2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Süpersin böyle devam

Tatlım sayısal da temelden anlatan kitaplardan yararlan. Bol bol çözümlü soru çöz, ve video izle.
Yayın konusuna gelince;
İhityaç,data,yargı,güvender,yediiklim konu anlatım olarak.
Soruda ise bilinmedik yayınlar olmamak kaydıyla elinden geldiğince yayınları çözmeye çalış.
Konu sonlarında ki yaprak testlerde de pegem, yargı ve ihtiyaç çok yardımcı olacaktır.
Başarılar...

Arkadaşlar bilgiler için çok teşekkür ederim ben de şimdi internetten bakıp siparişlerini vermeyi düşünüyorum ama piyasa fiyatlarını bilmiyorum çok fark olacağını sanmıyorum ama çıkıp araşatıracak pek vaktim yok çünkü bir an önce gelsin başlayayım ben de çalışmaya bu zihin haritası dediğiniz olay nasıl oluyor ?

Canım kitaplarını netten en uygun alabileceğin site:
Kitapseç.com dur.
Zihin hatirası da konuların özetinin de özeti yani tekrarlar için ve konuyu pekiştirmek adına yapılan bir şey.
Link paylaşmıştım ordan okuyabilirsin. Tekrar vereyim:
KPSS İçin Etkin Çalışma Teknikleri (Memurlar.Net - Forum)

Çok teşekkür ederim canım,
Zihin haritasının mantığını çözmeye çalışıyorum ben de şimdi onu inceliyorum faydalı ama tam olarak nasıl oluşturulduğunu çözemedim

Çok teşekkür ederim canım,
Zihin haritasının mantığını çözmeye çalışıyorum ben de şimdi onu inceliyorum faydalı ama tam olarak nasıl oluşturulduğunu çözemedim

Ya çok faydalı birşey olmuş bu hele de kendimizin yapıp onu bir kere gözden geçirmek çok akılda kalıcı bir şey olur sağolun cidden çok faydalı olur bu haritlar kitaplarımı sipariş edip bende bir an önce başlayayım bakıyım nasıl gidecek

Rica ederim canım. Sen bir başla gerisi gelir. Hatta ders çalışmadığın zaman mutsuz olacaksın.
Videolardan da yararlanmayı unutma.
Çalışmalarını gelip buraya yazarsan çok memnun olurum.
Kolay gelsin.

Rica ederim canım. Sen bir başla gerisi gelir. Hatta ders çalışmadığın zaman mutsuz olacaksın.
Videolardan da yararlanmayı unutma.
Çalışmalarını gelip buraya yazarsan çok memnun olurum.
Kolay gelsin.

Gelirim gelirim kitaplar elime bir gelsin ben bir düzenimi oluşturuyum videoları da dahil ederim programa benim yerleşmem çok iyi puan almam lazım çok yoruldum özel sektörden yıprattı 2yılda beni ya

ders çalışmayı çok kötü halde bıraktım hergün bir bahane üretmeye başladım yarın çalışıırm diye evi çoçuğumu bahane ettim ama bugünden itibaren hızlı bir şekilde toparlanıyorum kongrelerden kaldığım yerden devam edıyorum önlisans mezuyum asılırsam yaparım sınava kadar emınım allah herkese zihin açıklığı versin gönlüne göre versin

Gelirim gelirim kitaplar elime bir gelsin ben bir düzenimi oluşturuyum videoları da dahil ederim programa benim yerleşmem çok iyi puan almam lazım çok yoruldum özel sektörden yıprattı 2yılda beni ya
Evet özelde az para çok iş parasından geçtim de çok yıpratıyorlar çok.
Nerden verdin kitap siparişini?

Sevinirim canım. Ders çalışmayı bir mecburiyet olarak görürsen o işin sonu gelmiyor malesef. Bir yerde salıyorsun.
Ama eğlenceli olarak görürsen sürekli çabalamak istiyorsun.
Bahaneler üretme, kendine ödüller vererek zaman ayır.

