2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

hayatım sütün yetmiyor olabilir. istersen sağıp ne kadar çıktığını ölç. benim bebeğim 11 haftalık 100 cc yiyor 3 saat arayla.

ben 3 haftadır falan gece altını almıyorum sabah kalktığımzda da kaka yapmamış oluyo zaten denk mi geliyor bilmem. arkadaşıma doktor demiş gece uykusunu bölmemek için almayın diye.
rezeneyi osman Müftüoğlu 6.aydan sonra verin demişti tv de izledim ama doktora sormadım hiç.hatta biz bebek için milupanın çayını aldık ama onuda kullanmadım,gaz damlası zinco yazmıştı doktor onuda almadım önce ama görümcem kullanıyomus onun damlasından verdim bi kere hemen sustu sonra bende aldım kullanıyorum artık benim oğlumda işe yarıyo

sen sallayıpta mı uyutusyosun bebeği , ben kendi haline bırakıyorum gündüz istediği kadar uyuyo , gecede saat 10 gibi yatak odasına götürüp beşiğine yatırıyorum , ışığı kapatıp tavana renkli balıklar yansıtan sesli bi oyuncağı var onu açıyorum baka baka uyuyo ben yanında bile durmuyorum.gece sadece emmeye kalkıoy bütün gece uyuyo hatta bu aralar 11 den önce çıkamıyoruz yatak odasından, çok şükğr bu günleride gördük

benimkide chicconun yeni doğan için olanı anne memesi gibi ucu. oğlumu babaanneye bırakacağım zaman sütümü sağıp ona koyuyorum alıştı baya

Eklentiler

• $12041413576801106358.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 58

allah yardımcınız olsun

40 ı çıkana kadar bende çok uykusuz gezdim.annem ve kayınvalidem çok yakın olduğu halde kendim ilgilenmeyi tercih ettim.bana artısı 17 kilo vermem oldu birde oğlum kucağa sallanmaya vs alışmadı şimdilik tabi.çabuk huy değiştiriyor bebekler. 40 ından sonra daha çok uyumaya başladı seninkide düzene girer inşallah

ben doğumdan sonra kullanmaya başladım diğerleri emzirirken çok zor oluyo mutlaka almalısın bence

primanın beyazından 2 numaraya kadar kullandım,uzun zamandır yeşil olanından kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.tavsiye ederim

ya karbonatlı suyu bend eokumustum am abı yerde de bı dr un vıdeosunu ızledım,oda karbonatlı su daha da bulaştırır,o an ıcın geçer ama tekrar çıkar dıyodu bende korktum yaa dr a mı götürsem acaba:26:

yalancı memeye alıştır bence

benimde aynı oldu , türk kahvesi içiyorum her gün eskiden beri bana iyi gelir rahat çıkarım tuvalete.elma ve armutta aynı şekilde dene istersen

silikon uçla mı emziriyosun. ben uçla emziriyorum aventinkini kullanıyorum ucu büyük baya oğlum ona alıştı emzik olarakta chicconun 0 aylık olanı aldım onu istemiyo sonra aynı markanın 12 aylık olanı nı aldım ucu daha buyuk ona iyi alıştı bende çok rahat ettim.

yok canım normal emziriyorum. bir alıştırabilsem vallahi evde iş yaptırmıyor akşama kadar beni başında tutuyor :)

hayatım sütün yetmiyor olabilir. istersen sağıp ne kadar çıktığını ölç. benim bebeğim 11 haftalık 100 cc yiyor 3 saat arayla.
Bnm annem ameliyat oldu 5 günlüğüne memlekete gittik 12 saat sürüyor yolculuk annemin ameliyat olduğu gün ve eve donecegimiz gün 3-4 saat uyuyabildim gece gec yattım ve sabah erken kalkmak zorunda kaldım bir de evde en az 2lt su icerdim annemle ilgilencem diye boşladim 1lt.yi zor buluyordu ictigim su buzlukta sütüm var tekrar sütüm artana kadar onları vercem
Eki Görüntüle 854219 buda benim miniğimm bayanlar maşallah suphanallah bebeğime,şimdi 2 ayı devirdik hergun değişiyo bebişim

