2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Ay kızlar ygs de türkçe baya uzun ve zaman alıcıymış. Ya kpss de de öyle olursa :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Ay kızlar ygs de türkçe baya uzun ve zaman alıcıymış. Ya kpss de de öyle olursa :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

2010 kpssde öyleydı canım. Baya zordu sorular lisansk kısmı için. Ayrıca zaman alıcıydı. Sınava kadar hergün türkçeden soru çözmek lazım baska çaresi yok

2010 kpssde öyleydı canım. Baya zordu sorular lisansk kısmı için. Ayrıca zaman alıcıydı. Sınava kadar hergün türkçeden soru çözmek lazım baska çaresi yok

coğrafyada çok zormuş. öf şansımıza kolay olur inşallah...

Bende zor tutuyorum kendimi almamak için:KK1:
canım elimdekileri bir bitirelimde inşallah bitirebilirsem sonlara doğru alırım. ben dün pegemin anayasa ve tarih ders notlarını aldım. tarih için olanı turuncu ince bir kitap ikisini 12 tl ye aldım.
dün sabah matematik çalıştım akşamüstü türkçeden bir test akşamda yine mat. bugün sabahta aöf den test yaptım. şimdide temizlik yapıp sıkıntımı atacağım. herkese iyi çalışmalar.

inşallah öyle olmaz Allahım yardım etsin dikkatimizi toplayabilelim. birşey soracaktım hani dün dediniz ya tarih tekrarını pegemin kitabından yapıyorum diye bir günde okuyup bitirip mi tekrar yapıyorsunuz haftanın belli bir günü mü? ya da her gün biraz biraz mı?

aslında her gün bir test yapmak lazım. benim türkçe coğrafya konuları bitti ama pzt siden itibaren her gün coğrafyadan ve türkçeden düzenli olarak bir test yapmak istiyorum .

inşallah öyle olmaz Allahım yardım etsin dikkatimizi toplayabilelim. birşey soracaktım hani dün dediniz ya tarih tekrarını pegemin kitabından yapıyorum diye bir günde okuyup bitirip mi tekrar yapıyorsunuz haftanın belli bir günü mü? ya da her gün biraz biraz mı?

Tamamını 2-3 saatte bitiriyorum ben o kitabın.
Öyle zaman almıyor yani...

yaa kızlarr tükçede paragraf konusu neyse çalıştım vs testlerı çözdüm çözüyorum ne kadr sıkıcı olsada amaa dilbilgisi konusunu atladımm ben yaa içimm daraldı yaa çokk şey kaybedermıyımm içimde rahat etmıyo acıyorum bakıyorm yokk kafamm almıyoo :KK50::KK50:

canım elimdekileri bir bitirelimde inşallah bitirebilirsem sonlara doğru alırım. ben dün pegemin anayasa ve tarih ders notlarını aldım. tarih için olanı turuncu ince bir kitap ikisini 12 tl ye aldım.
dün sabah matematik çalıştım akşamüstü türkçeden bir test akşamda yine mat. bugün sabahta aöf den test yaptım. şimdide temizlik yapıp sıkıntımı atacağım. herkese iyi çalışmalar.

Ben onları netten indirdim diye biliyorum..
Daha tarihe geçmedim :44:

Ben onları netten indirdim diye biliyorum..
Daha tarihe geçmedim :44:
canım dün netten indirdim çıktı aldım altı sayfa baktım pembe çizgili çıktı kağıdın zemini aman boşver orjinali olsun daha iyi adamlar hazırlamışlar kazansınlar beş tl tarihi zaten. anayasa yedi tl. kartuşta pahalı. aldım geçtim. ben tarihe yeni başladım daha ilk ünitedeyim. ilk ünite bitince biriktirmeden sorularını çözeceğim inşallah. vatandaşlıkta öyle ikisinede geçen hafta başladım. daha coğrafya bilgilerim oturmadı. az önce türkçe test çözüyordum tel çaldı. ben devam edeyim grş. sen ne çalıştın bugün?

kızlar merhaba..
ben çok boşladım kpss yi.. kursu bıraktım..
evde 1 aydır neredeyse hiç ders çalışmıyorum :KK25:
nolcak bu halim bilmiyoırum

kızlar merhaba..

kursu nedne bıraktın canım. gecmısı dusunme sımdı, otur calıs az zaman kaldı. daha sımdı yenı calısmaya baslayanlar var düşün.

kpss ye çalışırken kilo vermeside çok zor yaa ne olacak bu halimiz havalarda ısınıyor :26:

ben verıyorum canım cok mutluyum bu yuzdende 54 yolculuga cıkmıstım tam ama bır aydır her sabah kahvaltıdan once buuyk bır bardak sıcak suya yakın ılıktan bıraz daha sıcak ıcınede bır kaç damla lımon damlatıyorum ve suan 52.2 52.5 arası gelıyorum yemek yıyınce buda benı cok mutlu ettı dıyetsız hıcbırsey yapmadan vermek azıcık daha kılo var 51 bandıda oturayım yeter bana cocuklu anneye :)):KK1:

biriniz 64 biriniz 54 kg valla kızlar ben sizin kilonuzda olsam halay çekerdim :)) zaten 75 e düşsem yine halay çekerim. 1 ayda anca 4-5 kg felan verebildim. 1 ay daha dayanabilsem keşke aslında soru çözerken çay kahve bitki çayı içmek pratik oluyor. bugün tarih e devam kızlar. muharebeler konusunda sorusu olan varsa yazsın hazır bilgiler tazeyken ne kadar aklımızda kalırsa o kadar iyi :KK16: seviyom sizi : ))

Ben konu konu o gün hangi konu tekrarım varsa onu okuyorum

kpss ye çalışırken kilo vermeside çok zor yaa ne olacak bu halimiz havalarda ısınıyor :26:
Ahhhh ahh :KK1:

kızlar merhaba..

Pamuk prenses başla hemen daha 3 ay var halledersin hepsini

X