallah :KK6: siz daha öncede hazırlandığınızdan kolaylamışsınızdır ben daha sıfırdan başlayacağım. bir de yds derdi var başımda eylül de o da çok zor soruları şimdi bir de ona başladım çalışmaya yarın sabah gelişimden başlarım eğitime de

Canım bu yıl çalıştığım için daha kolay olur gibi geliyor ama işe gireceğim için aynı kapıya çıkacak sanki:44:yds'yi ben de düşünmüştüm bir ara ama hiç vakit ayıramadım çalışmak için:KK31:eylülden sonra daha rahat edersin
stres baş düşmanı zaten bu sınavın :KK31: sınav gününü aylar öncesi düşünüp kalbim güp güp atıyodu sınav günüde bi telaş bi telaş bende:18: aynı hatalara bu yıl düşmem düşmeyiz umarım :KK31: bu arada hayırlı teskereler canım :KK16:

Kaygı düzeyimizi azaltmamız gerekiyor :KK1: teşekkür ederim canım son 33 günümüz kaldı artık çok şükür :KK16:nişanlım geldikten sonra her şey daha kolay olacakmış gibi geliyor:KK31:

X