2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar bende bugün ihtiyaç yayınları setini aldım akşam başlıyorum çalışmaya tam gaz:KK76:kocamda nöbetçi bu akşam can sıkıntısına baya çalışırım:KK6:

evet canım tarih notlarını hatta coğrafya notlarını da arıyorum. Geçen gün ihtiyaçtan çalıştım ama başka kaynaktan soru çözerken anlatmadığı yerler tespit ettim .. Bu neden ile dataya da bakıyım dedim. ilk 4 konunun anlatımını buldum ama dediğim gibi diğerleri yok. Bakalım senin dediğin ekol hocayı da dinleyeceğim ama başka ne yapılabilir bilmiyorum.

evet canım tarih notlarını hatta coğrafya notlarını da arıyorum. Geçen gün ihtiyaçtan çalıştım ama başka kaynaktan soru çözerken anlatmadığı yerler tespit ettim .. Bu neden ile dataya da bakıyım dedim. ilk 4 konunun anlatımını buldum ama dediğim gibi diğerleri yok. Bakalım senin dediğin ekol hocayı da dinleyeceğim ama başka ne yapılabilir bilmiyorum.

Anladım şimdi. Datanın notları bildiğim kadarıyla nette yok.
Bende datadan bitirdim. Tek kitabı olanı alıp çalışabilirsin canım.
İhtiyacın videolarıda işini görebilir.
forum tr, 10linekpss.com, kpssdershanesi, kpss.tv, kpsscafe bunlara bak. Özellikle 10linekpss.com da istemediğin kadar notlar , özetler, kodlamalar, sorular var.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Anladım şimdi. Datanın notları bildiğim kadarıyla nette yok.
Bende datadan bitirdim. Tek kitabı olanı alıp çalışabilirsin canım.
İhtiyacın videolarıda işini görebilir.
forum tr, 10linekpss.com, kpssdershanesi, kpss.tv, kpsscafe bunlara bak. Özellikle 10linekpss.com da istemediğin kadar notlar , özetler, kodlamalar, sorular var.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkür ederim canım =)) yarın ilk işim söylemiş olduğun siteleri araştırmak olacak... Off off şu sözel kısmı bir halledebilsem sonra rahatım inş. =))

Türkiyede ki tarım ürünlerine çalışıldı.

tarih:100
coğrafya:100 soru çözüldü.

Son düzenleme:
Herkese iyi çalışmalar:KK55:
Sevgi_meleği bu topiği açtığın günden itibaren sizleri takip ediyorum ama yazmak bugüne kısmetmiş.Bende sizin gibi kpss temposu içerisindeyim.Çok yoğun ders çalışıyorum desem yalan olur:KK50:, ayrıca yüksek lis. yapıyorum yani hafta içi full okulda oluyorum hafta sonu da dersaneye gidiyorum anlayacağınız biraz fazla yoruluyorum.Kpss B'ye mühendislik kont. gireceğim.Kendimi kısaca özetledim :)

Beni de aranıza alırsanız çok sevinirm:KK19:

Son düzenleme:
kpss tarih ders videoları - güzel bir döküman arkadaşlar tavsiye ederim..

KPSS Tarih Ders Videoları | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlarrr .. 7 den beri ders çalışıorum bende.. ilk ünitenin tekrarını aldım,zihin haritası çıkardım, videomu izledim. 130 soru çözdüm
ikinci üniteyi bitirdim.. 30 soru çözdüm videonun yarısını izledim.. yarın kalan yarısına devamedicem ve zihin haritasını tamamlıcam.. birde sorualr var tabi.. 3. üniteye geçebilirmiyim bilmiyorumyarın bakalım
:KK52:

Merhaba arkadaşlar,

Ben de kpss ye girmek istiyorum siz çoktan başlamışsınız çalışmaya ben geç kaldım ve bir çok ayrıntıyı da bilmiyorum,

Sebebi ise ben mali müşavirlik sınavına girmeyi düşünüyordum ama bazı sebeplerden dolayı vazgeçtim en iyisinin bu olacağını düşünüyorum hakkımızda hayırlısı,

Ben açıköğretim işletme mezunuyum arkadaşlar genel kültür fena değildir ama ben sayısaldan korkuyorum ve de bu işletme filan derslerinden sorular varya onlarada girmeyi düşünüyorum sonuçta benim alanım olduğu için,

