2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

İlya Kpss Hazırlık Seti 21 | DVD | Türkçe Full İndir |
İlya Kpss Hazırlık Seti 21 | DVD | Türkçe Full İndir |

20'ye Yakin Kpss Deneme Sinavi
20'ye Yakin Kpss Deneme Sinavi Buyrun - Page 11

100 ADET KPSS DENEME SINAVI|ARADIĞINIZ TÜM YAYINLAR|2010|

100 ADET KPSS DENEME SINAVI|ARADIĞINIZ TÜM YAYINLAR|2010|indir

KPSS DERS KİTAPLARI | Türkçe,Matematik,Tarih,Coğrafya,Anayasa
KPSS DERS KİTAPLARI | Türkçe,Matematik,Tarih,Coğrafya,Anayasa | indir

KPSS yaprak Testleri
KPSS Denemeleri
İhtiyaç Akademi - Uzaktan Eğitim Dersleri

Kızlar şimdilik bu kadar veriyim başka sitelerden de var linkler paylaşırım yine.

canım konu anlatımı kitaba fazladan ihtiyacın varsa kaçırma derim çünkü tek kaynakla ders çalışmamak lazım ben önceki deneyimlerimden bunu anladım .
habertürk sabah ve hürriyet kpss ile ilgili kampanya başlatan gazeteler diğer gazetelerde ilerde yapar onlardanda haberim olursa buraya yazarım.[/QUOTE]

tesekkurler cnm konu anlatımına ihtiyacım vardı ztn... bi de ben ztn bu cep kitaplardan almayı dusunuyordum tekrar yaparken kolaylık olsun diye, tesekkurler... sabah ve haberturkunkuleri kacırmıştım bu set iyi oldu...

tesekkurler cnm konu anlatımına ihtiyacım vardı ztn... bi de ben ztn bu cep kitaplardan almayı dusunuyordum tekrar yaparken kolaylık olsun diye, tesekkurler... sabah ve haberturkunkuleri kacırmıştım bu set iyi oldu...[/QUOTE]

inşallaha diğer gazetelerde soru kaynakları verir alırız ben iğice kupon meraklı oldum

maşallah... nerden buluyorsun bu kadar guzel kaynakları ya... supersin:)))

.
inşallaha diğer gazetelerde soru kaynakları verir alırız ben iğice kupon meraklı oldum

bn de oyleyimdir aslında hangi gazete ne veriyor, işime yara mı yararsa hemen biriktireyim derdindeyim cok sey aldım kuponlarla...
ama 2 haftadır tv yuzu gormuyorum internetteyim hep herseyi netten takip ederken bazı seyler kacabiliyor gözden:)

iliy işine yaradıysa sevindim canım.

Kızlar bu arada işinize yarayabilir belki:
Doping hafıza teknikleri
diye bir yöntem varmış çok tkili hazfızada tutmayı sağlıyormuş.
3günde edebiyatı bitirip sınavda çok net yapanlar olmus.
2 gündede ingilizce gramerlerini bitirtiyormuş.
hafızam kötü diyenlerin işine yarabilir.

kızlar ben geçen sene sabahla birlikte sınavın gk gy konu anlatımlı kitapları için kupon biriktirdim.ama keşke biriktirmeseydim içeriği iyi değil bilginiz olsun

kızlar ben geçen sene sabahla birlikte sınavın gk gy konu anlatımlı kitapları için kupon biriktirdim.ama keşke biriktirmeseydim içeriği iyi değil bilginiz olsun

bende sabahın sınav akademisini biriktiriyorum 17 kupon oldu aslında soru bankası dediler diye biriktirmeye başladım meğer konuda anlatıyormuş . konuları özetmi anlatmış canım

cnm bu konuda birkaç sey ben de ekleyeyim belki diğer arkadaslara yardımcı olur...
bu hafıza teknikleriyle ilgili takip edebileceğiniz bazı siteler mevcut..
MEGA HAFIZA, hatta bu konuda dailymotion sitesinde videolar da mevcut
HAFIZA MERKEZİ bu konuda da videolara ulaşabilirsiniz...
bunların hepsi fotografik hafızayı kullanabilme ile ilgili...
ilgilenen arkadaslar varsa internetten daha geniş sekilde araştırabilir...
sevgiler....
herkese iyi calışmalar...

yediiklim dergi aldım

Ortaöğretim-Önlisans Adayları için Genel Yetenek Genel Kültür Altın Set
Kampanya Fiyatı (100 TL.)

KPSS Tarih Yaz Çalışma Kitapçığı
KPSS Coğrafya Yaz Çalışma Kitapçığı
Ortaöğretim-Önlisans Fasikül Fasikül Çıkmış Sorular

Setin içerisindeki diğer ürünler
· KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Dergisi (12 Sayı)
(İki renkli , tamamı yaklaşık 2000 sayfa)
· KPSS Genel Yetenek Soru Bankası
· KPSS Genel Kültür Soru Bankası
· KPSS Genel Yetenek Yaprak Test
· KPSS Genel Kültür Yaprak Test
· KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür 20 Çözümlü Deneme Seti
(Ortaöğretim-Önlisans adayları için)
· KPSS Genel Kültür Kavram Haritası Seti

Son düzenleme:

aaa çok güzelmiş bir koca vermiyorlar şaka bir yana biz gazetelerden biriktiriyoruz, acaba hangisi daha karlı

aaa çok güzelmiş bir koca vermiyorlar şaka bir yana biz gazetelerden biriktiriyoruz, acaba hangisi daha karlı

yediikim daha ıı cunku 1 dergi 8 lira 12 tane olunca 96 tl tutuyor
soru bankalar kavram harıtaları ws toplamı 180 tutuyo yerıne 100 tl verıyorsun. kampanya 1 kasıma kadar.

Son düzenleme:
bende sabahın sınav akademisini biriktiriyorum 17 kupon oldu aslında soru bankası dediler diye biriktirmeye başladım meğer konuda anlatıyormuş . konuları özetmi anlatmış canım

canım şöle özetliyim fikir sahibi olursun.aldığım sette konu anlatım ıçıkmış sorular örnekler ve konu sonunda örnekler var.en kalın kitabı 290 sayfayla mat düşün o kadar detay olmasına rağmen yani.ayrıca sayfaları saman kağıdı dediğimiz kağıttan bi kere o yüzden soğuyosun benim kitaplar duruyo öle kitaplıkta boşboş yani

canım bugün videosunda kitabı inceledim ince geldi bana aslında soru bankası dediği için almaya başladım meğer konuda anlatıyormuş.
bakalım nolcak sağol canım bilgiler için bana iyi fikir oldu..

canım bugün videosunda kitabı inceledim ince geldi bana aslında soru bankası dediği için almaya başladım meğer konuda anlatıyormuş.
bakalım nolcak sağol canım bilgiler için bana iyi fikir oldu..

rica ederim canım.ben o kadar kaynak araştırdım ihtiyaç ve yargıdan şaşmam

Kızlar yediiklimin 2012 seti indirimdeymiş.
LİSE-ÖNLİSANS ADAYLARIMIZ İÇİN DOPİNG SERİSİ
Konu Anlatımlı, Örnek Çözümlü, 5 Çözümlü Deneme ilaveli set
-Türkçe -Matematik -Tarih -Coğrafya -Anayasa(Güncel Olaylar)
37,59 yerine 22 ye düşmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…