2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Günaydınnnnnnnnnnn topiğin güzel hamişleriiiiii :KK49:
İnşallah hepimiz için sağlıklı, mutlu ve huzur dolu güzel bir hafta olur.. :KK76:

Ay arada çıkmıştım simdi geldim. Gene annemle bir kac yere uğradık. Her çıktığımda birşeyler alıyorum durduramiyorum kendimi :)
Koyarım gene aldıklarımız bölümüne.
H&M'de ince olmayan emzirme sutyeni buldum aldım kendime. Bir tane de ten rengi almam lazım.
Ay kulot da aldım oğluma :) sanki hemen götecekmiş gibi. Diyorum ya görünce duramıyorum.

aldıklarını sen v e oğluşun güle güle giyin annesi, cnm emzirme sütyeninden çok atletini al. arkadaşım mayısta doğum yapmasına rağmen ilk zamanlar belinde ve böbreklerinde çok ağrısı olmuş, o yüzden bana daha çok emzirme atleti almamı önerdi, aklında bulunsun :)

kanlı canlı dursun esını bıle gordum hahhaha:KK9:ama esın gozluklu bırıydı :KK9: sen bız aynı ıs yerınde calıyoruz demıstın ya o kalmıs demekkı aklımda senın ıs yerınmıs bende oradayım ıse baslamısım senın orda:KK9:bıde sen bı recel yapmıssın meyvelı ondan yıyorum nasıl yaptın tarıfını verırmısın cok guzel olmus felan dıyorum:KK9:aklımı kk ıle bozdum sanırım bılınc altımda cok fecı yer ettınız:KK9::KK9:

aa eşimin gözü mü bozulcak acaba

kız bizim kurum iidir bakarsın atanırsın sen maliye mezunu değilmiydin gelirsin beraber raçel yeriz sabah kahvaltısında:KK1::KK1::KK1:

kız kuzuuu bu gcede ellifi de göruver kızzzz merak edıyom kızımı:KK1::KK52:

tamm canım elıf ıcın ruyaya yatacam bu gece:KK9:kız daha kendı kuzumu goremedım hıc ıkı gundur goruyorum ama hala karnımda bı bakıyorum ellerı ayaklarıyla ıttırıyor dısarıdan bellı oluyor ayyy mınık mınık ellerı cok tatlıydı karnımda bıle olsa:KK16::KK16::KK16:

hehe olsun evdesin ya keyfini çıkar sallana sallana yap hepsini:KK1: keyfini çıkara çıkara:KK53:

:KK60: evde olunca insan öle oluyo zaten, gözün aydın senin için çok sevindim benimde son 2 haftam artık iş yerinde:KK9: pazar günü bende 7,40ta uyandım, saate baktım ama 7,40 değil 8,40 görüyom kocayı dürttüm hadi kalk yanlarım arıyo artık yatamıyom kavaltı yapalım diye sora kalktı bizimki saate baktı kargo bo..nu yemeden mi yapçaz dedi :KK60: sora bi baktım saat daha 7,40 mışşş:KK52: ama uyanmış olduğu için garibim biraz yatak keyfi yapıp 8 de kalktı:KK23:

olur canım olur, hayırlısı olsun raporun, sistemden görüyolar onlar sen merak etme:KK53:

henüz yaptıran yok diye biliyorum canım zaten sezaryen gözükenlere yapmıyolar bu muayeneyi diye biliyorum:KK52: ama sen gidene kadar illa birileri yaptırır burdan takipte ol, eylül 20 ye kadar daha çok var
sağol canım bende kendi adıma çok sevindim evimdeyim ohhh missss:KK16: :KK16: bide rapor gelseydi sağ salim daha iyi olacagımm. cin gibi uyandırdı bu oğlan beni valla tepikleye tepikleyeee. şimdide ütü yapıcam ama ayrılamıyomkı anam pc basından. bi saat sonrada kociş öğle yemeğine gelicek. evde olunca ne kadar çabuk geçiyomuş zaman yaaa. ben iş yerinde saati 12 edemiyodummm:KK52:

canım hastane sgk ıle anlasmalı ıse sorun olmaz

ay hahaha alemsin yaaa:KK60: neyse olsun geç olsun güç olmasın her işte bi hayır vardır:KK52:

bişi olmuyo canım merak etme ben hepsini özelde yaptırıyom özelliklede sordum bizim ik ya sorun olur mu diye yok hayır merak etme dediler ama ben özel sektördeyim bunun bi farkı var mıdır bilmiyorum:44:

