2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Slm annişkolar bnde oğlumu perşembe günü kucağıma sağlıcakla aldım darısı başınıza:))))))
::

Dogum yapan annelerimiz dogum oykulerini dogum topigimize yazabilirseniz cok sevinirim.sayfalar arasinda kaybolup gidiyor o guzel dogum hikayeleriniz

kızlar Allah bilir doğumum çok yakın gibi adet agrısı 1 aydır cekiyorum. ama dun gece kasıklarıma bıcak splanması gibi ağrılar oldu. sabahtan beride karnıma kasıklarıma sanki dikenler bıcaklar batırılıyr gibi ve bel ağrısı başladı hafiften bacaklarıma kalçamada vuruyor çatı kemiklerimde ağrıyor.

agrin surekli mi vurup vurup geciyormu.nokssm dogum basladimi anammm bak heyecan yaptim

slm kızlar .bende varım bekleyen anneadayları arasında 37 ci haftamdayım .çok zor geçiyor karnım taş gibi oluyor resmen .her 5 dk bir tuvaletteyim.

hadi bakalım hayırlısıyla sabah doğum haberini alırız inş

Rabbim hayirlisiyla kolay tez dogumlar nasip etsin inşallah

Hayırlı sabahlar taze anneler ve hamiş anneler. İnşallah çok güzel bir hafta olur doğan bebişler huzurla, sağlıkla büyür doğmayanlarda en güzel şekilde dünya ile tanışırlar annelerini fazla yormadan

Bende bekliyorum hala gerçi birkaç gün daha beklese iyi olur ama yinede çok merak ediyorum kime benziyor nasıl bişi benim kuzum.

Cenzey doğum yaptın mı acaba ? Bugün kimler kimler bebişini kucağına alacak bakalım?

07.09.2013 saat 10.civarı kızımın aglayışı ve büyük bi şükür :) anlatamam kızlar cuma gece 12 sancım başladı ama böle adet sancısı benim her yerime vururdu aynı ole oldu bacaklarım belim karsıklarım :)başladı sancı ama ben inanmak istemiyorum hamileyim ama bi ben doğuramicakmışım gibime geliyodu çünki ben haftamı geçmiştim herşeyi göze alarak beklioduk kızımı zaten cumartesi doktor yatışımı vermişti işin hayrı işte o günde doğdu meleğim bu sancılar bende hep düzensiz olyodu sancılar başladı annem ben kardeşlerim oturuyoruz dedim ayyhh doğurucam bugun heralde sancım var annemde güldü seninki yelken açtı gelmez nese sat gece üç düzenli 20 dkde bir vuran sancılar 1 dakka süren kasılmalar başladık hazırlanmaya 4.30 sancılar sıklaştı herkez gülüo ben bağırıorum gidelimm gidelim die eşime kızıyorum dio 7 gibi gideriz sinirden oldüm zaten herkez gülüo kimse inanmak istemio 5.30 koyulduk yollara cantaydı faln filan ama kapı süsünü unuttuk tabi hastaneye girdik nstede sancım çıktı nöbetçi doktor muayne etti 3 cm açıklık var dedi ultrasonda kontrole geçti bizi bi üzdü doktor kızlar anlatamam size yok bebğin 36 haftalık görünüo yok akcigerlerinde sorun görüorum safra kesesi genişlemiş bn başladım aglamya tabi hemen sana suni sancı verelim dedi bendedim hayır ben doktorumun gelmesini yani sabah 9 beklicem sen bilirsin yatışımı verdi yattık hemşire geldi damar yolu açicam suni sancı vericem dedi ben dedim hayır istemiorum o dedi ama yatışınızı yaptınız herşeyi kabul ettiniz yapmam lazım o sıra eşim geldi biz doktoru belicez anlıyosunuz dimi dedi sert bi şekilde nese ama diyip çıktılar odadan sancılar sıklaştı doktorum geldi :) 8.30 da bebeğim kaksını yapmış kalp atışaları düşmüş bana hava verdiler bir yandan suni sancı ben kendimde deilim ama gidiorum hep suyumu patlatılar yemyeşil bi su 10 da açılmam 8 cm olmuştu 10.20de sat 10cm kaldırdılar beni odamdan çıktık dogum haneye baktım herkez benim ve kızım için hazırlanio kalbalık bi ekip ebeden allah razı olsun teselli etti beni hep yatırdı şimdi ıkınman gelince ıkın açılman çok güzel o ara beni kestiler ama ben anlamdım doktor geldi oturdu şimdi makta doğrı ıkın 1 ıkınma başı göründü 2ıkınma başı çıktı 3.ıkınma kzım doktorun elinde eşim çagırdılar şok oldu beni ve bebği masada görünce dışarı çıkardılar eşimi kızımla ilk aşk bakışmamızı yaptık herkez gitti doktor ve ebe dikiolar beni bende mükemmel bi rahatlama okadar basit bi süreç olduki 7 dk da doğurdum 4 dikiş falan 10 dkkada çıktık kızımı getirdi hemşire odama eşim aglamış ben mutluk gülücükleri herkez sulu göz emzirdim ama süt bi damla bile yok haydaaa emzir emzir sattlerce yok gelmedi en son gece hemsire anneme mama verdi biraz iki tatlı kaşı kadar içti kaşıkla tabi hep emzirdim sabah 9da çıktık evimize geldik kızım buğün 2 günlük olucak süper bi duygu ama sütüm hala yok kızlar humana çay içiorum bakalım gelir dua edin işte böle uzun oldu ama okuması keyifli olsun rabbim herkeze kolay bi doğum nasip etsin

Cnm gozunaydin.saglikla,mutlululukla, huzurla buyut ins bebegini.gununden kac gun gecmistin bu arada???Benimde bugun 40 haftam doldu.bakalim nezaman olur.

Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin arkadaşım benimde bugün günüm doldu kontrolüm var ne yapacağımı bilmiyorum doktor beklersem riske girebileceğini söylüyo bebeğin korkuyorum normal doğum uğruna tehlikeye atmak istemiyorum .suni sancı için en azından bazı durumların gerçekleşmesi lazım hiç bir belirti olmadan suniş sancının sonu sezeryan oluyomuş ne yapıcam ben

Evet güzel bebişlerin anneleri bende doğum yaptım 5 eylülde kızımı kucağıma aldım çok güzel bir duygu Allah hepinize nasip etsin

Benim de 40 haftam doldu yarin sabah kontrol var bir hafta daha bekleyeceğiz inşallah bnm kızım da dogar sezaryene kalmadan Rabbim hayirlisiyla bana cenzey ve mehtap.a da seninki gibi güzel bir doğum nasip etsin inşallah onlar da bnm gibi gününü coktan doldurup da bekleyen anneler

günaydın kızlar hepimiz hayırlı bir hafta olsun inş hayırlısıylan yavrularımızı bizde kucağımıza alalım

günaydın canlar herkes beklemede ne zormuş yaa bu son günler bizde bugün 39a başladık kızımla 38de gelcem die anlaşma yapmıştık ama malesef kızım sözünde durmadı bakalım ne zaman keyfi gelcek doğuran arkadaşlar analı babalı büyütün inş RABBİM yavrunuzun kokusundan mahrum bırakmasın sizi

Oyyyy canim benim dua etmissinn banada aminnn hepimize hayirli dogumlar nasip olur insaallah. Ucumuz gununu dolduran anneleriz demi. Cumaya kadar olmazsa ya suni sanci ya sezeryan. Hic korkmayan gergin olmayan ben artik gerginim ve hep icimde kalacak gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…