2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bu hırçkırıklar hiç bitmiyormuş yaa
oğluşumu çok sinirlendiriyor
biraz sakinleşirse memeyi emip rahatlıyor şükür :))

darısı başına artık canım benim ben sürekli gel gel dedim işte en sonunda geldi
sende sağ salim alacaksın kucağına inşallah ne kalmış ki şunun şurasında

Kızlar süt pompasi ve ates ölçer alicaz da bebişimize sizler hangi marka modeli kaca aldınız ?? Kullananlar arkadaşlar memnun mu acaba tecrübelernze ihtyacm var

canım ateşölçeri arzum aldım galiba 49tlydi
süt pompası da lansinoh çift göğüs elektrikliden aldım 159du onun fiyatıda
süt pompasından oldukça memnunum tek taraflıda kullanıyorum yara oldukça dinlendirmek için sağıyorum
ateşölçerle de odanın sıcaklığını ölçüyorum sık sık malum hava değişip duruyor iş görür gibi yani

fadiyez noldu canım sana vakit yaklaştıkça heyecan da olur streste olur agahı hayırlısıyla kucağına alınca herşeyi unutacaksın inşallah canım

Bu aksam saat 9 da suyum ve kanamam geldı acıl gıttık ve ac olmadıgım ıcın spınal anestezı ıle bebısımı aldım suan memesını emdı uyuyor benımde agrılarım basladı az az ınsallah toparlanır bıran evvel gıderız evımıze pzt olacak olan dogumumuz surprız oldu bu gece darısı dogumu bekleyen dıger arkadasların basına saglıkla kolaylıkla ınsallahhhh

Ben genel anestesi olacaktım ama spinal olanlar da çok memnun bilmiyorum kafam karıştı yine en son sözü doktor söyler...

ben hiçte memnun olmadım gülüm. yaşanan herşeye şahit olduğundan korkuyu üzer,inden atamıyorsun ve 15 gün baş ağrın asla dinmiyor. kahroluyorsun. sonrasında migren olma riski bile varmış. bilseydim böyle olacak istemezdim spinal

hay maşallah güzel anne:) keyifle sağlıkla büyüt inşallah öptüm

Slm herkese bende 3 Eylül'de suyumun gelmesi sonucu suni sancıya doğum yaptım darısı tüm doğum yapacakların başına

canım öncelikle hayırlısı olsun darısı benim gibi bekleyenlerin başına suni sancıyı çok önermediler çok can yakıcı diye birde sana sorayım dedim bilgi verir misin

kızlar günaydın bu arada kaç kişi kaldık doğurmadık benim bugün 40 bitiyor bakalım hayırlısı olsun

canım benimde 40 doluyor bugün.Dün dr daydım.Bebeğin başı daha tam aşağıya yerleşmemiş. O nedenle sezeyana yeşil ışık yakıyorlar. Biraz moralim kaçmadı değil.Şu an bebeğin bir mucize yaratması gerekiyormuş.

Arzukay canım benim güle güle büyüt maşallah size Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...

canım ben 2 haftadır başı tam aşağıda kanalda ama genede tık yok sancım ağrım yok bakalım hayırlısı olsun hakkımızda 1 hafta daha beketcek 41 dolunca çağırdı

Arkadaslar benimde bugun son yarin 40 haftam doluyo.yarin yine nst bakalim ne olucak.bendede herhangi bir hareket yok.oglan yerini cok sevdi sanirim.zaman gectikce korkularim dahada artmakta.40 haftasi dolan ya da dolmak uzere olan arkadaslar, bebekleriniz kac kg acaba paylasirmisiniz???

Bnm bebeğim 3500 gr.di en son ölçümde

Gunaydin anneciklerrrrr ben de varım dogurmayan, 38+1 iz bugn gelmeye de niyeti yok paşa min sanırım. ...

Son düzenleme:
Bende burdayim Bugun 40+2 yiz.ve artik gerginlik var ama bicak saplamalari tarzinda agrilarim dun biraz daha coktu moralimde pek yok bi tuhafim.

günaydın kızlar, dün gece çok sancım oldu, doğuruyorum sandım ama yok malesef. Ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…