2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Olsun canım geç olsun da güç olmasın demişler. Senin nasibinde bu senededir inşALLAH.
Bu arada indirme işemlerine de uyuz olmuştum indir ALLAH indir bide aralarda yarım saat bekle

Canım ben bu yıl mezun oldum ama açıktan da okuyorum işletme dersleri zor birde görmeden vermek daha zor, anla artık halimi :)

Olsun canım geç olsun da güç olmasın demişler. Senin nasibinde bu senededir inşALLAH.
Bu arada indirme işemlerine de uyuz olmuştum indir ALLAH indir bide aralarda yarım saat bekle

canım ben premium yaptım 1 aylık.. o sıkıntıya gelemiyeceğim için ardarda hepsini indirebildim.. premium olmayanlar için tavsiyem modemi kapatıp açın işe yarayabilir ama öyle böyle değil baya video falan indirdimm
kitaplarımıda aldım bugünn kollarım koptu onları taşırken bu akşamdan itibaren çalışmaya başlıyorumm

bu arada kızlar, şimdi kpss ye 7 ay var önümde. hatta 7,5 ay.. ben temmuzda gireceğim için eylüldekiler daha şanslı
her derse 1 ay vakit ayırsam.. her dersi 1 aya sığdırsam 5 ay sonunda dersler bitmiş olur.. kalan 2 ay da da devamlı soru çözsem faydalı bir çalışma stili olurmu acaba :26:

Son düzenleme:
ilk sayfada ve 80li-90lı sayfalarda linklerimiz toplanmış haldedir.
Ilk önce başlamak lazım yoksa insan kendi keyfini beklerse çok bekler :)

çok teşekkür ederim çok doğru diorsun hele birde özel sektörde olmnın dezavantajlarını düşününce daha çok hırlanmak lazım ama beni korkutan kendi bölümümden alım olmazsa ne yaparım bu arada tekstil önlisans mezunuyum

Düz memurluğa hazırlan sende canım. Bilgisayar sertifkası al 3-4 kadroya tercih hakkın olmuş olur.

Tatlım her derse bir ay gayet normal ama soru çözmeye daha uzun zaman ayırman gerekir. 3 ay gibi bir sürede bitirmeye çalış konularını. benim önümüzdeki ay bitmiş olacak inşallah konularım. hergün bir deneme, haftada 5000 soru hedefim...

Bizim modem abim tarafından sakat bırakıldı o nedenle kapatınca zor geliyor

merhaba kızlar=)) ben de Allah'ın izni ile başladım bugün çalışmaya=)) tarihten ilk konuyu bitirdim. Birazdan da 2. konuya başlayacağım. Size yetişmem pek mümkün değil ama sınava 2-3 ay kalaya kadar tüm konuları bitirmek niyetindeyim...

İnşALLAH canım hayırlı uğurlu olsun =)

Canım ben bu yıl mezun oldum ama açıktan da okuyorum işletme dersleri zor birde görmeden vermek daha zor, anla artık halimi :)

Allah yardımcın olsun canım

hayırlı olsun canım bende yeni başlıyorum çalışmaya
çok geç kalmış sayılmayız kolay gelsin..

Sınav için kitaplarımı aldım depo hazır ama nisanda çalışmaya başlayacağım kpssye umarım 5 ayda bir şeyler yapabilirim..

canım ilk testte çok yanlışın olabilir ama bir konudan 200 250 ye yakın soru çözünce daha iyi pekişiyor bilgiler o yüzde hiçç üzülmee :)

teşekkürler canım...herkese günaydınlar...:)gününüz aydın ve bol sorulu olsun hehe:)
bu arada tarihim bitti kpss kursum başladı ondan arada mataematikçi olsmada mat ve tür tekrar yapıorum sorularla artık coğ.yaya geçme vakti geldi anacım konular bitsin artık değilmi:)

kızlar indirme linki yayınlamaya izin vermiyor kk,
indirebileceğiniz sitelerin linkini yazın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…