Sonuç olarak aranıza katılmak birlikte çalışmak isterim siz de kabul ederseniz ve de çok zaman kaybetmeden bu hafta içi kaynak olayını halletmem ve program yapmam gerek hemen, bana kaynak önerisinde bulunurmusun çalıştığım için benim çok fazla araştırma yapacak zamanım kalmıyor haftanın 6 günü 7 ye kadar işteyim tahmin edebileceğiniz gibi zamanım kısıtlı ama istekliyim yaparım yani yardım ve önerilerinizi bekliyorummm

Merhaba arkadaşlar,

Ben de kpss ye girmek istiyorum siz çoktan başlamışsınız çalışmaya ben geç kaldım ve bir çok ayrıntıyı da bilmiyorum,

Sebebi ise ben mali müşavirlik sınavına girmeyi düşünüyordum ama bazı sebeplerden dolayı vazgeçtim en iyisinin bu olacağını düşünüyorum hakkımızda hayırlısı,

Ben açıköğretim işletme mezunuyum arkadaşlar genel kültür fena değildir ama ben sayısaldan korkuyorum ve de bu işletme filan derslerinden sorular varya onlarada girmeyi düşünüyorum sonuçta benim alanım olduğu için,

Sonuç olarak aranıza katılmak birlikte çalışmak isterim siz de kabul ederseniz ve de çok zaman kaybetmeden bu hafta içi kaynak olayını halletmem ve program yapmam gerek hemen, bana kaynak önerisinde bulunurmusun çalıştığım için benim çok fazla araştırma yapacak zamanım kalmıyor haftanın 6 günü 7 ye kadar işteyim tahmin edebileceğiniz gibi zamanım kısıtlı ama istekliyim yaparım yani yardım ve önerilerinizi bekliyorummm

Merhaba canım :KK3:
Seninle hemen hemen aynıyız.. Bende bu sene smmm sınavına girmeyi düşünüyordum en başta.. Sonra kpss oalrak değiştirdim fikrimi.. Smmm yine aklımda ama 3. dönem girmeyi düşünüyorum yani kasım ayında.. 1 sene sonra..
kpss hakkında bende fazla birşey bilmiyorum ve 1 hafta önce karar verdim ciddi bir ders çalışmaya.. :KK51:
Geç kalmış sayılmazsın elbette daha erken başlasak daha çok faydasını görürdük ama önümüzde 7 ay var.. Çok iyi bir programla başarılı bir şekilde bu süreci tamamlarız diye düşünüyorum..
Kaynaklara gelince ;
sevgi meleği arkadaşımızdann yardım aldım bende bu konuda.. benim aldığım kitaplar şimdilik ;

tarih.coğrafya.vatandaşlık- data yayınları
gy-gk soru bankası - data yayınları
gy-gk yaprak test-data yayınları
ben henüz türkçe-matematik almadım..
matematikte doğan ulu hocanın videolarını satın alabilirsin nette methi çok :)
türkçe konusunda hiçbir fkrim yok maalesef :KK43:

internetten bulduğum videolar (ilk sayfada linkler mevcut )
aynı zamanda ekolhoca.com da videolar var online olarak izleyebilirsin... çok güzel anlatmışlar..

zihin haritaları yaparak öğrendiklerini pekiştirebilirsin..

alan derslerine gelince.. ben gk-gy olarak dneicem bu sene şansımı çünkü ikici fazla zorlayıcı olucak diye düşünüyorum... seneye alan olarak girmeyi hedeefliyorum..
Başarılar cnm :KK34:

Son düzenleme:
Gunzaydın kızlar bu kasım atamlarında terzih yapacak olan varmı aranızda?
Ayrıca sawako kpds ye gircem bendedersaneye gitsemmi die düşünüyorum öneririmisin evde tek başına olurmu?bu arada ing. seviyem intemediate gibi ..

Herkese iyi çalışmalar:KK55:
Sevgi_meleği bu topiği açtığın günden itibaren sizleri takip ediyorum ama yazmak bugüne kısmetmiş.Bende sizin gibi kpss temposu içerisindeyim.Çok yoğun ders çalışıyorum desem yalan olur:KK50:, ayrıca yüksek lis. yapıyorum yani hafta içi full okulda oluyorum hafta sonu da dersaneye gidiyorum anlayacağınız biraz fazla yoruluyorum.Kpss B'ye mühendislik kont. gireceğim.Kendimi kısaca özetledim :)

Beni de aranıza alırsanız çok sevinirm:KK19:

Hoşgeldin canım, sefalar getirdin...

X