2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ya benım bebegımın gozlerı çapaklanıyo devamlı dr sıl ve masaj yap dedı uyguluyorum ama gecmıyo tekrarlıyo ..bu durum benı çok uzuyo ne yapıcam bılmıyorum

Canım annem sütümü sıktıriyor bana, kendisi benim icin öyle yaparmış. İlac kullanmaktan iyidir

KIZLAR ÇOK ŞÜKÜR BENDE 19.09.2013 SAAT 9:20 DE BEBEĞİMİ ALDIM KUCAĞIMA,RABBİM HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH BU DUYGUYU

bende ayın 20 sinde spinal sezaryenle oğlusumu şükürler olsun kucağıma aldım oğlumun sorunu yok çok şükür ama sorun annesinde göğüs ucum yok pompa ,silikon meme ucu denedim halen çıkmadı çocuğumu emziremiyorum başka tavsiyeniz varmı arkadaşlar acaip üzülüyorum

merhaba annecikler.. ben de 9 eylülde bebeğim 34 haftalık normal doğumla dünyaya geldi. 1 hFTA küvezde kaldık tedbir amaçlı. 2200 gr iken çıktık ve 1 hafta sonra 2 gün sarılık tedavisi gördük değerimiz 16 idi 11 e düştü. şuan iyi çok şükür ama sorunumuz emme ( bebeğim günde sadece 1 kez 3-4 dkka emiyor beni onun dışında sağıp veriyorum önceden bolbol geliyodu sütüm artık geceleri yetmemeye başkadı ben de sarılk olur tekrar die mama da veriyorum. kendimi kötü hissediyorum iyi anne değilmişim gibi silikon göğüs ucunu da çok denedm almıyor. biberonu da çok iştahlı alan bi bebek değil güç bela yediriyorum

selam hanımlar
bende 18/09/2013 te oğlumu spinal sezeryanla kucağıma aldım
şükür iyiyiz emziriyorum
yanlız size bir tavsiye
sakın karnıbahar yemeyin
bir haftalık oğlum bütün gece sancıdan uyuyamadı çok dokundu

Canım gözün aydın güle güle büyüt bebeğini bende 10 Eylülde bebeğimi kucağıma aldım aynı sıkıntıları bende yaşıyorum hastanede strese girdim gelen memeyi elliyor giden memeyi elliyor bir de anne sütünün faydalarından bahsediyorlar kafayı sıyırcak gibi oldum sanki bilmiyoruz elimden geleni yapıyorum fakat emmiyor reçel mi sürmedim bal mı sürmedim silikon meme ucumu almadık fakat olmayınca olmuyor maalesef hala mücadele ediyorum akşamları sağıp 70mg veriyorum biberonla alıyor...

Güle güle büyüt bebişini...Canım bende karnıbahar yedim ardından hastanelik olduk geçen hafta gaz damlası verdi doktor

ay inamıyorum ya
gerçekten herşeyi yiyin bişey olmaz diyenleri öldürmek lazım
perişan oldu yavrum
bende damla aldırdım ama vermemek için direniyorum bakalım
allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin....

Allah razi olsun. 40+1 bugun doktor 41. Haftya kadar dogmazsa suni sanci verirz dedi hayirlisi bakalım normal olsun diye bekliyoruz ins sağlıcakla kavusuruz birbirimize bu

Canım maşallah en kısa sürede kavuşursun tatlı bebeğine senin için hangisi hayılıysa o olsun canım...Çok şükür biz kurtulduk doğum olayından şimdi büyütme gayretine düştük darısı senin başına canım...

bizde yarın 1 aylık oluyoruz kısmetse ama sanki 5 günlükmüş gibi :)) hakikaten zaman hızlı geçiyor canım
pipimiz hala yaramazlık yapıyor arada bir kakada kaçırmaya başladı arasta eğleniyoruz evim yüzyılın en dağınık evigibi :)) sürekli arasın bezlerini mendillerini havlularını bir arada tutma çabalarım var ama işe yaramıyor sabah yatağımdan ateş ölçer ağız mendili battaniye falan çıkıyor süreklki :))
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bizde sizi çok öpüyoruz canım oğluşunla birbirinize iyi bakın :)

uyardım canım sonunda ani bir cinnet anında
arada bir fırtına estirmek lazım yoksa dikkate almıyorlar ben rezene çayını hiç denemedim ama kendi içtiğim milupa çayının içinde var etkisini görüyoruz çok şükür
sarılık bizde atlattık düzene giriyor ama özellikle akşam yıkayıp yatırdık 10 gün boyunca hem rahat hem uzun uyudu uyanınca da acıktığı için sağlam emip tekrar uyudu hep 2 üne bir yıkıyoruz şimdi
banyo ve masaj iyi oluyor canım inşallah sizdede işe yarar

ben 1 hafta kan sulandırıcıya devam ettim başkada ilaç vermedi doktor

Kendini göğsünü de vermelisin zorla da olsa tuttur bnm çıktı çok şükür silikondan emerken göğüs ucunu da çekmiş oluyor ya göğsünün ucu cikinca silikonu hemen cikarip göğsünü daya ağzına o ara aglasa da elinle falan ucunu tutup ver ben ilk 5-6 gün ne çektim ama Rabbime şükürler olsun atlattık her emzirmeye başladığında besmele çek dua oku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…