2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
merhaba kızlar internet limitim bitti yoktum uzun zamandır bebek kıyafetlerini sabun tozu ile mi yıkadınız ne kullandınız acil yardım
Ben hacı Şakir toz sabun aldım.
İyim canım. Bugun biraz is yapacagım evde insallah.
cnm ben hastanede kaldığım için doğum yapanları gördüm ped yetmiyor ogün cok kanaman olduğu için genelde hasta bezi oluyor ve raht oluyo diolar ayrıca hastane dewletse wermio cok nadir
Benim ozel o yüzden verir diye düsundum. Çünkü histeroskopi olmuştum onceden o zaman bile vermişlerdi bez falan.

bende tozun kalıntı bıraktığını duydum , o yüzden dalin sıvı deterjan aldım , bakalım onunla yıkıcam inşlh :))

kafam karıştı :44: bu dalinin sıvısını ve tozunu marketlerde bulabiliyormuyuz? yoksa bebek ihtiyaçları satan biryerdenmi aldınız? eşimi göndericem de akşam (( yanlış yere yollamıyım

al al bitmedi kızlar ya .benim bebek 3 kilo oldu eğer zamanını beklerse 4 kilo oluyor o yüzden doktor risk alamayiz dedi biraz ona moralim bozuk sezeryan hiç düşünmemiştim ne olacak bilmiyorum inşallah hayirlisi olur

Canım aslında 4 kilo abartı degil ki. Bizim bütün ailedeki erkekler 4 kilo ve ustu doğmuşlar ve normal dogum. Simdi ki Dr lar mı tirsiyor bilmiyorum. Almanya'da da kaldık ve akrabalarım hala orda 4 kiloyu normal doğrurtuyorlar.

Son düzenleme:
serapık nerelerdesın canım kac gundur gorunmuyorsun canım hayırdır
kuzum minnakımın kıyafetlerini yıkadım üüledim kendi kıyafetlerimi yıkadım yerleştirdim derken haftasonu hep bu şekilde geçti birde cumartesi hastanedeydik..biraz sıkıntımız vardı..çok şükür minnakımda da bişi çıkmadı..ama beni çok korkuttu..böyle olunca giremedim..

al al bitmedi kızlar ya .benim bebek 3 kilo oldu eğer zamanını beklerse 4 kilo oluyor o yüzden doktor risk alamayiz dedi biraz ona moralim bozuk sezeryan hiç düşünmemiştim ne olacak bilmiyorum inşallah hayirlisi olur
Hem eylül sonu hem de şimdiden 3 kilo mu oldu senin tosuncuk?Ne yedin içtin tontiş oldu bebek cnm?

bana da öyle dedi doktorum :26: kaç haftalık kaç kilo acaba :26:

kafam karıştı :44: bu dalinin sıvısını ve tozunu marketlerde bulabiliyormuyuz? yoksa bebek ihtiyaçları satan biryerdenmi aldınız? eşimi göndericem de akşam (( yanlış yere yollamıyım

ben tozunu marketten aldım canım sıvısı da mevcuttu zaten..

naber hatunlarrrrrr nasıl bebişlerinizzz
evde olunca pek oturulmuyo bilgisayar başına ama arada takip ediyorum. ne var ne yok görüşmeyeli???

kızlar acil yardima ihtiyacım var ben doğum çantasını hazirladim bitti sayılır ama hasta bezi ve pede karar veremiyorum sizce ne almam gerek hasta bezi bebeğe aldığım alt degistirme bezi oluyormuş o olur mu

hastaneden ilk gün için veriyolarmış hasta bezi sonrası içinde bence ped yada bebek bezi yetiyor diyolar siz isterseniz hasta bezi almayın

marketlerde satılıyo canım sıvı deterjanı da yumusatıcısını da bezini de marketten aldım ben hatta sebamed in ürünlerini de marketten aldım eczaneye göre daha ucuzdu

naber hatunlarrrrrr nasıl bebişlerinizzz
evde olunca pek oturulmuyo bilgisayar başına ama arada takip ediyorum. ne var ne yok görüşmeyeli???
Hoşgeldin canım,iyi senden naber?Neler yapıyosun evde?Kendi adımıza çok şükür iyiyiz,tıngır mıngır mutlu sona yaklaşıyoruz..Haftaya kontrole gidicem,şu gün gelmedi gitti..Kızımın gelişimini merak ediyorum,bi de doğum mevzusunu konuşucaz..hadi hayırlısı bakalım..

hoşbuldum catycimm yuvarlanıyorum resmen bgn temizlik ve yemek yapmam lazım ama önce totomu kaldırmam gerekiyo
bizim de 4ünde kontrol gelmedi o gün dediğin gibi. bayadır kendi doktoruma gideemedim izindeydi renkli ultrasonla görücez inş. yine bu akşam da kızımın kozmetiklerini aldık mı hastane çantam tamamdır.
sen ve kızın nasıl canım ?

Hem eylül sonu hem de şimdiden 3 kilo mu oldu senin tosuncuk?Ne yedin içtin tontiş oldu bebek cnm?

valla bende reflü oldu pek yemiyorum 52 den 61 kilo oldum ama bebek alıyor ışte tonton olacak oğlan .doğurabilir mıyım diye düşünüyorum duruyorum

Hem yemek hem temizlik derken bu kadar yüklenme kendine canım..Geçen hafta akrabalar hem beni hem ev görmesine geldiler temizlik yamıştım,2 hafta sonra falan temizlikçi abla gelecek inş. Kapı ve cam bizim için baya sıkıntı biliyosun..Ya da doğumdan sonra mevlütten hemen önce mi yaptırsam diyorum hem ev daha temiz olur..
İnşallah ben de renkli ultrasonda görürüm kızımı..Kızım iyidir inş. kıpır kıpırHenüz aşağıya inmedi ki yükseklerde oynuyor halaEksikleri bitti gibi bişey,gerekli ne varsa aldım yani,bu cuma çantası hazırlanacak bakalım..Ben de dediğin gibi evde yuvarlanıyorum,akşamları eşimle yürüyüş yapmaya çalışıyoruz,arada çarşı avm derken geçiyor ama fazla süremiyor çabuk yoruluyorum artık

ben normal sata göre 36 haftalık oldum bebek 3 kilo bir haftada 200gr almış doktor risk almak istemiyor çünkü omuz takılması oluyor mus bilmiyorum ne düşüneceğimi

anladım canım bende en son 34+6 da gittim 2811 çıktı kilosu zaten daha önceden demişti böyle giderse 4 olur dikkat et diye ama sonra ki kontrole gittiğimde de yapacak bişey yok dedi :26:
bi de kafası büyük diyip duruyo o yüzden bende korkuyorum normal doğumdan
benimde haftaya belli olacak doğum şekli
olsun sağlıkla alalım bebişlerimizi doğum şekline çok takılmamak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…