2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
ohh ya tatiline az kalmış süperrr
peki 4 ay sonra odasına mı yatıracaksın canım yoksa 1 yaşına kadar yanında tutmayı mı düşünüyorsun
yollar yollar sorun olmaz sen merak etme kuzum

aynan öyle canım bide geçtimi tamamdır yok canım 4 ay sora yatağına alıştırmam lazım işe döneceğim o nedenle, birde bu yanında yatırma süresi ne kadar uzunsa bir okadar zorlanıyomuş çocuk yatağına yatmakta o nedenle 4 ay sora yapabilirsem yatağına yatçak sıpa

hayırlısı olsun canım güle güle kullanın inşallah, ben çanta almadım şekercim, sırt çantam var onu kullancam

bend saga cekıyorumm galıba kımımızın sag kaburga kımımızın sol tarafı :26: cok agrı verıyor allah sıfa versın canım
aynen canım, az kaldı diyoruz ama öyle dedikçe sanki zaman geçmiyo. zaten ben 40. haftaya kadar dayanıcağını sanmıyorum bebişin, nedense hep bayramdan önceki hafta olur gibime geliyo. 0 zamanda 38. haftaya girmiş oluyorum zaten, içimde rahat ya bakalım artık hayırlısı :)
a.s cnm hosgeldin, hayırlı olsun güle güle kullansın bebişin.. çanta konusunu henüz bende halledemedim, ama artık başlasam iyi olucak..

ben spor bişey aldım fiyatı da 100 dü yanlış hatırlamıyorsam içi baya geniş

bizim arkadaşlarda asıl işe başlayınca zor oluyor ayrı yatak sürekli emzir yat kalk uyku namına bişey kalmıyormuş
o yüzden genelde daha geç ayırmışlar gerçi her bebek aynı olmuyor bakarsın çok uslu mu uslu olur

cnm bende aynısını duşunuyorum ee sadece dogum yaptıktan 2 3 gun sonra gıyebılcez dahada gıyemıycez benım fıkrımde sen9ınle aynı

benimki karnıma değilde dirseği ile burnuma geçiriyor bigün gözüm mor gelicem işee
bende yedim öyle bikaç kere
sen söyleyince aklıma ne geldi biliyomusun
geçen gece bi sesle uyandım baktım eşim konuşuyo uykusunda. ne dediği anlaşılmıyodu, suscak gibi de durmuyodu en iyisi uyandırıyım dedim, hafiften dokundum hayatım uyan sayıklayıp duruyosun dedim, tık yok.. biraz daha üsteledim birden bana doğru döndü kolu karnımın üstüne geldi ama hala uyuyodu. kalk kalk diyebiliyorum sadece. 0 da ben seni dövüyomuyum diye bi vurdu sırtıma, hızlı değildi tabi.. ben biraz sinirimden birazda söylediklerinden dolayı bi gülmeye başladım ama nasılllll.. tutamıyorum kendimi, en sonunda uyanabildi. ilk defa böyle bişi oldu

benimki karnıma değilde dirseği ile burnuma geçiriyor bigün gözüm mor gelicem işee

benim de öyle bi gün gözüme bi geçirdi dirseğini uykumdan uyandım ödüm koptu morarcak diye
işyerinde dicekler hem gebe hemde dayak yiyor ahh vahhh

günaydın arkadaşlar nasılsınız?biz kahvaltımızı yaptık..size bir bakalım dedik..öğle sonu dedemizle yatak araba almaya gitcez..inşallah istediğim gibi bulabiliim..çünkü babam alcak ve arkadaşının mağazasına götürüyor sanırım b ir mecbur ordan beğenmek zorunda kalcam..şansımıza artık....gelince görüşürüz

günaydın cnm, afiyet olsun yarasın minişe :) gerçekten tanıdıkla iş yaptınmı bi huzursuzluk oluyo ama illa ordan mı almak zorundasın :26: umarım biz yanılırızda sen gönlüne göresini bulursun :)

kız benımkı de cok delı yatıyor ondan tedırgın oluyodum bende devamlı uyanıyordum...hamıle kızı dovmusler der senın ıs yerındekıler kımseyı ınandıramazsında
hosgeldın canım bende almadım ve bezden olan bebek cantalarını sevmıyorum cok kararszı kaldım bakınıyorum sımdılık
bende bayram oncesı gelecek gıbı hıssedıyorum ama bakalım hayırlısı zaman azaldıkca ınsan sabırsızlanıyor hayırlsıyla saglıklı gelsınlerde zamanı onemlı deıl
ben spor bişey aldım fiyatı da 100 dü yanlış hatırlamıyorsam içi baya geniş
Eki Görüntüle 791564

guzelmıs canım nerden aldın

Kızlar biz çıkıyoruz, oğluşumla biraz uzansak iyi olucak, uykum geliyo..
Öğleden sonrada sağlık ocağına gidip gelicez.
Bir ara fırsat bulursam bekleyen ütülerimi de halledicem
Size bol sohbetler, görüşürüz

Merhaba kızlar, ben geldim. Daha kahvaltı edeceğim. Duş aldım simdi kendime geleyim diye.
Herkes iyidir insallah.

selamlar kızlar nasısınız bebişler nasıl
ben bugün felaket bi baş agrısıyla uyandımki hiç sormayın nasıl geçecek bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…