2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Dualarınız için teşekkür ederim kızlar.
Hafta sonu pek çalışamadım hem krus da vardı.
Bugünde pek müsait değil ev.
Bakalım akşam çalışabilirim ancak.

Sizler ne yaptınız, nasılsınız?
Havalar bi sıcak bi soğuk aldanmayın aman, ben aldandım boğazlarım şişti.
Annem de gitti bakalım hastaneye ne olacak ne diyecekler.

sevgicim sana da gecmiş olsun cnm dikkat et kendine bu havaların işi belli olmaz... ben de gecen hafta carsamba grip aşısı oldum ama bakalım ne kadar yarar saglayacak görecegiz...
annenin de hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm inşallah sonuc guzel olacak...

Çok sağol tatlım.
Yok annem hamile değil, rahatsızlığı o yöntemle tedavi edliyormuş.
Bu ara da linkleri falan toparlamışsın, tekrar teşekkür ederim.

rica ederim cnm ben oturdum bu topiği baştan sona okudum bu sayede hem seni ve bu yolda beraber yuruyen arkadasları biraz tanımış oldum hem de eklentilerinizi toplama imkan buldum...
yeni gelenlere de bu 80 küsür sayfa cok gelecek en azından herkes faydalansın...

bu arada kızlar ben kpssdershanesi diye bir site var oradan calışıyorum... matematikle başladım aslında severim matematiği ama cok konu eksiğim varmış videolaı izlerken farkettim hep geri alıp tekrar tekrar dinliyorum... henuz 2. videodayım, kaplumbağa gibiyim resmen ama gercekten zorlanıyorum anlamakta... bu gidişle her derse en az 15-20 gunum gidecek sırf konu için bu da yaklasık 4 ay eder...
bu arada bnm aldogom data yayınlarının kitabı hızlı öğretim setiymiş yani hep özet bilgi var içinde... şimdi için cok fayda saglamıyor ama tekrarlarda cok işime yarayacak gibi... aynı zmanda kardeşimin ygs konu anlatımlı kitabı var konuların hepsi aynı zaten ondan da soru cözmeye basladım...
bakalım hayırlısı....
hepinize iyi çalışmalar...
Sevgiler...

Son düzenleme:
Kızlar hangi derdimize yanalım ya...
Doğunun hali içleracısı.
Sabahtan beri izliyorum tv de ne kadar zor bir duruım
Rabbim yardımcıları olsun ya.
Merter ve göztepeden yardım kamyonları gidiyormus elimizden geliyosa gönderelim.
son bir saat içinde yine 3 şehit düşmüş.
8 kişilik öğrenci minibüsü de kaza yapmıs ölmüşler.
Depremde ölenlerin çoğunluğu memurmuş :KK14::KK14:

Doğunun hali içleracısı.
Merter ve göztepeden yardım kamyonları gidiyormus elimizden geliyosa gönderelim.

:KK19::KK19:
evet canım hepimizin içi yanıyor.. günlerdir Türkiye paramparça. hepimizin içi acıyor..allah tüm canı yananlara sabır versin.. rabbim ülkemizi ve masum milletimizi korusun.. birlik ve beraberliğimize göz dikenleri ise ıslah etsin... :KK25:

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğunun hali içleracısı.

ben balıkesirin körfez tarafında küçük bir beldesinde yaşıyorum bizim burdada belediye sabahtan beri anos veriyor eldiven battaniye su mont çocuk maması göndermek için vana yardım yapıyor . bende haberleri izliyordum üni.öğrencilerin yurtları ortadan ikiye ayrılmış gençler diyor kalacak yerimiz yok biz öğrenciyiz yoksa van da ne işimiz olur dediler.
çoğunluk memur ölmeside acı bir durum bende kyk van yazmıştım hep hiç tutmadı kyk yıkılmış görünce şaşırdım .
askeriyenin birliklerine bir şey olmamış askerlerimizin hepsi sağmış allah işte askerlerimizi koruyor
askerlerde canla başla vanlılara yardım ediyor tabi halkı kıymet bilirmi bu duruma bilmem yarın bir gün taş atan çocukları görürsem şaşmam .
çünkü vana kalbim kırık vatanımıza huzur vermeyen illerimizden biri doğruya doğru
ama biz insanız genede ne olursa olsun bizde vicdan var üzülüyoruz.

Türk milletinin vatandaşıyız biz de ırkçılık yoktur.
Ama kendi vatanımızdaki insanlar ekmeğimizi yiyip, suyumuzu içip arkamızdan iş çeviriyorlar.
Türktür ya da değildir ama görünce çok üzüldüm.
En çok öğrencilere, yerlisi olmayanlara..
Kurunun yanında malesef çok yaş yandı.
Rabbim işini bilir ne yapalım hayırlısı böyleymiş..

