2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben cahil kaldım şimdi bu ne ataması kızlar?

kızlar sevdiceğim atandı çok mutluyum :119::118:
Hayırlı olsun canım çok sevindim sizin adınıza:118: darısı senin ve hepimizin başına

Yaaa okul çocuklar o kadar güzeldi ki Allahım hepimize nasip etsin atanmayı böyle etrafında dolanıyorlar öğretmenin diye pek bi şekerlerdi gerçi topuklu ayakkabı mağduru oldum ayaklarımı hissetmiyorum ders çalışcak halim kalmadı

Canım belli bir nedeni yok.Hani bazen boğazın düğümlenir ağlamak istersin ya aynen öyleyim canım.Bi gerginlik var üzerimde.Atama falan durumlarını öğreneli 1-2 saat ancak olmuştur.Onu çok takmıyorum ben sabahtan beri böyleyim.Bir duş aldım kendime geleyim diye.Sanırım dua etmem gerekiyor.
Çok haklısın canım keşke demek hiçbir şeyi değiştirmez.Bizim artık önümüze bakmamız gerekiyor.Düşünürsek üzülüyoruz çünkü

kızlar yargı 555 eğitim bilimlerinde testler karma sorulardan mi oluşuyor yoksa konu konu ayrı mi :26:

maneviyatı bırakmamak gerek canım. yoksa hep bir eksik kalıyor.
kızlar yargı 555 eğitim bilimlerinde testler karma sorulardan mi oluşuyor yoksa konu konu ayrı mi :26:

konu konu kuzum.

Bakalım artık bu ales in gelmesi pek iyi olmadı kpss ye ne zaman çalışacağım onu düşünür oldum belki de seneye ertelicem hiç bilemiyorum. Atanan edebiyatçı var mı peki buralarda ? :18:

Ben cahil kaldım şimdi bu ne ataması kızlar?

Hayırlı olsun canım çok sevindim sizin adınıza:118: darısı senin ve hepimizin başına

çok teşekkür ederim canım

bu arada size bir şey anlatayım canlar
erkek arkadaşım geçen hafta pazartesiden beri ücretli öğretmenlik yapıyordu
artık tamamen umudu kesilmişti.dün gece konuşurken ''okuldaki öğretmenler beni pek kaale
almıyorlar ücretliyim diye keşke atansaydım kısmet değilmiş işte'' dedi.bende teselli ettim
tabi.öğlen bir baktık ki atanmış.oturdum ağladım şükürler ettim.''hiç beklemiyordum umudum kesilmişti '' dedi.
öğle arasından sonra okula bir gitmiş okulda ne öğrenci ne öğretmen var.sonra müdürün yanına
gitmiş sormuş herkes nerde diye konferans varmış bütün öğretmenler oraya gitmiş bizimkine söylememişler.
erkek arkadaşım da müdüre saymış '' ne biçim iş bu neden bana söylemiyorlar ben öğretmeni değil miyim bu okulun
istifa ediyorum '' diye.müdür ''sakin olun hocam kusura bakmayın'' demiş.sonra bizimki de '' şaka yapıyorum hocam ben atandım
ondan istifa ediyorum''demiş

uzun lafın kısası canlarım herkes her şeyi der.komşu niye atanamadın der eş dost demek ki çalışmadın der.
ücretli öğretmenlik yaparsın seni kaale almazlar.ama Allahım öyle bir kapı açar ki bütün bunlara neden üzüldük diye
aklımıza şaşarız

pes etmek yok kızlar umudumuzu yitirmek yok
kulaklarımızı tıkayıp mmoralimizi bozmayıp hayallerimize koşucaz

oohh çok iyi olmuş, kapak olmuş sevdiceğinin atanması o kaale almayanlara
ah kuzum benim ya senin ağlamanı yerim hep böyle mutluluklar görün inşallah

oohh çok iyi olmuş, kapak olmuş sevdiceğinin atanması o kaale almayanlara
ah kuzum benim ya senin ağlamanı yerim hep böyle mutluluklar görün inşallah

hem de nasıl kapak olmuş kuzum

ooyy canım benim inşallah buradaki herkesin yüzünden gülücükler
eksik olmaz
hepimiz emellerimize ulaşırız Allahın izniyle inşallah

bu arada kızçelerim ben bugün hiç çalışmadım çünkü ev işleri vardı ta aksam 5te bitti. yemek falan derken zaten zaman geçti yorgunum da maalesef bugün geçti öyle.

ha bir de antremanlarla matematik kitabı aldım
tuğbim sana da tavsiye ederim kuzum matematiği zayıf olan bizlere güzel bir kitap.

şu dershaneden verecekleri kitaplara bir bakayım kuzum olmadı alırım
siz çok övdünüz eminim güzeldir kitap

şu dershaneden verecekleri kitaplara bir bakayım kuzum olmadı alırım
siz çok övdünüz eminim güzeldir kitap

taa toplama çıkarmadan başlamış anlatmaya o kadar söyleyim
tamam canım öyle yaparsın senin dersane hangisiydi?

İnanç ve istek,inanın başarabilirsiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…