2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Günaydınnnnnnnnnnn topiğin güzel hamişleriiiiii
İnşallah hepimiz için sağlıklı, mutlu ve huzur dolu güzel bir hafta olur..

aldıklarını sen v e oğluşun güle güle giyin annesi, cnm emzirme sütyeninden çok atletini al. arkadaşım mayısta doğum yapmasına rağmen ilk zamanlar belinde ve böbreklerinde çok ağrısı olmuş, o yüzden bana daha çok emzirme atleti almamı önerdi, aklında bulunsun :)

aa eşimin gözü mü bozulcak acaba

kız bizim kurum iidir bakarsın atanırsın sen maliye mezunu değilmiydin gelirsin beraber raçel yeriz sabah kahvaltısında

kız kuzuuu bu gcede ellifi de göruver kızzzz merak edıyom kızımı

tamm canım elıf ıcın ruyaya yatacam bu gecekız daha kendı kuzumu goremedım hıc ıkı gundur goruyorum ama hala karnımda bı bakıyorum ellerı ayaklarıyla ıttırıyor dısarıdan bellı oluyor ayyy mınık mınık ellerı cok tatlıydı karnımda bıle olsa

sağol canım bende kendi adıma çok sevindim evimdeyim ohhh missss bide rapor gelseydi sağ salim daha iyi olacagımm. cin gibi uyandırdı bu oğlan beni valla tepikleye tepikleyeee. şimdide ütü yapıcam ama ayrılamıyomkı anam pc basından. bi saat sonrada kociş öğle yemeğine gelicek. evde olunca ne kadar çabuk geçiyomuş zaman yaaa. ben iş yerinde saati 12 edemiyodummm

canım hastane sgk ıle anlasmalı ıse sorun olmaz

aaa nasıl gördünkız hayrolsun sen benim tipide biliyosun zaten kanluı canlı görmüşsündür

yok canım yok bende özelden alıyorum
ya ne biliyim ben kamuda memuruyumya özelden almak raporu sıkıntı olurmu acaba dıye düşündüm. bide yeni kurum her işi kendimiz yapıyoz. raporu alıcam kendi dosyama kendim koyucam düşünün
dilekçe felanda vermedim raporu teslim etmen yetiyo dediler.:26:
amanın 42 gun kaldı dıyo ya bu takvm ne dersin napcamm ben nasıl doğurcemmm çok az kalmışşş aaboowwww bu haftasonu herşey bıtmeliii eksıkler gıderılmelı acil alarmmmm
kızzz sezinnn sakin ol anammmmm halledersınnn. benimde var daha eksiklerim. ama yarın annem gelicek çantayı hazırlıycaz. eksikleride tamamladıkça koyucam

aa eşimin gözü mü bozulcak acaba

kız bizim kurum iidir bakarsın atanırsın sen maliye mezunu değilmiydin gelirsin beraber raçel yeriz sabah kahvaltısında

evet canım malıye mezunuyum keskee atansam ne guzel olur kız
gece uyumadan buraya baktım onun etkısınde kaldım galıba totom acık kalmıss

kızlar bu arada bız herıfcıkle yatakları ayırdık esım salonda kanepede yatıyor cok rahatladım walla uykularım daha bı duzeldı

neyse kızlar ben kaçayım minnakımın kıyafetlerini ütüleyim. sonrada babamız gelir yemeğe. öğleden sonra görüşürüz

neyse kızlar ben kaçayım minnakımın kıyafetlerini ütüleyim. sonrada babamız gelir yemeğe. öğleden sonra görüşürüz
kolay gelsin canımcım, bu arada hoşgeldin tekrar, geçmişi okuyamıyorum şuan o yüzden yeni gördüm :) benimkilerde ütülencek bekliyo, bari bugün bi aksilik çıkmasada yapsam iyi olcak :) hadi bakalım görüşürüz yine

Günaydınnnnnnnnnnn topiğin güzel hamişleriiiiii
İnşallah hepimiz için sağlıklı, mutlu ve huzur dolu güzel bir hafta olur..

Gunaydın kızlar....
gunaydınn kızlar hosgeldınızz

amanın 42 gun kaldı dıyo ya bu takvm ne dersin napcamm ben nasıl doğurcemmm çok az kalmışşş aaboowwww bu haftasonu herşey bıtmeliii eksıkler gıderılmelı acil alarmmmm
durr sekerımm stres yapma bıttı senın herseyınn 1 saatte alınır eksıklerın kendıne bosuna sıkıntı yapıyorsunn

ıyı canım cok sukur oglusumda ıyı baya hareketlerı sertlestı sol tarafımda totosunu dayayıp yatıyor pasa
sen nasılsın canım senın bebıs nasıl?
maşallah canımcım, iyiliğiniz daim olsun
bizimde durum aynı, sağ kaburgam batıp duruyo, acısından bedenim sola çekiyo artık

sağol tatlım ya bende normal gözüktüüğü için doğumumda ondan dolayı yapacak gibi gelio ama bakalım artık

kız sen rapor diyosun bizim hastane rapor kağıdı bile vermemiş haftasonuna doğru geçer sisteme dediler bakalım bi kaç gün sonra yine arıcam

kız benim eşimde istiyo ayrı yatmayı göndersem mi artık bende başka odaya bilemedim

maşallah canımcım, iyiliğiniz daim olsun
bizimde durum aynı, sağ kaburgam batıp duruyo, acısından bedenim sola çekiyo artık

bend saga cekıyorumm galıba kımımızın sag kaburga kımımızın sol tarafı :26: cok agrı verıyor allah sıfa versın canım

gonder canım gonder rahat oluoyr oda uyuyamıyordu karnına felan carpacam dıye tedırgın oluyorum dıyordu hatta gecen gun hafıften bı vurdu onun ustune ben gıdıp odada yatıyım en ıyısı dedı bende rahatladım oda

selam kızlar :)

mecburi ayrıldığım doğum iznimde evde gün beklemekteyim .dün kızımın odasını aldık ve arabasını . ufak tefekleri hallettim gibi . anne çantası olayını henüz halledemedim .siz hangi marka nerden aldınız acaba , fiyatalar ne düzeyde ?

benimki karnıma değilde dirseği ile burnuma geçiriyor bigün gözüm mor gelicem işee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…