Türk milletinin vatandaşıyız biz de ırkçılık yoktur.
Ama kendi vatanımızdaki insanlar ekmeğimizi yiyip, suyumuzu içip arkamızdan iş çeviriyorlar.
Türktür ya da değildir ama görünce çok üzüldüm.
En çok öğrencilere, yerlisi olmayanlara..
Kurunun yanında malesef çok yaş yandı.
Rabbim işini bilir ne yapalım hayırlısı böyleymiş..

hani derler ya taş atana sen ekmek at
bu atasözü şimdi gerçek oluyor
herkes yaptığından utansın
ölen vatandaşlarımıza allah rahmet eylesin
deprem gerçeğini bir kez daha gördük

canım sana bir şey sorucam karacan yayınları sence nasıl

hani derler ya taş atana sen ekmek at
bu atasözü şimdi gerçek oluyor
herkes yaptığından utansın
ölen vatandaşlarımıza allah rahmet eylesin
deprem gerçeğini bir kez daha gördük

canım sana bir şey sorucam karacan yayınları sence nasıl

yanlış yönlendirmek olmasın ben hiç çözmedim ama almayı düşünüyorum.
ev arkadasım çözüyormuş o yayını iyi demişti.
Senin elinde zaten test yok muydu.?

yanlış yönlendirmek olmasın ben hiç çözmedim ama almayı düşünüyorum.
ev arkadasım çözüyormuş o yayını iyi demişti.
Senin elinde zaten test yok muydu.?

hürriyet kampanya yapmış karacan setini veriyormuş merak ettim nasıl bir yayındır diye demin gittim gazeteciye inceledim lise ve önlisans içinmiş 29 kupona. ben gazetelerin kpss setlerini almaya çalışıyorum fiyat bakımından uygun oluyor .

Doğunun hali içleracısı.

cnm valla ben de birazcık tv izleyeyim dedim iyice kötü oldum bu ne ya... felaket üstüne felaket, Allah yardımcımız olsun sonumuzu hayır etsin...
şehitlerimizin daha acısını yasayamadan bir de bu deprem felaketi mahvetti...
ben facebooktan takip ediyorum olayları ve elimden geldiğince bu konuda duyarlılığımı göstermeye calışıyorum
99 Marmara depremini yaşamış, sokakta diyaliz yapmış biri olarak oradaki insanları cok iyi anlıyorum ne mutlu ki biz duyarlı bir milletiz; hiçbir konuda ayrım yapmadan orada zor olan insanlarımıza elimizden geleni yapıyoruz... Bu ülke böyle bir birlik beraberlik içerisinde kim olursa olsun geçmişi bir kenara atıp birbirinin yardımına koşabildiği sürece hep ayakta olacaktır inşallah... Rabbim ölenlere rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara da acil şifalar versin...

bu arada Sevgicim, annenin durumu nasıl inşallah hersey yolundadır cnm yaaa....

hürriyet kampanya yapmış karacan setini veriyormuş merak ettim nasıl bir yayındır diye demin gittim gazeteciye inceledim lise ve önlisans içinmiş 29 kupona. ben gazetelerin kpss setlerini almaya çalışıyorum fiyat bakımından uygun oluyor .

canım az önce inceledim 21 kuponmus ama soru bankası değil konu anlatım ve cep kitapları
yani konuya ihtiyacım yok benim soru olsaydı bende alırdım

cnm paylaşım için tesekkurler... bnm arkadasım da karacanın dershanesine gitmişti bi ara ama çalıştıgı için fazla kpssye odaklanamamıştı ztn ara da vermişti sanırım ama yayınlarından memnundu, inşallah bn baslayayım su kuponlara:)

canım az önce inceledim 21 kuponmus ama soru bankası değil konu anlatım ve cep kitapları
yani konuya ihtiyacım yok benim soru olsaydı bende alırdım
bende farklı konu anlatımı kitabım olsun diye alıcam yoksa bende almazdım inan birde piyasada 5 kitabı 55 liramış kuponla ucuza geliyor birde cep kitaplarının fiyatı piyasada 12 liramış onu öğrendim.
içinde sorular varmış ama soru bankası gibi çok olmaz .
diğer gazetelerde soru bankası verse çok iyi olucak :KK6: çok soru çözmeliyiz çoookEn Büyük KK
cnm paylaşım için tesekkurler... bnm arkadasım da karacanın dershanesine gitmişti bi ara ama çalıştıgı için fazla kpssye odaklanamamıştı ztn ara da vermişti sanırım ama yayınlarından memnundu, inşallah bn baslayayım su kuponlara:)

canım konu anlatımı kitaba fazladan ihtiyacın varsa kaçırma derim çünkü tek kaynakla ders çalışmamak lazım ben önceki deneyimlerimden bunu anladım .
habertürk sabah ve hürriyet kpss ile ilgili kampanya başlatan gazeteler diğer gazetelerde ilerde yapar onlardanda haberim olursa buraya yazarım.:KK55:

X