2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Kızlar nerdesiniz burası çok boş kaldı ya çalışsak hep beraber :26:
Neler yapıyorsunuz bi anlatıverin hele :KK6:
Ben matematikten bi konu bitirdim şükürler olsun soru çözmem kaldı ama geçemiyorum o kısma:KK19:
Denklem çözmeyi de bitirmek istiyorum Allah izin verirse..
Daha çoooook konum var matematikten problemler var mod var varda var.
Allah yarımcım olsun inşallah sırayla biter hepsi..

s.a sevgi meleği nasılsın:)
sana dua ediliyor kpss için. ismin ver istersen.d sevgi meleği diyince ya olmazsa:)

bu arada bişey sorcam

ihtiyaç eğitimin uzaktan eğitim videolarda HAKAN dede aldı hoca üstüne basa basa,
""Gümrüden birgün sonra, sovyet rusya ermenistanı kendi topraklarına almıştır. bu yüzden ermenistanla olan gümrü geçersiz sayılmış. doğu cephesi gümrüyle kapanmıştır ama gümrüyle cizilmemiştir.
Doğu sınırının ilk kez MOSKOVA ile çizildiğini söylüyor. ne düşünüyosunuz bu konuda. forumda sordum herkes gümrü gümrü diyor:KK43:

Dua topiğinde dua mı ediliyor ne kadar güzell:KK16:

dua topiginde geçen hafta sua ettik. ismimizi yazdırdık. bize düşen duaları okudun.
bn günlük dua ederkens evgi meleğini tanıdıgım için ediliyodum:)
sanda ederim duru kardeş

dua topiginde geçen hafta sua ettik. ismimizi yazdırdık. bize düşen duaları okudun.
bn günlük dua ederkens evgi meleğini tanıdıgım için ediliyodum:)
sanda ederim duru kardeş

Allah razı olsun kardeşim :KK16:
Çok sevindim sınavlar için edelim birbirimize çok iyi olur.
Bende sana edicem :KK16:
Sınav için ediyim dimi ismim sevim bu arada

Evet aynı yargının denemesi gibi 5 er kitap 30ar deneme.
Küçük el kitapları şeklindeler. Nette var bu indirmiştim ben :KK70:
geçen gün arkadaş bu şekilde beş tl ye aldı tanesini. benim kitabım çokta açgözlülük işte yine alasım geldi ama almayacağım bu sefer. kendimi tutacağım. başkaları almak ister belki diye buraya yapıştırdım linki.

geçen gün arkadaş bu şekilde beş tl ye aldı tanesini. benim kitabım çokta açgözlülük işte yine alasım geldi ama almayacağım bu sefer. kendimi tutacağım. başkaları almak ister belki diye buraya yapıştırdım linki.

Bende zor tutuyorum kendimi almamak için:KK1:

bu arada bişey sorcam

ihtiyaç eğitimin uzaktan eğitim videolarda HAKAN dede aldı hoca üstüne basa basa,
""Gümrüden birgün sonra, sovyet rusya ermenistanı kendi topraklarına almıştır. bu yüzden ermenistanla olan gümrü geçersiz sayılmış. doğu cephesi gümrüyle kapanmıştır ama gümrüyle cizilmemiştir.
Doğu sınırının ilk kez MOSKOVA ile çizildiğini söylüyor. ne düşünüyosunuz bu konuda. forumda sordum herkes gümrü gümrü diyor:KK43:

Gümrü canım...En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

kızlar ben bugun ustume dusenı yaptım 350 soru cozdum 50 bosluk doldurma yaptım :) bu haftaya ıyı basladım umarım hersey yolunda bu sekıl deva eder sızlerde durum nasıl :KK1:

kızlar ben bugun ustume dusenı yaptım 350 soru cozdum 50 bosluk doldurma yaptım :) bu haftaya ıyı basladım umarım hersey yolunda bu sekıl deva eder sızlerde durum nasıl :KK1:

gümrüde şekillendi moskavada sınır tam anlamıyla bellı oldu:KK1:

ve kars ant ile de kesinleşti.

aynen bu şekilde kızlar.

$oley7hw0.gif
$oley7hw0.gif
$oley7hw0.gif
$oley7hw0.gif
$oley7hw0.gif

Son düzenleme:
X