2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
valla bende reflü oldu pek yemiyorum 52 den 61 kilo oldum ama bebek alıyor ışte tonton olacak oğlan .doğurabilir mıyım diye düşünüyorum duruyorum
Çok az kilo almışsın ve hala zayıfsın aslında..Demek ki bebeğine yaramış yediklerin,o da güzel..Şimdiden bu kadar yorma kendini,akışına bırakmak zorundayız,hayırlısı olsun..

anladım canım bende en son 34+6 da gittim 2811 çıktı kilosu zaten daha önceden demişti böyle giderse 4 olur dikkat et diye ama sonra ki kontrole gittiğimde de yapacak bişey yok dedi :26:
bi de kafası büyük diyip duruyo o yüzden bende korkuyorum normal doğumdan
benimde haftaya belli olacak doğum şekli
olsun sağlıkla alalım bebişlerimizi doğum şekline çok takılmamak gerekiyor :KK16:

benim de kafası Önden gidiyor onu da düşünüyorum benimde belli olacak çatı muayenesin den sonra hepimiz için hayirlisi canım

Çok az kilo almışsın ve hala zayıfsın aslında..Demek ki bebeğine yaramış yediklerin,o da güzel..Şimdiden bu kadar yorma kendini,akışına bırakmak zorundayız,hayırlısı olsun..

biraktim da tatlım insan düşünüyor işte bizim ki benden besleniyor doktor bebeğe giden damarlarla alakali diyor istersen hiç yeme yine de alır diyor

kızlar ben normal doğum istiyorum ama benım kız en son gittiğim kontrolde hala dönmemeişti cıuma günü bı kontrolum daha var bakalım ozaman dönmüş olacak mı ne kadar zamana kadar dönüyolar çevresinden gören bilen kendinden bilen varsa fikirlerinizi paylaşır mısınız:KK31::KK31::KK31:

kızlar kızlar bu arada herkese mrb netten araştırıyorsdum buradaki hamişlere sorayım dedim çatlaklar da ne alemdesiniz neler kullanıyorsunuz.. bilgilendirriseniz sevinirirm

kızlar ben normal doğum istiyorum ama benım kız en son gittiğim kontrolde hala dönmemeişti cıuma günü bı kontrolum daha var bakalım ozaman dönmüş olacak mı ne kadar zamana kadar dönüyolar çevresinden gören bilen kendinden bilen varsa fikirlerinizi paylaşır mısınız:KK31::KK31::KK31:
canım
benimde cumartesi gittiğimde dönmemişti doktorum 37.haftaya kadar bekleriz dedi...ama şu var son gün bile dönen çocuk duydum..

kızlar kızlar bu arada herkese mrb netten araştırıyorsdum buradaki hamişlere sorayım dedim çatlaklar da ne alemdesiniz neler kullanıyorsunuz.. bilgilendirriseniz sevinirirm

ben daha çatlamadım :KK53: ama şu bi kaç gündür çok kaşınıyor yakındır herhalde :KK1:
arada aklıma geldikçe niveanın badem yağlı bebe yağını sürüyorum :nazar:

canım
benimde cumartesi gittiğimde dönmemişti doktorum 37.haftaya kadar bekleriz dedi...ama şu var son gün bile dönen çocuk duydum..

kızlar inşallah bebeğiniz döner içiniz rahat olsun son haftaya kadar vakit var

ben daha çatlamadım :KK53: ama şu bi kaç gündür çok kaşınıyor yakındır herhalde :KK1:

Aynen canım bende onu kullanıyorum sadece karnıma falan srdüm çatlamadı hiç kalçama bi az az sürmüştüm orda 4 çizgi falan olmuş... sonra baana dedilerki sen geende ne olur ne olmaz çatlak önleyici krem al deediler bende doktorum önerdiği elancyl die krem vardı onu aldım kullanmaya başladım o çatlayan kalçamda acaiip kaşıntı ve kızarıklık yaptı bende bıraktım bebe yağına devam ettim kaşıntım falan kalmadı öle kenarda duruo başka susam yağı kakao yağı falan diolar ama onlarıda almadım bakalım devam eçdçioz:)

Ben ne kadar lierac ve bebe yağı kullansam da çatladı yine çatladı..ailemde de var bu durum yani kaçınılmaz son..Hiç çatlamayanların da son haftalarında birden çatlama olabiliyormuş,napalım minnaklarımıza sağlık:KK1:

kızlar inşallah bebeğiniz döner içiniz rahat olsun son haftaya kadar vakit var

inşallah canım ama benim ki büyük bir ihtimal sezeryan görünüyo dönmemeden değil de kilosundan dolayı normal seni çok zorlar dedi doktorum..o yüzden 37.haftayı bekleyeceğiz..gerçi sezeryan olursam ne kadar beklersem o kadar kardır diye düşünüyorum bakalım ne gösterecek zaman bizlere...

Aynen canım bende onu kullanıyorum sadece karnıma falan srdüm çatlamadı hiç kalçama bi az az sürmüştüm orda 4 çizgi falan olmuş... sonra baana dedilerki sen geende ne olur ne olmaz çatlak önleyici krem al deediler bende doktorum önerdiği elancyl die krem vardı onu aldım kullanmaya başladım o çatlayan kalçamda acaiip kaşıntı ve kızarıklık yaptı bende bıraktım bebe yağına devam ettim kaşıntım falan kalmadı öle kenarda duruo başka susam yağı kakao yağı falan diolar ama onlarıda almadım bakalım devam eçdçioz:)

ayy o kaşıntı çok fena oluyor hart hart kaşıyası geliyor insanın :KK9:
sen yağlanmaya devam et yine de :KK8: en azından kaşıntıyı biraz kaşıntıyı önlüyor

Ben ne kadar lierac ve bebe yağı kullansam da çatladı yine çatladı..ailemde de var bu durum yani kaçınılmaz son..Hiç çatlamayanların da son haftalarında birden çatlama olabiliyormuş,napalım minnaklarımıza sağlık:KK1:

evet canım yaa ne kadar krem yağ da kullanılsa vücuda bağlı yüzden bi bebe yağı aldım bende
benimde ark son haftada çatırdadı :KK1: bebişlerimzden hatıra kalır işte :KK55:

lierac kullanıyorum canım karnıma ve basenlerime 2 günde bi banyodan sonra da nemli nemli bebe yağı daha hiç yok Allah a şükür ben de bi de ergenlikte olan basen bölgem de çatlakarım vardı yani çatlamaya müsaittim sanırım önlemleri işe yaradı :KK52::KK52::KK52:

merhaba kızlar internet limitim bitti yoktum uzun zamandır bebek kıyafetlerini sabun tozu ile mi yıkadınız ne kullandınız acil yardım
cnm ben hacışakirin granül sabun tozunu ve dalinin yumuşatıcısını aldım marketlerde bulabilirsin

kuzum minnakımın kıyafetlerini yıkadım üüledim kendi kıyafetlerimi yıkadım yerleştirdim derken haftasonu hep bu şekilde geçti birde cumartesi hastanedeydik..biraz sıkıntımız vardı..çok şükür minnakımda da bişi çıkmadı..ama beni çok korkuttu..böyle olunca giremedim..

cnmmm hoş geldin geçmiş olsun sendemi hastaneye taşındın benim gibi:KK30:

X