ay aman erken gelmesinler, gerçi hoş bizimki şimdi doğsa bi sıkıntı yaşamaz herşeyi gelişti ama yok anam biraz daha dursunlar içerde hazır değilim ben hahaha:KK1:ölemi diyosun:44:vala çok kararsız kaldım ya, bide kocaman bişi o, evde çok eşya sevmeyen biriyim halılarım bile küçüktür yeri kaplamaz, balkonlar boş kalsın diye uğraşırım ( ki kapalı balkonlarımız ), bunları düşündükçe kocaman bi yatak al getir koy yatak odasına içim daraldı, bide yatağı ayrı alıyosun, içindeki yatağı ayrı, bide üstüne park yatak nevresim takımı alıyosun yani nerden baksan 300tlye geliyo bu iş insana, hala düşünmedeyim bi kafamda oturtamadım şu işi yahu:KK52:

aaa nasıl gördünkız hayrolsun sen benim tipide biliyosun zaten kanluı canlı görmüşsündür:KK53::KK53:

yok canım yok bende özelden alıyorum
ya ne biliyim ben kamuda memuruyumya özelden almak raporu sıkıntı olurmu acaba dıye düşündüm. bide yeni kurum her işi kendimiz yapıyoz. raporu alıcam kendi dosyama kendim koyucam düşünün:KK53:
dilekçe felanda vermedim raporu teslim etmen yetiyo dediler.:26:
amanın 42 gun kaldı dıyo ya bu takvm ne dersin:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: napcamm ben nasıl doğurcemmm çok az kalmışşş:KK52::KK52::KK52: aaboowwww bu haftasonu herşey bıtmeliii eksıkler gıderılmelı acil alarmmmm:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
kızzz sezinnn sakin ol anammmmm halledersınnn.:KK52: benimde var daha eksiklerim. ama yarın annem gelicek çantayı hazırlıycaz. eksikleride tamamladıkça koyucam:KK31:

aa eşimin gözü mü bozulcak acaba

kız bizim kurum iidir bakarsın atanırsın sen maliye mezunu değilmiydin gelirsin beraber raçel yeriz sabah kahvaltısında:KK1::KK1::KK1:

evet canım malıye mezunuyum keskee atansam ne guzel olur kız :21:
gece uyumadan buraya baktım onun etkısınde kaldım galıba totom acık kalmıss :KK9::KK9::KK9:

kızlar bu arada bız herıfcıkle yatakları ayırdık esım salonda kanepede yatıyor cok rahatladım walla uykularım daha bı duzeldı

neyse kızlar ben kaçayım minnakımın kıyafetlerini ütüleyim. sonrada babamız gelir yemeğe. öğleden sonra görüşürüz:KK3::KK3::KK3:

neyse kızlar ben kaçayım minnakımın kıyafetlerini ütüleyim. sonrada babamız gelir yemeğe. öğleden sonra görüşürüz:KK3::KK3::KK3:
kolay gelsin canımcım, bu arada hoşgeldin tekrar, geçmişi okuyamıyorum şuan o yüzden yeni gördüm :) benimkilerde ütülencek bekliyo, bari bugün bi aksilik çıkmasada yapsam iyi olcak :) hadi bakalım görüşürüz yine :KK3:

Günaydınnnnnnnnnnn topiğin güzel hamişleriiiiii :KK49:
İnşallah hepimiz için sağlıklı, mutlu ve huzur dolu güzel bir hafta olur.. :KK76:

Gunaydın kızlar....
gunaydınn kızlar hosgeldınızz:KK3:

amanın 42 gun kaldı dıyo ya bu takvm ne dersin:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: napcamm ben nasıl doğurcemmm çok az kalmışşş:KK52::KK52::KK52: aaboowwww bu haftasonu herşey bıtmeliii eksıkler gıderılmelı acil alarmmmm:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
durr sekerımm stres yapma bıttı senın herseyınn 1 saatte alınır eksıklerın kendıne bosuna sıkıntı yapıyorsunn

ıyı canım cok sukur oglusumda ıyı baya hareketlerı sertlestı sol tarafımda totosunu dayayıp yatıyor pasa:KK9:
sen nasılsın canım senın bebıs nasıl?
maşallah canımcım, iyiliğiniz daim olsun :nazar:
bizimde durum aynı, sağ kaburgam batıp duruyo, acısından bedenim sola çekiyo artık :KK9:

hehe olsun evdesin ya keyfini çıkar sallana sallana yap hepsini:KK1: keyfini çıkara çıkara:KK53:

