2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

nilcim bu yıl bende maraşın yediiklim dershanesine gittim...eğitimde tuğrul , turgut ve bayram hoca üçlüsü süper...alandan bir katkısı olmadı dershanenin...bi ara alan sınıfları oluşturdular +200 tl istediler...pek katılım olmadı..damganında eğer dinleyerek sıkılmam diyorsann faydalı ,ben sıkılmıştım mesela..tarihi güzeldi ama...alanı nasıl bilemiyorum
canım maraştamısın sen yoksa ben ilçesinde oturuyorum muhtemelen hocalar ilçeden olacak dinleyerek sıkılmam tatlım ya alandan malum ne bulsak ona mecburuz daha başlamadık ama bakalım

canım maraştamısın sen yoksa ben ilçesinde oturuyorum muhtemelen hocalar ilçeden olacak dinleyerek sıkılmam tatlım ya alandan malum ne bulsak ona mecburuz daha başlamadık ama bakalım

ben merkezdeki yediiklime gittim cnm.ve ilçeden gelenlerde vardı haftasonları geliyorlardı..yurtta falan kalıyorlardı..sen hangi ilçedesin...

elbistandayım ben zümrem elbistanlıyım aynı zamanda sen nerelisin nerden mezunsun

zümrem.ben maraşlı değilim fakat maraş geliniyim.evliliğimin ilk yılları maraştaydım, ücretli falanda yaptım.. dershane için haftasonları maraşta kayınvalidemin yanında kalıyordum. çocuğuma bakıyordu bende dershaneye gidiyordum şimdi maraşa tayinde istedik bakalımm bu aralar...sen elbistandaymışsın, oranın dershanesi hocaları nasıl??

zümrem.ben maraşlı değilim fakat maraş geliniyim.evliliğimin ilk yılları maraştaydım, ücretli falanda yaptım.. dershane için haftasonları maraşta kayınvalidemin yanında kalıyordum. çocuğuma bakıyordu bende dershaneye gidiyordum şimdi maraşa tayinde istedik bakalımm bu aralar...sen elbistandaymışsın, oranın dershanesi hocaları nasıl??
canım bu yıl ilk kez yediiklim ve ihtiyaç açtı ama daha başlamadıgı için bilmiyorum gkgy i burdaki hocalar verecekmiş egtme malatya ve ankaradan gelcek dedi alanda çogunlukla uzaktan egtm miş tarih cografyayı biz verecez dedi çok çok iyi olmaz ama mecburum artık ne duysak o kar :KK12: ben çıkıyorum canım görüşmek üzere

elbistandayım ben zümrem elbistanlıyım aynı zamanda sen nerelisin nerden mezunsun

bende eşimin işi dolayısıyla maraşta oturuyorum ,:KK1:

canım bu yıl ilk kez yediiklim ve ihtiyaç açtı ama daha başlamadıgı için bilmiyorum gkgy i burdaki hocalar verecekmiş egtme malatya ve ankaradan gelcek dedi alanda çogunlukla uzaktan egtm miş tarih cografyayı biz verecez dedi çok çok iyi olmaz ama mecburum artık ne duysak o kar :KK12: ben çıkıyorum canım görüşmek üzere

anladım cnm..tabii hiç yoktan iyidir...kolaylıklar diliyorum..

Teşekkür ederim çok sevindim yardımcı olurum demene...

Slm arkadaşım nasılsın?KPSS hazırlığı nasıl gidiyor bugün dersaneyle görüştüm önlisans bayramdan sonra başlıyormuş kurs ben bu zamana kadar ne yapabilirim.Kafam çok karışık nerden nasıl başlıyacağım bilmiyorum lütfen yardım edermisin?Heee bu arada dersaneye yazılmaya kesin karar verdim ne yapalım iş çocuk ev artı kpss kursu oldu herşey biricik kızım için...:emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba kızlar ben de Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum bu sene formasyon kpss hangi birini halledicem bilmiyorum :KK31: oyyyyy öğretmen olmakk çoook zor :KK25: üstelik yeni mezun oldum yıllar sonra ilk defa evde zamanımı geçirdiğim için okullar açılınca kendimi çok kötü hissettim :KK43: öğrencilerimle kavuşmak istiyorum ben :KK43:

