2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ooo kırmızı elbise
eminim çok yakışır benim kuzuma
bütün işler halledilmiş oohh rahatlamışsınızdır
rahatladık valla kuzum. 1 ekimden düğüne kadar çalışıcam. düğünde 1 günlük ara sonra gene devam planıma göre
inşallah kuzum. evet bence de sen garantiye al kendini kuzum. ne olur ne olmaz.
jokercim kuzum hele bi gel de ilk gününü anlat şekerim
Ben varım Türkçe ve coğrafyam bitti benim. Tarihimde az kaldı. :106:
badecim kuzum sen nasıl oldun? ağrıların falan geçti mi, iyisindir inşallah tatlım
sağol kuzum. inşallah öyle umuyorum.
monam dershane sana yaradı. aferin benim lokumuma ne güzel temize çekmiş tekrar olmuştur sana da ohh
sucum ders çalışman için her şeyi hazırlaman iyi olmuş. ben de öyle kendimi daha rahat hissediyorum. temizliğimi yapıcam mis olucak her yer. ortalıkta dağınık bişey kalmıcak. o zaman çalışabiliyorum
koyarım annemmm senin için giyip koyucam en kısa zamanda tubim yeter ki sen iste
pek içime sinmedi işte ama al dediler aldık
En çok nereye atanmak isterdiniz kızlar? İçimde bir karadeniz aşkı var ki sönmek bilmiyor :85:
badecim ben hiç gitmememe rağmen içimde bi mersin aşkı var. neden bilmiyorum ama imkansız. bize sadece güneydoğu ve doğu anadolunun belirli illerini açıyolar. onların da hepsi bir benim için. neresi olursa olsun farketmez ama van ercişte depremden dolayı öğretmenlere kalacak bir sürü apart yaptılar. eğer oraya gidersem kalma olarak bi sıkıntı çekmem. rahat olurum. olursa iyi olur.

utanarak söylüyorum daha başlamadım çalışmaya
senin çalışmalar nasıl gidiyo canım
tuğbam asıl ben utanıyorum baksana 84 ile başı çekiyorum ve hala çalışmaya başlamış değilim
kızlar sevdiceğim atandı çok mutluyum :119::118:
ahh tuğbammm çok sevindim canım benim yaa hayırlı olsun.
ee artık seneye senin listenin başını diyarbakır çeker

niloş ablam benim baldan tatlı ablamm çok sağol verdiğin öneriler için.
datanın tarih konusunu kesin alıcaktım zaten. tarih,coğ,vat soru bankasını da alırım.
7iklim var bende geçen yıldan eğitimde onu kullanıcam. uzman kariyer konu konu mu almış testleri, yoksa karma mı?
yargı 5555 i de alıcam eğitimden.
cahide polatı mona da önermişti. onu kitapseçte bulamadım. daha doğrusu daha datalar da yok kitapseçte. bekliyorum bakalım. çıktığı gibi alıcam. sağol tekrardan uğraştırdım seni kuzum

sağol kuzum çok teşekkür ederim
ağladım sevinçten atama sonucuna bakarken dualarımı
geri çevirmedi Allahım :107:
evet benim yerim belli oldu diyarbakır

Son düzenleme:
kuzum uzman kariyer ders ders ayrı sb kolay orta zor diye ayırmışlar konu konu
yargı 2010 da çözdüğümde süperdi tatlım 5555
ne ugraşması canım
bende kitapseçten aldım baya oldu 3.50 tl idi hemde tarih sb

nilcim bu yıl bende maraşın yediiklim dershanesine gittim...eğitimde tuğrul , turgut ve bayram hoca üçlüsü süper...alandan bir katkısı olmadı dershanenin...bi ara alan sınıfları oluşturdular +200 tl istediler...pek katılım olmadı..damganında eğer dinleyerek sıkılmam diyorsann faydalı ,ben sıkılmıştım mesela..tarihi güzeldi ama...alanı nasıl bilemiyorum

tuğbacıım çok sevindim..gözünaydın...seneye bu sevinç hepimize nasip olsun inşallah...sevdiceğinde mi sosyalciydi...

inşallah zümrem çok teşekkür ederim
sevdiceğimin bölümü ilköğretim matematik

Son düzenleme:
inşallah zümrem çok teşekkür ederim
sevdiceğimin bölümü ilköğretim matematik

bu sene ilköğretim matematiğin hem puanları düştü hemde iyi alım yaptılar ne güzel.. sıra sende artık zümremm...çalışma konusunda bende yargının alan kitabından başladım ufak ufak ilerliyorum.alan yaktı beni. ondan bu sene ona ağırlık vereceğim..

Merhaba kızlar ben de Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum bu sene formasyon kpss hangi birini halledicem bilmiyorum oyyyyy öğretmen olmakk çoook zor üstelik yeni mezun oldum yıllar sonra ilk defa evde zamanımı geçirdiğim için okullar açılınca kendimi çok kötü hissettim öğrencilerimle kavuşmak istiyorum ben

Sedefim, çok sağol iyiyim çok şükür morluklar falan geçti tamamen. Allah kazalardan korusun hepimizi. seninde gönlündeki olur inşallah

kolaylıklar diliyorum hocam hem formasyon, hem alan+kpss ...bu sene yükünüz ağır biraz..ama üzülmeyin azminizle üstesinden gelirsiniz inş..

evet iki senedir ilköğretim matematikten çok iyi alım yaptılar darısı bizim ve bizim durumumuzda olan tüm bölümlere inşallah canım
bende alana o kadar çalıştım ama sorular önüme gelince şok oldum resmen nasip kısmet

hayırlı olsun, darısı bizim de başımıza inşallah... amin :93:

amin inşallah
çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…