Allah nazardan saklasin canım maşallah

bu süt olayı anneyı gerçekten cok dusunduruyo,ben sut pompası sıparişi verdim bakalım manuel olandan aldım fazla sutu sagıcam ılerde lazım olur o zaman sutumun ne kadar cıktıgını ogrenebılıcem cunku elle sağsam da canım yanıyo fazla cıkaramıyorum

kızlar bebeklerınızın kılo alışı ne durumda dr bıze sorun olmadıkça gelmenize gerek yok artık demıstı 1 aylıkken gıttıgımızde,sımdı kılo alımını nasıl degerlendrıcem bılmıyorum sağlık ocağında tarttı ebe ama kılosu boyu ıyı mı ,yeterlı mı nasıl anlıycam ben,gelısımını nasıl takıp edıyorsunuz sizler?

aynısını benim oğlumda yapıyor uyuyor ama zorlanıyor bişeylere. benimki gazdan oluyor. muhtemelen seninki de ondan olabilir. gaz ilacı alıp vermeyi bi dene bakalım inşallah işe yarar..
kızlar bebişim son 1 haftadır aguluyor çok keyifli onun sesini duymak :=) bütün yorgunluğum gidiyor
büyüdüklerini ve tepki verdiklerini gördükçe insan çok mutlu oluyor. biizimkide artık onunla konuşunca gülüyor oyun istiyor. dün gece 12 de yatağına yatırdım gözlerini açtı ben uyusun diye pışpış diyorum oda suratıma bakıp gülüyor bide yalnızken ilgi istediğinde kedi gibi ses çıkarıyor yanına gidince karşılıklı gülüşüyoruz

Ayyy hamilelik tavkiminin yazdıklarını okumayı özledim beee:))Eki Görüntüle 853902

kısslar gunaydın nasılsınız?benm mınnosumun rsmını de koyuyorm cogumuz nazardn korkuyo sanırsmEki Görüntüle 853982

Eki Görüntüle 854213
Bu da benim prensesim maşallah demeyi unutmayın kızlar

Eki Görüntüle 854219 buda benim miniğimm bayanlar maşallah suphanallah bebeğime,şimdi 2 ayı devirdik hergun değişiyo bebişim
maşallah güzel meleklere hepsi çooook tatlılar. yesinler sizi

benim oğlumdada oldu doktora gittiğimizde gösterdim mantar ilacı vermişti solüsyon onu ağzının içine diline sürdüm. tam olarak geçmedi ama baya azaldı.pzt kontrolümüzde tekrar soracağım. sende bi danış istersen.

maşallah oğluna uslu bi bebek demek annesini pek üzmüyor biz kendi kendine uyuma alışkanlığını edinemedik.memede uyur genelde, gündüz salıncağına yatırırım, gece de beşiğine.bazen kucağımda gezdirerek uyutuyorum.
bizimkide bu hafta ellerini keşfetti seninki gibi. iki elini yumruk yapıyor hop ağza, birini denk getiremezse öbürüyle atak yapıyor

bu gece alt almama olayını bende yeni duydum artık kakası olmazsa bende almıyorum.gerçektende uykusu bölünmüyor. öbür türlü emmemiz uykuya geri dalmamız 1 saati buluyordu. önceden ben göğsümün birini emzirip arada bezini alıyordum ki uykusu açılsında diğerini de emzireyim diye saf gibi şimdi böyle daha iyi oldu.

ben doğumdan sonra kullanmaya başladım diğerleri emzirirken çok zor oluyo mutlaka almalısın bence
bu emzirme atletinin içine sütyen giyiyormusunuz. ben almadım da sütyene gerek olmazsa bende deneyeyim. birisi yazmıştı emzirirken sırtın açılmıyor diye mantıklı geldi bana da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…