2013 gelinleriii balayı yerleriniz nereler olcak :)

bızım düğünde agustos 17 kızlar
bız balayımızı barcelona da yapıcaz kısmet olursa
nişanlım ayırttı yerımızı ucak bıletlerımızı de aldık
allhım bır aksılık cıkmazsa gıdıcez inşallh canlar

düğünümüze 4 ay 16 gün kaldı :)

Didimde bir otel bulduk denize sıfır ve mükemmel bir otel üstelik erken rezv ile 1.800 Tl ye geldi...

Dügünüm Allah nasip ederse ekimde kizlar.. Balayi icin simdiden reservasyon yapdirmak istiyoruz daha ucuz olduugu icin
Maxx royal cok güzel görünüyo ama Voyage beleki de herkes cok övmüs.. kararsiz kaldim.. :44:

teşekkürler :) herşey dahil değil bunlarda galiba sadece sabah akşam yeemeklerimi var? 3 4 geceye 500 700 tl fazla ozaman bundan uygunlarıda var çünkü

Biz 25 mayısta evleniyoruz.
Side Sueno Beach otelden 7 gecelik balayı rezervasyonumuzu yaptırdık.
Çok araştırdım ve bu otele bayıldım, tam bize hitap eden biryer.
Rezervasyonumuzu çok erken yaptırdığımız için erk.rez.avantajından yararlandık. 7 gece için 2.100 tl ödedik.
Allah içimize sindirsin.

Bizde balayı otelimizi ayarladık :)
Allah'a çok şükür..

Silence Beach Resort / Side...
3 Haziran'da Allahın izniyle balayındayız...

Bizde balayı otelimizi ayarladık :)
Allah'a çok şükür..

Silence Beach Resort / Side...
3 Haziran'da Allahın izniyle balayındayız...

hadi hayırlı olsun kızlar:))))

Ben bikaç yıl önce ailemle gitmiştim müthiş bi otel çok doğru bir seçim
Bende 2013 gelini olucm inşallah ama bu otele gittiğimiçin farklı bi otel tercih edicm..

bizde marmaris fethiye taraflarını istiyoruz. anltalya istemiyoruz. begendigimiz oteller cok pahalı ne yapsak bilemedik paraya kıyıp tadınımı cıkarsak daha uygun fiyatlı yerler mi baksak. Sabrinas haus, d-otel ve hillside arasındayız. bunlar pahalı olanlar yada daha uygun fiyatlı bulmak gerekecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…