:KK60: evde olunca insan öle oluyo zaten, gözün aydın senin için çok sevindim benimde son 2 haftam artık iş yerinde:KK9: pazar günü bende 7,40ta uyandım, saate baktım ama 7,40 değil 8,40 görüyom kocayı dürttüm hadi kalk yanlarım arıyo artık yatamıyom kavaltı yapalım diye sora kalktı bizimki saate baktı kargo bo..nu yemeden mi yapçaz dedi :KK60: sora bi baktım saat daha 7,40 mışşş:KK52: ama uyanmış olduğu için garibim biraz yatak keyfi yapıp 8 de kalktı:KK23:

olur canım olur, hayırlısı olsun raporun, sistemden görüyolar onlar sen merak etme:KK53:

henüz yaptıran yok diye biliyorum canım zaten sezaryen gözükenlere yapmıyolar bu muayeneyi diye biliyorum:KK52: ama sen gidene kadar illa birileri yaptırır burdan takipte ol, eylül 20 ye kadar daha çok var

sağol tatlım ya bende normal gözüktüüğü için doğumumda ondan dolayı yapacak gibi gelio ama bakalım artık

sağol canım bende kendi adıma çok sevindim evimdeyim ohhh missss:KK16: :KK16: bide rapor gelseydi sağ salim daha iyi olacagımm. cin gibi uyandırdı bu oğlan beni valla tepikleye tepikleyeee. şimdide ütü yapıcam ama ayrılamıyomkı anam pc basından. bi saat sonrada kociş öğle yemeğine gelicek. evde olunca ne kadar çabuk geçiyomuş zaman yaaa. ben iş yerinde saati 12 edemiyodummm:KK52:

ya ne biliyim ben kamuda memuruyumya özelden almak raporu sıkıntı olurmu acaba dıye düşündüm. bide yeni kurum her işi kendimiz yapıyoz. raporu alıcam kendi dosyama kendim koyucam düşünün:KK53:
dilekçe felanda vermedim raporu teslim etmen yetiyo dediler.:26:
kızzz sezinnn sakin ol anammmmm halledersınnn.:KK52: benimde var daha eksiklerim. ama yarın annem gelicek çantayı hazırlıycaz. eksikleride tamamladıkça koyucam:KK31:

kız sen rapor diyosun bizim hastane rapor kağıdı bile vermemiş haftasonuna doğru geçer sisteme dediler bakalım bi kaç gün sonra yine arıcam:KK1::KK1::KK1::KK1:

evet canım malıye mezunuyum keskee atansam ne guzel olur kız :21:
gece uyumadan buraya baktım onun etkısınde kaldım galıba totom acık kalmıss :KK9::KK9::KK9:

kızlar bu arada bız herıfcıkle yatakları ayırdık esım salonda kanepede yatıyor cok rahatladım walla uykularım daha bı duzeldı

kız benim eşimde istiyo ayrı yatmayı göndersem mi artık bende başka odaya bilemedim:KK53::KK53::KK53:

maşallah canımcım, iyiliğiniz daim olsun :nazar:
bizimde durum aynı, sağ kaburgam batıp duruyo, acısından bedenim sola çekiyo artık :KK9:

bend saga cekıyorumm galıba:KK9::KK9: kımımızın sag kaburga kımımızın sol tarafı :26: cok agrı verıyor allah sıfa versın canım

kız sen rapor diyosun bizim hastane rapor kağıdı bile vermemiş haftasonuna doğru geçer sisteme dediler bakalım bi kaç gün sonra yine arıcam:KK1::KK1::KK1::KK1:

kız benim eşimde istiyo ayrı yatmayı göndersem mi artık bende başka odaya bilemedim:KK53::KK53::KK53:

gonder canım gonder rahat oluoyr oda uyuyamıyordu karnına felan carpacam dıye tedırgın oluyorum dıyordu hatta gecen gun hafıften bı vurdu onun ustune ben gıdıp odada yatıyım en ıyısı dedı bende rahatladım oda:KK52::KK34::KK34:

selam kızlar :)

mecburi ayrıldığım doğum iznimde evde gün beklemekteyim .dün kızımın odasını aldık ve arabasını . ufak tefekleri hallettim gibi . anne çantası olayını henüz halledemedim .siz hangi marka nerden aldınız acaba , fiyatalar ne düzeyde ?

gonder canım gonder rahat oluoyr oda uyuyamıyordu karnına felan carpacam dıye tedırgın oluyorum dıyordu hatta gecen gun hafıften bı vurdu onun ustune ben gıdıp odada yatıyım en ıyısı dedı bende rahatladım oda:KK52::KK34::KK34:

benimki karnıma değilde dirseği ile burnuma geçiriyor bigün gözüm mor gelicem işee :KK1::KK1::KK1:

X