2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
henüz daha ayakta durması imkansız canım. 2 ay sonraya anca dururlar ve yaşını geçincede yürürler inşallah. doğum günümüz yaklaşıyor ve plan yapmaya başladım doğum günü için

saat öğlene doğru 11:54 de doğdu cnm sezeryanla doğum yaptım doktorum 10-16 arası bi gün seçmemi istedi sezeryan için bende hemennn 11.12.13 olsun dedim maşallah sen cesaretliymişsin ben normal doğumdan çok korkarım hep

3. doğumum oğluşumla. sezeryan olsun istedim bu sefer korkmuştum gerçekten. eşim istemedi bunuda yaparsın dedi :) sancı zamanı zordu ama doğum anında bilinçli olduğum için 20 dk sonra doğumhaneden çıktık oğluşumla.

maşallah walla cnm helal olsunn :) benim ilk doğumumdu

Selam kızlar anlaşılan kimse bebeklerden fırsat bulup gelemiyor.. biz bi hafta sonra 11 aylık olacagz ins 8.5 Kilo 75cm iz malesef biraz zayıfız istahımız da eh iste yaklasık herseyden yiyoruz bi biberonla süt içmiyorduk onu da yavaş yavaş yapıyoruz 1 aydır yürüyoruz baba dede evi abba cici tedi(kedi) diyoruz ağlarken de anne 7disimiz var cok hareketliyiz müzik calinca hemen oynuyoruz gece bazen sık uyanoyoruz bazen seyrek gündüz yavaştan tek uykuya gecmeye başladık bizden boyle

canım maşallah kuzuya okadar harekete dişe tabi kilo dayanmaz, bizim henüz iki dişimiz var tutunarak kalkmaya başladı sadece zaten hiç emeklemedi sanırım annesi gibi direkt yürüyecek:)

kızlar siz mercimeğe felan geçtinizmi yiyeceklerde
canım dr 7. ay kontrolünde başla demişti bana bende kırmızı mercimeği çay kaşığıyla başladım sebze çorbasına atmaya ve artırdım bir aydır yeşil mercimek de kullanıyorum ha şu da var zeynep hiçbirini yemiyor

mirayda öyle bazen yiyo bazen yemiyo hiç belli değil iştahı bazen yiyo sonra geri kusuyo bu aralar geceleride huzursuz dişi çıkacak heralde kuzumun

herkse merhabalar...

uzunca bir zamandır yazamadım ara ara cep telefonundan son mesajları okumaya calışşamda iki bebekle yazmam inanın cok zor oldu...bızım kerem bey büyüyor.. abisi bulaştırıp grip nezle olmadıgı takdirde cok sükür bir problemmimiz yok.. 4 dişimiz oldu kilomuz 11.300 boyumuz 78 cm. yürümeye de basladık bu arada 10 gündür yürüyoruz. anne baba dede abi ve hayır diyoruz.. gitmemesi gereken yerlere gidip sonrada bana bakarak hayıyyy diye bagırıyor sıpa:))) onu haricinde cok hareketli ve yaramaz büyük oglumu baya bir aratıyor bana:) abimiz de bu arada 2 ay sonra 3 bucuk yasında olacak ve ilk baslarda azıcık kıskansa da sükür su an kardeşiyle arası cok cok iyi.. 3 aydır bende yeniden aktüf olarak calışmaya basladım o yuzdende maalesef cok giremiyorum. ama eger facebooktaki grup halen aktifse ve benide bu saatten sonra kabul ederseniz katılmak isterim çünkü cep telefonundan facebook a daha sık girebiliyorum.. bizde haberler böyşe hepinizi ve bebişleri cok öpüyorum..

neden kimse yokkkk

Kızlarrr Asya İnci kötüleşti cuma gecesi acile götürdük balgamlı kusma ve nefes alamama şikayeti ile acile götürdük yatış verildi 2 gece hastanede yattık zatüre teşhisi konulmuştu sonra filimleri dikkatli bi şek incelenmiş ve tuhaflık olduğunu farkedip cocuk cerrahilerine yönlendirdiler btsi çekildi ve sonuç asyanın doğuştan sağ diyaframı sol diyaframına göre yukarıdaymış bundan kaynaklı filimlerinde ileri düzeyde zatüre teşhisi konulmuş şimdilik bir sorun teşkil etmiyor ama her ay gözlem altında olacak ve olası durumda operasyon geçirme ihtimali var çünkü diyafram arada ciğere baskı yapıyormuş bundan kaynaklıda öksürme krizine girip nefes darlığı çekiyormuş

Canımm
Canımmmmm çok geçmiş olsın yavruya kıyamammmm
Bışa mı yatmışsınız hastane de peki?
Ameliyattan falan korkma iyi ki ameliyat şansı var öyle düşün. Neler var neler offf. En azından farketmişler 1 yıl sonunda!!!
sevinsek mi üzülsek mi
Rabbim beterinden korusun şimdi nasıl
Bizde Aras a bir haftadır hava veriyoruz. Öyle zor ki o maskeyi dakikalarca ağlaya ağlaya tutmak. Ve artık bu makinayla yaşamak. Gripti geçmedi meğerse alerjiden tıkanıyprmuş. Astıma çevirdi çevirecek desem yeridir. Şimdi çevirmese 10 sene sonra cevircek biliyorum. Ama en azından ilacı şuyu buyu var diyorum. Çok geçmiş olsun tekrardan. Çok ğzme lendini ne olur beterin beteri var öyle düşün hep. Allahım hepsini korusun bizlere bağışlasın

canım çok geçmiş olsun üzüldüm, Allahım şifasını versin kuzumun

anılcım aras a da çok üzüldüm, zeynep 1 aylıkken nebulizatör kullanmaya başladık biz, anlıyorum seni hala o zaman cektiğimiz videoları izleyip ağlıyorum. kötü senaryo üretme kafanda canım Allahım korktuğumuza uğratmasın, yavrularımıza sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…