2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

ben yargının denemesini aldım.
konularım falan tamamen bitsin de ihtiyaç, pegem düşünüyorum deneme olarak.
soru bankasıda alıcam yediiklim beyaz kalem uzman kariyer cart curt
bir bitsede kurtulsak yahu yıllardır okumaktan sıkıldım.
şöyle ayaklarımızı uzatıp ne zaman oh dicez acaba
ben ayda bir büyük tekrar yapıcam
ancak öyle kurtarırız

memur olunca cnm
arkadaşımm kütahya valiliğine atandı 1750 maaş alio ay bi de nasıl rahat vallaaa... maş...
emeklerimizin karşılığını alınca inş...rahat etces cnm

ben de 1 de çocuk var ona rağmen günde 150 soru çözmeye çalışıyorum ya hayırlısı bakalım...

arkadaşlar aranızda A grubu sınavına girenler var mı yada hazırlananlar bu uzman yardımcılığı, vergi denetmenliği,hesap uzmanlığı gibi meslekler için??????????

Ay inş bizimde yüzümüzü güldürür yüce rabbim

Ay inş bizimde yüzümüzü güldürür yüce rabbim

cnm sen herdesten günde 30 soru toplam 150 soru demişşsin ama bence günde tek bir dersten 150 soru...

bi yerde okumuştum o şekilde çalışmak çok da kalıcı olmuyormuş..

mesela bugün ben cümlede anlam konusunu çalıştım tekrar ettim..
ve 140 soru çözdüm ... ve pekiştirdim...benim dediğim bu yöntem cnm...
yarında devam edicem çözmeye ...
nettende çözüyorum...

benim için aslında 2014 deki önemli ama olsun...
2012 dekine de çok çalışmış en az 25bin soru çözmüş olarak girmek istiyorum...
hayırlısı belki bu sene olur nasip kısmet...

benim için aslında 2014 deki önemli ama olsun...
2012 dekine de çok çalışmış en az 25bin soru çözmüş olarak girmek istiyorum...
hayırlısı belki bu sene olur nasip kısmet...

nasıl yani 2014 de mi atanmak istiyorsun anlamadım?
bu arada bence soru çözme şekli kişiden kişiye değişir.
yani tüm dersleri bir arada çözmek daha yararlı olur çünkü sınava da hazırlık bir nevi.
dersler arası geçişe daha iyi ısınmış oluruz.
bu benim düşüncem.
hiç olmazda her dersten 2 deneme sayısı kadar soru fena olmaz.
türkçeden 60 mat dan 60 tarihten 60 coğrafyadan 36 anayasadan 24-304
250 civarı birşey yapar.

doğru herkese göre farklı..
ben aynı gün 2-3 konudan test çözünce bana yaramio malesef..
ondan bigün türkçe dier gün tarih....die gidiyorum.. ama konu tekrarım hergün var...

evet cnm asıl amacım 2014 de ...çünkü oğlum bu sene anaokuluna gidicek 4 yaşa..
daha rahat ders çalışabileceğim..çocukla çok zor oluyor onunla ilgilenemiyorum...
ama yine de bu seneki kpss ye kadar 25bin soru çözmek istiyorum amacım bu...
olurda belki iyi bi puan alırım...gerçi 25bin soruya bu kadar çalışmaya almam lazım yani..
sınava kadar günde 100 soru çözsem elimdeki soru bankaları biter..
elimdekiler bitsin bakalım biras da deneme çözerim..
nasip kısmet.. belli mi olur belki bu sene olur...
inş..hayırlısı ile...

nilüfercim canım arkadasın ne mezunu ogrenebılırmıyım atanan lıse onlısans lısans

canım ben 2010 kpss 82 puan aldım atanamadım. evleneli 4 ay oldu 2012 kpss başladım hazırlanmaya. bulunduğum yerde dershane yok. eşim netten kaynakonlara çalışıyorum. evde kendim hazırlanıyorum anlıycanız. 2010 kpss için dershaneye gitmiştim. evde de oluyor şuan konu çalışıyorum btün konuları 10 günde bitirip sözelleri soru banklarına geçeceğim aynı zamanda mat.de konu çalışacağım. sözelim iyi sıkıldıkça matematik çözüyorum hoşuma gidiyor. mat. i bir anda bitirmek istemiyorum.yediiklim murat yargı ihtiyaç pegem karacan uzman kariyer fem final data kaynaklarım var. bunları hazirana kadar bitirip denemelere başlayacağım inşallah. bu yıl hedefim türkiye de derece yapmak. evlilik sorumluluk istiyor. iş güç birde ailem uzakta. günlük yemek temizlik 2 saatimi ayırıyorum geri kalanı ders. bence olur çalışmak gerek kpss ye. ciddi anlamda. bölümüm işletme önlisans. bu yıl lisans bitecek ama önlisans olarak gireceğim kpss ye. daha fazla şanısımız var. umarım benim gibi hazırlanan vardır. görüşmek isterim. okkk

Benden başka derece yapmak isteyenler de varmış :) Bende 78 puan aldım kpss 2010 da ve sadece son 2 hafta sözellere çalışmıştım. Tam anlamıyla hazırlanmamıştım sınava.
Bu sene bende evde hazırlanıyorum. Kpssye çalışan evli kişileri görünce kendimi baya şanslı hissediyorum çünkü evlilikle baya bi sorumluluk oluyor. MEsela evde temizlik yemek işlerini sınava hazırlandığım için annem yapıyor :) ben mutfağa girmeyi sevdiğim için dinlenecegim zamanlar çok nadir kek falan bazen de yemek yapıyorum.

İnşALLAH hedeflerimize ulaşabiliriz kızlar.
Benimde hedefim 91 ve üstü.
O kadar çok istiyorum ki iş sahibi olabilmek...
Kıytırık bir arşiv işi için görüşmeye gittim dönemseldi.
Hem bu süreçte belki iyi olur dedim
İk da ki adam kendini doğan holdingin ceosu sanıyodu resmen
Böyle özel sektör kahrı çekilmez.
Önümzde güzel bir zaman var.
Çalışınca neden olmasın.
Bol tekrar, bol soru kızlar...

azmine hayran kaldım canım inşallah yaaprsın o dereceyi bende evlıyım bır cocugum var alah hepımızın gonlune gore versın ınsallah

Sevgi meleği sana katılıyorum özel sektör felaket, bir de adamı deli gibi çalıştırıyorlar, evli arkadaşlar da var aramızda onlar daha iyi bilir, evin sorumluluğu , çocuk varsa bir de , sorumluluklar git gide artıyor, hem özel sektörde çalışıp hem insanın ailesine sorumluluklarına vakit ayırmak oldukça zor bence. İmkansız değil tabi ki de ama yine de zor.
Memur olunca en azından çalışma saatleri belli akşam beşte çıkıyorsun işten. Kafan daha rahat kimseye katlanmak zorunda değilsin, çünkü ordaki herkes memur :)
Bence de yaparız, Hadi çalışalım :)

Aynen canım aynen.
Hadi birkaç saat de olsa çalışalım ben videoları izliyorum şuan sonra soru çözcem. :)

Tarih tekrar videosunun 2.5 saatini izledim.
şimdi her dersten 50 şer soru toplayıp çözücem.
sizler ne yaptınız?

bu ara da ihityacın tekrar videolarındaki slaytları aldım ben isteyene atabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…