2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
kızlar acil yardima ihtiyacım var ben doğum çantasını hazirladim bitti sayılır ama hasta bezi ve pede karar veremiyorum sizce ne almam gerek hasta bezi bebeğe aldığım alt degistirme bezi oluyormuş o olur mu

Selamlar kızlar,nabersiniz?Ezinecim geçmiş olsun,hendi o durum yer yer bende de oluyor..evde oyalanacak bişeyler bul,kitap oku müzik dinle,bebeğinin eksikleri var mı liste yap mesela..Gece belim çok ağrıdı benim de,bir de kasıl ağrım oluyor geceleri..Öyle böyle sona ama yepyeni bir başlangıca yaklaşıyoruz inş.:emir_bebek::KK16:

kızlar acil yardima ihtiyacım var ben doğum çantasını hazirladim bitti sayılır ama hasta bezi ve pede karar veremiyorum sizce ne almam gerek hasta bezi bebeğe aldığım alt degistirme bezi oluyormuş o olur mu
Canım ben uzun ped koyacağım sadece. Hastaneden verirler diye düşünüyorum.
Selamlar kızlar,nabersiniz?Ezinecim geçmiş olsun,hendi o durum yer yer bende de oluyor..evde oyalanacak bişeyler bul,kitap oku müzik dinle,bebeğinin eksikleri var mı liste yap mesela..Gece belim çok ağrıdı benim de,bir de kasıl ağrım oluyor geceleri..Öyle böyle sona ama yepyeni bir başlangıca yaklaşıyoruz inş.:emir_bebek::KK16:

Hosgeldin catybaby.

merhaba kızlar internet limitim bitti yoktum uzun zamandır bebek kıyafetlerini sabun tozu ile mi yıkadınız ne kullandınız acil yardım

Hosgeldin catybaby.

cnm ben hastanede kaldığım için doğum yapanları gördüm ped yetmiyor ogün cok kanaman olduğu için genelde hasta bezi oluyor ve raht oluyo diolar ayrıca hastane dewletse wermio cok nadir

Ben de çantamı bu hafta hazırlayacağım inş. Hasta bezi aldık,sonrasında azalma durumu olursa uzun ped alırım diye düşündüm..

Hosgeldin catybaby.
Hoşbulduk canım,nasılsın?:KK24:
merhaba kızlar internet limitim bitti yoktum uzun zamandır bebek kıyafetlerini sabun tozu ile mi yıkadınız ne kullandınız acil yardım
Biz dalin in sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını aldık..

saol canım bu gece uyuyamadım hiç ondan oldu sanırım
hasta bezi alıcam bende cırtcırtlılarından alıyım diyorum yanına pedde koyucam
Hoşbulduk :)

Ay canım o baş ağrıları cok sinir. Duş al istersen belki iyi gelir.
alıcam şimdi canım uykusuzluktan galiba oldu

hacışakirin sabun tozuyla yıkadım ben yumuşatıcısız

Hosgeldin catybaby.

cnm ben hastanede kaldığım için doğum yapanları gördüm ped yetmiyor ogün cok kanaman olduğu için genelde hasta bezi oluyor ve raht oluyo diolar ayrıca hastane dewletse wermio cok nadir

bu hasta bezi nasıl birşey acaba .kişiden kişiye degisir tabiki de of of .bir bitmedi bu çanta ya

günaydın kıslar..

evdeym bugün:KK16:

yiycek bişiler yaptım tv izledim şimdi de işe yarar bişiler yapsam kitap filan okusam diorum bakalım yapabilirsem:KK34:

Yumuşatıcıya zararlı diyorlar..sabun tozunu nerden aldınız bi de makinede yıkadınız değilmi?
Zararlı diyen var demeyen var,bana da kayınvalidem almış zaten beraber yıkıcaz bişey diyemedim..Sabuz tozları kıyafetlerde tortu bırakıyormuş ben de tecrübelilerden duydum o nedenle sıvıyı tercih ettim..Söylenenlere aldırış edersek dalan ve hacı şakir için de bir çok şey söyleniyor ama kullanılmaya devam ediyor..Allah bebeklerimizi korusun..

Son düzenleme:
bu hasta bezi nasıl birşey acaba .kişiden kişiye degisir tabiki de of of .bir bitmedi bu çanta ya

ben haasta bezi aldım.kocaman bişe hiç hoşlanmadım görünümünden.. çocuk bezini orkid gibi kullanacağım ilk gün. orkid de koydum çantama.hangisi olursa artık

hım o zaman dalinin sabun tozunu nerden aldınız diye sorsam :))) sanırım marketlerde yoktur.bebek kıyafeti ykıcam da bebek mağazasına gidemicem şimdi ondan soruyorum hazır annem burdayken ütüsünü de yapsın die

aynan öyle canım bide geçtimi tamamdır:KK1: yok canım 4 ay sora yatağına alıştırmam lazım işe döneceğim o nedenle, birde bu yanında yatırma süresi ne kadar uzunsa bir okadar zorlanıyomuş çocuk yatağına yatmakta o nedenle 4 ay sora yapabilirsem yatağına yatçak sıpa:KK53:

o zaman bilmiyorum ki napsan ailen uzaktaysa yazlığınız filan varsa oraya taşıyıp orda yatırman için iyi olabilir yoksa belki bambu sepette alabilirsin

kızlar ben haftasonu bebek kıyafetlerini ihtiyaçlarını aldım şimdi yıkaması ve kendi ihtiyaçlarım kaldı

gecelik pijama göğüs kalkanı vs. derken tam olarak neler gerekli bilemiyorum ..neler aldınız siz

ben dalın nın sıvı detejanını ve yumusatıcısını aldım bebişlere özel 30 derece narın programda yıkadım bütünnnnnnnn her şeyini asarken ayrı sevdi toplarken arı evim mis gibi bebek koktu valla çok da memnun kaldım:KK76::KK76::KK76:

ben haasta bezi aldım.kocaman bişe hiç hoşlanmadım görünümünden.. çocuk bezini orkid gibi kullanacağım ilk gün. orkid de koydum çantama.hangisi olursa artık

al al bitmedi kızlar ya .benim bebek 3 kilo oldu eğer zamanını beklerse 4 kilo oluyor o yüzden doktor risk alamayiz dedi biraz ona moralim bozuk sezeryan hiç düşünmemiştim ne olacak bilmiyorum inşallah hayirlisi olur

bende yedim öyle bikaç kere :KK9::KK9:
sen söyleyince aklıma ne geldi biliyomusun :KK9::KK9:
geçen gece bi sesle uyandım baktım eşim konuşuyo uykusunda. ne dediği anlaşılmıyodu, suscak gibi de durmuyodu :KK9: en iyisi uyandırıyım dedim, hafiften dokundum hayatım uyan sayıklayıp duruyosun dedim, tık yok.. biraz daha üsteledim birden bana doğru döndü kolu karnımın üstüne geldi ama hala uyuyodu. kalk kalk diyebiliyorum sadece. 0 da ben seni dövüyomuyum diye bi vurdu sırtıma, hızlı değildi tabi.. ben biraz sinirimden birazda söylediklerinden dolayı bi gülmeye başladım ama nasılllll.. tutamıyorum kendimi, en sonunda uyanabildi. ilk defa böyle bişi oldu :KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1: benimde babam anneme patlatmıştı bi tane hemde tam gözüne uyku sersemi annem uyandırmış ne oluyo demiş eve hırsız girdi onlarla kavga ediyodum demişş :KK1::KK1::KK1:

X