2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlarrrr mrb 2 gündür giremedim maşşallah sohbet baya koyulaşmış,bayada soru çözmüşsünüz aferin size nazar değmesin.ben bu aralar boşladım salak kafam yine çalışıyorum ama sizin kadar değil.hızlanmam lazım.hadi öptüm hepinizi kolay gelsin

ben ben ben...........
özel mesajla malini facebookunu herhangi bişiyini gönder atayım canım.

boşlamak yok sanki ben çok çalışıyorum

nilüfercim canım arkadasın ne mezunu ogrenebılırmıyım atanan lıse onlısans lısans

cnm arkadaşım önlisans büro yönetimi ve sekreterlik mezunu sınavdan 96 aldı atandı...

ama gerçekten çok çalışmıştı...vatandaşlık tarih coğrafya sular seller gibiydi kısda..matematikte zorlanırım diodu ama yapmış hep..

en az 90 garanti etmek istiyorsak 94-95 yani...

çok az yanlış ve yada boş soru olmalı...

çok zor ama imkansız deil...

çok soru çok tekrarla bu iş olur hayırlısı ile....

tarihten 3 konum kaldı coğrafyadan 5 vatandaşlık ölece duruyo maalesef...
yetiştiririm inş...

evet haklısın benımde arkadasım atandı bu son atamada 85ıle ızmır kaymakamlıgına lısanstanda bır arkadasım atandı oda 86ıle ılk atamada gıttı o onunda cok kotu ıdı bundan oncekı yıllarda puanalrı 55den yukarı almıstı ama bu yıl 96 soru cozudu sınavda sıfırdı ınsallah bızde yaaprız da ılka tamlarda gıderız tabıkı buda ne kadar cok calısrsak ıstersek sular seller gıbı bılelım soru cozmeden olmaz oturması ıcın muhakak bol soru ıstıyor

kızlar merhabalar:)ben tarih,coğrafya ve anayasadan cep kitabı almak istiyorum hangisi iyidir yardımcı olabilcek olan var mı? :))soru bankası da tavsiye edebilirsiniz bana:)

evet kesinlikle çok soru...

mesela tarihten 1.konuyu çalıştım ardından o konu ile ilgili 500 e yakın soru çözdüm...

ve 1.konu tam olarak oturdu kafamda...

2-3-4-5 ... böle gittii...

şimdi az bi konum kaldı bitirsem tam dalıcam sorularaa...

kızlar merhabalar:)ben tarih,coğrafya ve anayasadan cep kitabı almak istiyorum hangisi iyidir yardımcı olabilcek olan var mı? :))soru bankası da tavsiye edebilirsiniz bana:)

ihtiyaj yayıncılık var elımde memnunum bırde pegemın ders notlarına bak onlarda cok guzel ozet ve harıka

cnm adres vermek yasak mı bilmiyorum ama hepsiburada dan aldım ben lodos yayıncılığın aldım hemde 4 tl falan çok memnunum..

yargı ve ihtiyaç çok güsel...
yediklim kullanmadım ama tavsiye eden çok cnm..

ben karacan soru bankalarını kullanıyorum çok güsel tavsiye ederim...

hepsiburda da var cnm hemde 4,5 tl arama yerine pegem kpss yaz çıkıyor hatta şuan onu inceliyorum...

tamam kızlar int.ten inceleyim kitapçıdan alırım, int.ten alışveriş çağım daha gelemedi de benim:)

pegemin ders notlarını kullan var mı kıslar =?

güsel mi alsam mı acaba nette baktım da çok övüyorlar..

arkadaşlar bende güvenderin kpss kitapları var ortaöğretim önlisans. eğer alamayan durumu yetişmeyen kişiler varsa bana özelden mesaj atsın bende kitapları önümüzdeki hafta kargoyla alıcı ödemeli yollıyım. kargo tutsa tutsa max 10 tl tutar. aklınızda olsun. 2010 senesinin kitapları. benim bebiş olduda çalışamıyorum artık

Yavrular verdiğim en son linkte cep kitapları konu anlatım vs mevcut boşuna para bayılmayın....

saol cnm :)

ama işte lap topta çabuk şarj bitio mecbur almak lazım bide pc ekranı çok beyaz gözlerim şaşalak gibi oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…