Bu ara da kızlar netten dağ, ürün, akarsu, maden yerleştirmesi oyunları indirdim.
Tc haritası üzerinde yerleştiriyorsun.
Pc de takılırken zevk olsun diye çözüyorum.
Çok faydalı oluyor.
Hem ezber yerine akılda kalır.
Hangi ürün nerde, hangi dağ nerde gerçekten pekiştirmek adına harika!
Denemenizi tavsiye ederim....

Okur okumaz indirdim bende cnm.. çok eğlenceli gözüküyor gerçekten coğrafyaya geçtiğimde işime yarıcak çok saol

merhabaaa

bende bugünü bekliyodum artık ya tutarsa olucakdı gerçi yerleştirme yapsaydım da ama alım bile yapılmadığından artık çalışmaya başlıcam. En son 2 yıl önce ders çalışmış biri olarak zor olsada başarıcağıma inanıyorum. gerçi ben işe de başlıcam yakında bakalım nasıl olucak açıköğretim 3. sınıfa geçiş yaptım ama çalışmadığımdan geçen yıl kaldım bu yıl dondurucam atamam yapıldıkdan sonra tamamlıcam kitaba para vermeden önce bu gazetelerin verdikleri yayınları takip etmeyi düşünüyorum bi tane set bitirdim karacan yayınaları diye henüz almadım ama. Karacan yayınları hakkında bilgi sahibi olan var mı bu arada? murat yayınları, yedi iklimin iyi olduğu öğrendim. onları da alırım gerekirse ama şu gazeteleride takip etmekde yarar ver diye düşünüyorum

sevgi meleği tarhte ".. DEDE" nin videoalrından bahsetmiştin. bn bulamadım yardımcı olurmusun.

bide bn türkçeyi ve matamatiği çalışıyorum şuan sonra tarh çoğ anayasa geçicem. o aradada türkçe matematik soruları çözcem. senn ilerleyişin nasıl

bnde istiyorum lütfen yardımcı olurmusun

link falan:S

http://picasaweb.google.com/ thewbmaster/Hafizaharitalar#5187777227841713042
kızlar şuna bakın bi.. çok güzel hazırlamışlar. böyle zihinsel harita çıkarabilsek ne güzel olur
bunların çıktısınımı alsam

bnde istiyorum lütfen yardımcı olurmusun

link falan:S

Olurum canım:
Kpss Coğrafya’yı Eğlenerek Öğrenin… | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir

Dede ye gelince ben ihtiyacın video linklerini vermiştim ya hani tarih videoları 15-16 tane falan işte h. dede 10. dan itibaren anlatmaya başlıyor.
Eğer istersen ihtiyacın uzaktaneğitim.com.tr ye ücretli üye olup 2011 videolarını izleyebilirsin. Orda tamamını h. dede anlatıyor.
İlerleyişim ise;
Tarih bitti, coğrafya bitmek üzere, sonra vatandaşlık bitiricem. full soru çözümüne başlıcam canım.

bn çalışıyorum. eve gidince çalışıyorum. ihtiyaç videoları kalsın şimdilik bakalım..

türkçe ve matematiği naptın canım..
lin içinde tşk ederim. ALLAH razı olsun. kmsenn emeğini boşa çıkarmasın. bn pc programcılıgı mezunuyum. terch kitapcılıgı yayınlarnmış 1400 ortak kadroyla bnm bölüm var. inş seneyede bukdar çok olur

Bu süper bir fikir, süper bir öneri.
Çok teşekkür ederim, şimdilik eğlence olsun diye inceleyeceğim bunu.
Ayrıca sana nazar değicek diye korkuyorum, maaşallah çok iyi gidiyorsun sevgi.

Bu süper bir fikir, süper bir öneri.
Çok teşekkür ederim, şimdilik eğlence olsun diye inceleyeceğim bunu.
Ayrıca sana nazar değicek diye korkuyorum, maaşallah çok iyi gidiyorsun sevgi.

Allah korusun canım kaşıdım biyerimi
Bende saldım bir haftadır gerçekten.
Ben forumlara göz atıyorum, hoşuma giden birşey olursa sizinle paylaşıyorum canım.
Verim alabileceğiniz türden olanlarını.
Bu yöntem de çok güzeldir, şahsen şimdi soru çözerken bile yararını gördüm.
Önemli olan konu çalışmak değildir, akılda kalıcılığı sağlayabilmektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…