2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Çok sağ ol tatlım.Karışık olsaydı benim için iyi olmayacaktı. Konuları çalıştıktan sonra elimde çözmeye kaynak olmayacaktı 2014ler çıkana kadar. O yüzden eğer konu konu gitmiyorsa siparişleri iptal edecektim de gerek kalmadı.

günaydın canlarım
sabah erkenden kalktım alan çalıştım
birazdan tarihe başlayacağım

öğleden sonra kayinvalidecikle görüşeceğiz şimdi ne çalışırsam kardır

rengisim uzme tatlı canını anlatmak istersen herzaman hazırım kuzum

bu bana umut oldu,tamda çalışmayım başaramam diyordum benimde girersem 4. kpss m olacak her sne giriyim diyorum eşimin ısrarlarıyla vazgeçiyorum bu sene beni kaddıramıyacak,ben 2005 mezunuyum 2005ve 6 da 85 puan aldım,2012 de hamileyken girdim dersana felan hiç gitmedim 79 aldım ,bu seneki alımı görünce heveslendim
sidende yardım alırım inşallah
campbell i almak istedim ama fiyatı bana tuzlu gelmişti canım 110 civarı birşeydi

evet canım 130 liraymış araştırdım tüm konuları içeriyormu acaba,eğer tek o yeterli olacaksa alabilirim bayağıda kalın bir kitap,off şu alan çok zor

tubacım senin adına çookk sevindim hayırlı olsun nereye atandı
ayşegülüm sen 26 yı açmadıgın için olmadı dimi
clemantainecim sen neler yapıyosun ben 6e ekimde dersanemle birlikte başlayayım diyorum şimdilik hiç istek yok
sedefim uzman kariyer ve yediiklim güzel egitimde ben geçen yıl modüler çözümlü sb almıştım memnunum
tarihte data tarih cografya ve vatandaşlıkta
süper mutlaka al
pegemin eb ve tarih sb aldım ama bu yıl ilk kez çözecem o konuda fikrim yok
fem inde gk ve gy ayrı ayrı soru bankaları var soruları çok farklı
bide ben hep derim cahide polat ın geçen yıl beyazkalemden çıkan tarih sb var bana 2010 da 29 d 1 boş yaptırdı onu mutlaka çöz derim aslında her kitap her soru bişiyler ögretir çokta onumu bunumu diye kararsız kalma ablacım tamam mı
kızlar bu arada bana dersane alandan dersanem yediiklim kpss alan damga uzaktan egitimi veriyo bilgisi olan varmı damga uzaktan egitimden

Son düzenleme:
gelelim çalışmalarıma

türkçeden yargı 2012 çalışıyorum sadece noktalama ve anlatım boz. kaldı
kızım bugün rahatsız ateşi var bugün çalışamam artık,yarın matten başlıyıp,yanında data tarihe çalışırım işallah

çok sağol canım
diyarbakır silvana atandı

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım inşallah biran önce iyileşir
kitabın içeriğini bilmiyorum canım dediğin gibi tüm konular varsa ondan çalışmak daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…