2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydn millet bende her sabah okuyrm sizi kim nasil dogurmus diye benmde bu pazar 40. Hafta doluyor tik yok kocaman bi karin rahatsz ediyor sadece, ikinci dogumum olcak ama cok h eycanlanyim yinede onceki cok zor normal dogumdu bu nasil olcak, her an bisey olcak da doguma gtcm beklemek zor ruhen bi heyecan bi bikkinlik degisken

kısslar günyadın doğum yapanları gördükçe heyecan sarıyo yarn kontrolum var ınsallah acıklıgım artmıstır.dogum yaparm hala ne nişan ne suyum gelmedi.iki gündür göbek deliğimin etrafı çatlamaya basladı.en son 3500gr dı kızım ne kadr oldu acaba.gece mideme bı tekme attı agzımdan burnumdan mıde asıtı cıktı uykudan nasıl uyandm bılmıyorm boğuluyodum.haylaz kızım bi doğsun ayaklarını hep öpücem

Günaydın kızlar ben 2 gündür mutsuzum: bebishin suyu azalmış gecen hafta 3420 olan kilosu 3409 olmuş yarın tekrar gidicem pek harekette etmiyor 38+4 teyim

Günaydın güzel Anneler bugün kontrolümuz var doktor yine çatı muayenesi yapacak ve dogum hakkında sanırım son kararı verecek çünkü bnm kızın hic gelesi yok son 1-2 günüm ama ne sancim var ne ağrım nolur bize dua edin gidince sancim acilmam falan çıksın da doğuma alsınlar artık hayirlisiyla

merhaba . Aynı şeyleri yaşıyoruz bende bu pazar 40.haftamı dolduruyorum .Ağrı sancı yok. İlk kızım 41 haftayı doldurunca suni sancı ile geldi.Bu da ablanın izinden yürüyor galiba. Kolay gele canım.

günaydın hanımlar 3 eylül 00:51 de oğlumu dünyaya getirdim. Bütün gün kanlı akıntım oldu akşama da sancım başladı gece bebeğimi aldım kucağıma. 3840 gr, 50 cm doğdu.. Bebeğim iyi benim de dikişlerim ağrıyo ne zamana geçer bilmiyorum.

ÇOk güzel bir duygu inşallah en yakın zamanda sizler de bebeklerinizi hayırlısıyla kucağınıza alırsınız.

Günaydın kızlar ben 2 gündür mutsuzum: bebishin suyu azalmış gecen hafta 3420 olan kilosu 3409 olmuş yarın tekrar gidicem pek harekette etmiyor 38+4 teyim

Canım moralini hiç bozma .39. haftadasın.Dr kontrolündesin gereken ne ise yapılır.Sen sağlam dur. İnş sağlıkla bebişine kavuşacaksın, biz de burdan okuyacağız kavuştuğunuzu.

Allah analı babalı büyütsün bebişini

Merve canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün...
Herkese günaydın sevgili az kalan hamiş arkadaşlarım bir hafta daha bitiyor çok şükür doğumuma 5 gün kaldı hayırlısıyla... Arkadaşlar dünden beri bebeğin hareketleri yavaşladı bu sabahta ağır ağır hareket ediyor anormal bir durum varmıdır sizce ama ne akıntı ne bir ağrı var bende bu durum normalmidir?

kizar cuma gunu hastaneye gittim ve aksam 10 da dogum yaptim cok sukur ikimizinde sagligi yerinde bugun evimize geldik

Canım güle güle büyüt bebeğini. Sağlığınız yerinde olsun en önemlisi bu

Canım sanada Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Güle güle büyüt bebeğini.

Benimde sezeryan yarın heyecan tavanda hala :)))

Canım benim bebişte iki gün öyle ağır ağır hareket etti belli belirsiz ama dün akşamdan beri maşallahı var eğer hareketlerini az da olsa hissediyorsan sana tepki veriyorsa sorun yoktur bence. Çok az kalmış seninde 5 güncük :) Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum bu sabaha akıntım kesildi tamamen. Demekki muayeneden dolayı öyle oldu. Haftaya doğumumumn olma ihtimali yüksek ve doktorum izne ayrılıyormuş maalesef. Haftaya olan kontrolümü de bir doktor ismi verip beni ona attı. Benim kendi doktorum beni normal doğumdan baya bir korkuttu dün ki muayenemde. Sen daha çatı muayenesinde sıkıntı çekiyorsun böyle olursa 2 günde doğuramazsın ne bu böyler şımarık çocuklar gibi diye kadın bütün hırsını benden aldı sanki :) onun bu konuşmasından sonra o doktorun bana doğum yaptırmasına da çok hevesli değilim açıkçası. Kimbilir doğumda ne laflar eder muayenede böyle yaparsa.Cesaret vereceğine böyle tırsıttı beni. Hayırlısı neyse o olsun böyle acımasızca konuşan doktorlardan gerçekten korusun bizleri ne diyim artık..

Yarın kavuşacaksın yavruna ne güzel. Tatlı heyecanlar bunlar yarın belkide bu saatte yavrun kucağında olacak çok heyecanlı gerçekten

Hakkında hayırlısı olsun canım bende muyanede çok sıkıntı çektim hatta dayanamicam artık dedim doktorum çok kasıyorsun kendini dedi ama asla doğuramazsın filan gibi bişi demedi. Aksine bu hiç belli olmaz muayenede dokundurtmayıp çok kolay normal doğum yapanlar varmış, aksi olduğu gibi. O yüzden hiç canını sıkma belkide o doktorun gitmesi daha hayırlıdır senin için. Sen zaten hassassın bu şekilde konuşması hiç hoş olmamış.

Allah hepimizin yardımcısı olsun bir solukta alalım kuzularımızı kucaklarımıza yarın tekrar su kontrolü yapılacak bana bu arada o su kontrol testide cok can yakıyor 😔

Canım geçmiş olsun, hiç korkma kendini bilmez doktorlar var maalesef dengesiz dengesiz konuşuyorlar acaba hamile psikolojisi dersi alıyorlar mı diplomayı almadan önce işine gelmemiştir normal doğum, zaten bırakıp ta gitmiş sezeryan fiyat olarak da pahalı normal doğumumu çekecek hem kafa şişiyor hemde parası az neleri hesaplayan doktorlar var o yüzden hastayı yıldırıp sezeryana sevkediyorlar sen korkma senin için hangisi hayırlı olursa o olsun bende baştan doktor konusunda çok sıkıntılar yaşadım neler denildi banada... Allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize...

Yarın kavuşacaksın yavruna ne güzel. Tatlı heyecanlar bunlar yarın belkide bu saatte yavrun kucağında olacak çok heyecanlı gerçekten

İnşallah canım inşallah. Ama genel anestezi olmak istemediğimiçin doğumdan 1-2 saat sonra bebeğimi göreceğim.
Herkes benden önce görecek bu duruma üzülüyorum

ben de bugün 41. haftaya başladım... ne sancı, ne kasılma hiçbir şey yok... cumartesiye kadar doğmazsa cumartesi karar verecek doktorumuz...

hayırlı olsun.darısı bizim başımıza.dikişlerinin acısı da çabuk geçer inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…