2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
canım
benimde cumartesi gittiğimde dönmemişti doktorum 37.haftaya kadar bekleriz dedi...ama şu var son gün bile dönen çocuk duydum..

inşallah canım ya ben normal istiyorum peki serapcım sezeryanda tam 39 dolunca mı alıyolar zamanlama nasıl belirleniyor ben biraz arastırdım da 39 dolması bebek için ii deniyo genellikle bi de tamamen uyuşmak fena ya sankı belden asağısı uyuşsa daha ii en azından bebişi görüp hemen koklayıp görebiliriz öteki türlu baygın baygın her seyden bı haber ya ben normal istiyorum herseyını tadını cıkara cıkara yasamak acının bile manyak mıyım neeeeee

cnmmm hoş geldin geçmiş olsun sendemi hastaneye taşındın benim gibi

evet kuzum sende mi hastanedeydin..cumartesi saat 2 ye kadar hastanedeydim çok korktuk ama şükür kuzum bize şaka yapmış..doktor teyzesini özlemiş o yüzde hareket etmemiş..ama öldüm öldüm dirildim resmen yavrumu görene kadar...

canım 38.haftadan sonra alınıyor diye biliyorum ben arkadaşlarımın çoğu 38.haftada aldırdılar...ama ben beklemeyi düşünüyorum ama bizde şu sıkıntı da var bayrama denk geliyor birazcık karışık işte 9 gün tatilde olunca doktorumuz ilk üç gün buradayım dedi ama sonrası için birşey diyemem dedi..ama seni de mağdur etmem dedi...birde be zaten genel anestezi almayacağım canım spinal anestezi mi diyolar neyse işte ondan olcam konuştuk bu mezvuları doktorumlla ücretine varana kadar...bakalım ne bekleyecek ama yine de normal istiyorum sonuna kadar da zorlayacağım..beklememdeki amaçta bu...

hareketinimi hissedemedin cnmmm çok geçmiş olsun bizim minnakda şaka yaptı sanırım erken gelicek diye ödüm koptu kahverengi leke geldi ama şükür ne sancı ne açılma yoktu. niye geldiğinide anlayamadılar:26:

geçmiş olsun canım çok şükür bişey çıkmamış

canım
benimde cumartesi gittiğimde dönmemişti doktorum 37.haftaya kadar bekleriz dedi...ama şu var son gün bile dönen çocuk duydum..

inşallah canım ya ben normal istiyorum peki serapcım sezeryanda tam 39 dolunca mı alıyolar zamanlama nasıl belirleniyor ben biraz arastırdım da 39 dolması bebek için ii deniyo genellikle bi de tamamen uyuşmak fena ya sankı belden asağısı uyuşsa daha ii en azından bebişi görüp hemen koklayıp görebiliriz öteki türlu baygın baygın her seyden bı haber ya ben normal istiyorum herseyını tadını cıkara cıkara yasamak acının bile manyak mıyım neeeeee

hareket etmedi kuzu cuma ve cumartesi günü saat 10 a kadar bekledim gecede uyuyamadım hareket etmesini bekledim tık yok benim kıpır kıpır olan kuzumda...iyice strese girdim ki benim bir kaybımda var zaten bu korku ilk günden itibaren vardı bende birşey olacak korkusu..doktorumu aradım mide bulantın var mı dedi ki vardı iki gündür de midem de bulantı..çıkartıyordum sürekli durma bir dakika çık gel dedi...zaten doktorumu gördüm kürtaj olduğum gün aklıma geldi sinir krizi geçirdim içeride..iyice fenalaştım..doktorum da kokrtu...yarım saate anca kendime geldim sekreteri bir yandan doktorum bir yandan panikledi..neyse minnakımı gördüm kalp atımını duydum ya çığlık çığlığa ağladım ki doktorumun yüzüne baktım onun gözünden bile yaş süzüldü...sonra nst.ye bağladı sana şaka yapmış dedi annesi..beni özlemiş beni görmek istemiş numaracı dedi..

ay serappppppp okurken benim de gözlerim doldu yaaaa benim de bi kaybım var Allah ım o o kadar küçükken yıkılmıştım şimdi Allah ım düşünemiyorum Rabbim herkesin evladını kendine bağışlasınnnnnn

aynen kuzum gözüm dönmüştü cumartesi günü var ya anlatamam...o korku berbat birşey...doktorumun yüz ifadesi beni de korkuttu birde fırça yedim zaten dünden beri neden gelmedin neden bu kadar strese girdin dedi..kocişi de fırçaladı bir güzel...

cnm spınal nasıl oluyo genel anestezı nasıl oluyo arasındakı fark nedır

bebişerin kıyafetlerını granul sabunla yıkayan anneler tortubıraktımı ben aldım ama daha yıkamaya geçmedım

cnm spınal nasıl oluyo genel anestezı nasıl oluyo arasındakı fark nedır

canım genel anestezi seni tümden uyutuyolar spinalde ise o da belden aşağısını iğne ile uyuşturuyolar yani bebek doğduğunda kendinde oluyosun uyanma sürecin olmuyor..ve ilk gören sen oluyorsun kuzunu..

canım genel anestezi seni tümden uyutuyolar spinalde ise o da belden aşağısını iğne ile uyuşturuyolar yani bebek doğduğunda kendinde oluyosun uyanma sürecin olmuyor..ve ilk gören sen oluyorsun kuzunu..

anladım cnm sanırım spınale epıduralda dıyorlar ama başın çok agırcak bunu bılıyon değilmi o ıgnenın yan etkısı senı mahfedıyo helede mıgrenın varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…