Merhaba zümreyiz ve başka edebiyatçı arkadaşlar da var burada:) Sakin ol yeni mezun olunca sudan çıkmış balık gibi oluyor insan içini ferah tut her şey yolunda gider hepsi kendiliğinden hallolur sırayla:)Ben mezun olduğum sene evlilik formasyon kpss dersane falan hepsi birlikte uğraşmıştım, yoğun bir süreç ama nasıl geçiyor anlamıyorsun,senin de su gibi akar gider inşallah için rahat olsun:)

Merhaba kızlar:KK3:Burası ne kadar güzel şenlenmiş.Bugün alan ve ölçme çalıştım sadece.Kendimi hiç iyi hissetmiyorum.Sizlere bir şey sormak istiyorum.Kitapseçten sipariş verip de kitaplarınızdan biri ellerinde olmadığı için(bu arada hala stokta görünüyor) Kitaplarınızın gelmediği oldu mu?Ben geçen yıl çok alışveriş yaptım ama hiç böyle bir sorun yaşamamıştım:KK50:

Monalisa dershane yaramış bence de sana canım:KK9:
Rengina bugün de ben iyi değilim canım yaa:18:
Yeni gelen arkadaşlar merhaba ,hoşgeldiniz:KK34:

dersane ve diğer kızlar ben de iyi değilim bugün.. sabahtan beri kurstaydım dershanede aldım ek atama haberini arkadaşlarımın gittiğini, edebiyatın 74e indiğini..Elbette arkadaşlarım için mutlu oldum kim kurtulsa bu kader ortaklığından kardır hepimiz için..Ama bir an baktım etrafıma Allahım dedim şuan burada olmamalıydım ben berbat bir his..İsyan etmek istemiyorum sıkıyorum kendimi ama bazen dilimin ucuna geliyor rabbim affetsin..

Hatırladım şimdi sende benim gibi sınavdan önce soru çözerken sorunu olmayıp sınavda en çok yanlışı coğrafyada yapandın:KK6:
Allahın izniyle atlatırız inşallah bu sefer öyle olmaması için elimizden geleni yaparız

Evet canım ben oyum:KK53:Şimdi attım o fobimi çok şükür.İnşallah canım elimizden geleni yapalım da her şey iyi olsun:KK16:

dersane ve diğer kızlar ben de iyi değilim bugün.. sabahtan beri kurstaydım dershanede aldım ek atama haberini arkadaşlarımın gittiğini, edebiyatın 74e indiğini..Elbette arkadaşlarım için mutlu oldum kim kurtulsa bu kader ortaklığından kardır hepimiz için..Ama bir an baktım etrafıma Allahım dedim şuan burada olmamalıydım ben berbat bir his..İsyan etmek istemiyorum sıkıyorum kendimi ama bazen dilimin ucuna geliyor rabbim affetsin..

Canım inşallah seneye de bu kadar olmasa da puanlar düşer ya da puanlar yükselse de biz de atanmış olalım Allahım hepimizin yardımcısı olsun:KK16:

Merhaba kızlar:KK3:Burası ne kadar güzel şenlenmiş.Bugün alan ve ölçme çalıştım sadece.Kendimi hiç iyi hissetmiyorum.Sizlere bir şey sormak istiyorum.Kitapseçten sipariş verip de kitaplarınızdan biri ellerinde olmadığı için(bu arada hala stokta görünüyor) Kitaplarınızın gelmediği oldu mu?Ben geçen yıl çok alışveriş yaptım ama hiç böyle bir sorun yaşamamıştım:KK50:

Monalisa dershane yaramış bence de sana canım:KK9:
Rengina bugün de ben iyi değilim canım yaa:18:
Yeni gelen arkadaşlar merhaba ,hoşgeldiniz:KK34:
sen neden iyi değilsin canım?
bu arada kitapseçten ne çektiğimi kızlar iyi bilir. 1 kitap eksik diye 1 hafta sonra geldi elime kargo. o da nasıl? ben mesaj atmaktan aramaktan artık bunalmış haldeyken son anda gelmişti 1 gün daha gecikse hepsini iptal edecektim. ve benim kitap da stokta var görünüyordu. zar zor aldım kargoyu yani:KK31:
rubrik puan isterse 60a düşsün artık üzülmenin manası yok. evet çok zor ama şu bir gerçek ki biz kazanamadık. bunu kabul etmemiz lazım. bunları moral vermek için de demiyorum ama lütfen artık ek atamadan, olursa şubat atamasından dem vurup moralimizi bozmayalim.çünkü hiçbir şey geri gelmeyecek. nasip değildi olmadı. inşallah bu yıl olacak.

Son düzenleme:
X