2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ben çok kötü afedersiniz ishal oldum ne yapayım ne iyi gelir bilen varmı içinizde

sezeryana hiç hazırlıklı değildim kızlar. bugün oldu bitti her şey cuma sezeryan olacağım

heyecan bastı beni

geçmiş olsun canım hiç bişe olmadan alcaksın bebeğini kucağına 2800 az değil ki bugün bile doğursan zaten o annesinin sütüyle daha ii kilo alacak:)

canım sıkma canını 1.500 kilodan sonrası normal kiloya giriyor seninkinin kilosu çok iyi 2800 daha ne istiyorsun...:) doğumun son haftasında olur öyle sıkma canını....:)

çok sagolun kızlar allah razı olsun ..doplerde sorun cıkmadı ama plesenta yaslanmıs kızımı beslemıyor..
bebegımın anne karnında kalması suan daha ıyı oldugu ıcın dogum baslatılmadı sancımı beklıcem ıns

yarın itibariyle 41. haftaya başlıyoruz... bu kadar bekleyeceğim aklıma gelmiyordu... doktorumuz cumartesiye kadar gelmez ise ne yapacağımızı konuşuruz dedi... herşey normal doğumu gösterirken sırf doğmuyor diye sezeryan olmak istemiyorum... benim gibi günü geçip bekleyenleriniz var mı aranızda?

sezeryana hiç hazırlıklı değildim kızlar. bugün oldu bitti her şey cuma sezeryan olacağım

heyecan bastı beni

Canım senin ve bebeğin için hangisi hayırlıysa o olsun stres yapma şimdi herşey ilerledi sezeryan da o kadar kötü değil hemen ayağa kalkıyor sezeryan olan arkadaşlarımız bende salı günü olucam inşallah sezeryan hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin Allah...

canım senin sorununla aynı durumdayım ve bugün öğrendim. ve doktorum sezeryanı önerdi. birazda tüp bebek olduğundan dolayı
cuma günü sezeryanım var. normal doğumu çok istiyorum aslında
plsasenta yaşlanmış bebek az besleniyormuş falan filan dedi ikna etti bizi

Hakkinda hayirlisi buymus.sagsaglim gelsin hayirlisiyla
bebegi beslemiyorsa plasenta karninda durmasindaki amac nedir.saglikli gine gelir onsallah bebegin

DOPLER CEKILDINMI CANIM
canım benımkı sezeryan deseydı hemen tamam derdım ama bekleyelım sancıyı dıyor..normal yollardan gelsın dıyor benımde bebıs asılama
hakkımızda hayırlısı hareketsızlık olursa gel dedı..DEMEK CUMA GUNU YAVRUNA KAVUSUYORSUN INS SAG SALIM GELIR DUNYAYA CANIM

Son düzenleme:

Ayse035 canim nezamandir girmiyodun nasilsin

Arkadaşlar cuma beni de sezeryana alacaklar. Hem tüp bebek olduğu için hem de bebek yukarda hala inmedi.Bakıyorum da bu ara sezeryan zamanı. Hakkımızda hayırlısı olsun. Ben genel anestezi istedim. Sizlerin nasıl ?

heyecan bastı beni

ayy bana da heyecan bastı, dün gece de hiç uyumadım... sakin ol asis, senin bir günün daha var

off Allahım güç ver bize, atlatıp sağsalim kavuşalım...

doktor dün gün verdi, ama anestezi konusunda bişey demedi... epidural istemiyorum zaten, off iyice streslendim şimdi..

Kizlar bende dogum yaptim.gece bir gibi suyum geldi oglen 12.10 da normal dogumla bebisimi kucagima aldim.dikislerim var biraz agri yapiyor.5cm kadar sanci cekmeden geldim desem yeri var.5cm sonra suni sanci verdiler.

arkadaşlar mide yanmasına süt, soda, rennie duo şurup dışında önerisi olan var mı ?

bende de çok oluyor canım özellikle biberli şeyler yediğimde ,biberi kestim suan midem düzeldi ama çok yandığında rennie duoyu kafama dikiyordum ayrıca sütüde denemişsin ama sütü fokur fokur kaynat hemen iç kesecektir eminim

Kizlar bende dogum yaptim.gece bir gibi suyum geldi oglen 12.10 da normal dogumla bebisimi kucagima aldim.dikislerim var biraz agri yapiyor.5cm kadar sanci cekmeden geldim desem yeri var.5cm sonra suni sanci verdiler.

allah analı babalı büyütüsn inş gözün aydın bizim yerimize bebişini bol bol öp kokla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…