2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Selam kızlar nasılsınız :KK52:
Uzun zmaandır yoktum dimi buralarda.. :KK30:
Ya kızlar bi işe başlamıştım pazartesi günü.. çıkış saati geç oluyordu o yüzden ders mers hiç çalışmadım..
Birtek pzrtsi günü haftaiçi grubunun dersine gittim..
Önümüzdeki pzrtesi başka biryere başlıcam Allah ın izniyle :KK52:
Çıkış saatide süper.. Ders te çalışabilicem :KK52:

Hadi hayırlısı canım, bende iş arıyorum.

bu haftayı 1500 soruyla kapattım hafta sonu mat ve tarih baslıyor inşallah aynı tempoda devam edebilirsem bu iş olacak gibi görünüyor :)) ah bide bebişim izin verse :KK1:

Durucum, işlerini erken bitirip iş yerinde ne yapıyorsun?
Yani sessiz sakin bir masan varsa bence iş yerinde de ders çalışabilirsin. En azından soru çözersin, evde de konu çalışırsın.
Hem anneni konuşturmamış hemde çalışmış olursun. Emin ol evde olunca 7/24 ders yapamıyorsun. Bende bu düşünceyle işe girmedim ama evde bütün işler bana bakıyor. Bir bardak kirlense dahi melek bulaşık makinasına atsın diye bekliyorlar. Bence elinde olanı en verimli nasıl kullanabilirsin onu düşün. Eve gelme konusunu keşke annene söylemeden önce patronuna açsaydın. İş yerinde çalışabilirsen derslere hiç boşuna başını ağrıtma derim. Daha çok var sınava.:KK31:

İşte sırf bu yüzden düşünmeye başladım çünkü bunu anneme kabul ettirmek patronlarıma bu konuyu açmak çok ama çok zor olur..
Küçük bi aile şirketinde çalışıyorum ben..
3 tane de patron var..
Ama böyle sizin çalışmalarınızı gördükçe kendimi yetersiz hissediyorum.
9 saat çalışıyorum..
Bide işte çalışma mevzusuna gelince çok göz önünde bi insan olduğum için odama çok giren çıkan oluyo..
Çok göze batar boş bile olsam çalışamam
İşyerinde işlerim bitince de bi iş verilirse yapıyorum
Elinde olanı en verimli hale getirmek demişsin inşallah yapabilirim bu söylediğini
Çünkü görüyorum ki işten çıkmak çalışmaktan daha zor gibi duruyo cesaretim yok.

hayırlı geceler kızlar fırsat buldukça mat baktım bütün gün. birazda aöf bakıp yatacağım. sizin nasıl gidiyor çalışmalar?

kızlarr selam ... bende 2012 kpss önlisans a gireceğim. bilgisayar teknolojileri ve programlama bölümü mezunuyum....
geçen yıl ki sınavda ilk atamada 85 puan alan arkadaşlarım atandılar.. ben 2 haftalık bi çalışmayla girdim 70 aldım doğal olarak atanamadım :KK43::KK43: ama umudum bu yıl ki sınavda......
dersaneye gitmeye düşündüm ama sonra dan da bu kpss önlisans sınav konularına baktım evde çalışıp da halledilebilicek gibi konular o yuzden evde calısmaya karar verdim. bekarım ve çalışmıyorum. o yüzdenn bool vaktim var.. kızlar şu seti almayı düşünüyorum sizce nasıl;
2012 KPSS Lise - Ön Lisans FULL Set
içeri ise;
1. Lise - Ön Lisans Konu Anlatımlı Modüler Set
2. Lise - Ön Lisans Muhteşem Soru Bankası (3600 soru)
3. Lise - Ön Lİsans I Love Memurluk (10'lu deneme seti)
4. Lise - Ön Lisans 15'li Çözümlü Deneme Seti
5. Lise - Ön Lisans Konu Konu Çıkmış Sorular ve Çözümleri (2006-2010)
6. Lise - Ön Lisans Cep Kitabı
7. Lise - Ön Lİsans Genel Yetenek Çek Kopart Yaprak Test
8. Lise - Ön Lİsans Genel Kültür Çek Kopart Yaprak Test
75 tl iyi mi sizce? yada başka ne önerirsiniz?
herkese kolaylıklar gelsin.............

ben aldım bu seti canım güzel bir set keşke en başından eylül ayında falan alsaymışım dedim. çok dalamadım sete çünkü yargınınkine başlamıştım daha çok ondan gidiyorum. dün bu setin çıkmış sorular ve çözümlerine baktım türkçeden bir test yaptım cevaplarını açıklayarak vermiş güzeldi beğendim. fiyatı iyi. ben çok şeyler aldım bir ondan bir bundan kafa karışıyor sen bu seti al bir an önce bitir sonra birkaç soru bankası alırsın devam edersin yola.

İşte sırf bu yüzden düşünmeye başladım çünkü bunu anneme kabul ettirmek patronlarıma bu konuyu açmak çok ama çok zor olur..
Küçük bi aile şirketinde çalışıyorum ben..
3 tane de patron var..
Ama böyle sizin çalışmalarınızı gördükçe kendimi yetersiz hissediyorum.
9 saat çalışıyorum..
Bide işte çalışma mevzusuna gelince çok göz önünde bi insan olduğum için odama çok giren çıkan oluyo..
Çok göze batar boş bile olsam çalışamam
İşyerinde işlerim bitince de bi iş verilirse yapıyorum
Elinde olanı en verimli hale getirmek demişsin inşallah yapabilirim bu söylediğini
Çünkü görüyorum ki işten çıkmak çalışmaktan daha zor gibi duruyo cesaretim yok.

Cnm sende mi iş arıyorsun?
Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

işte tatlım ben sana mı demiştim tam da hatırlamıyorum ama iş yerinde pc ye indir konu anlatımlı kitapları arada çaktırmadan tekrarlarını bile yaparsın. ekpss gir online test,deneme, çalışmalar var oradan da konu konu test çöz. Çok güzel. Yani annenle aranı bozma boş yere, gül gibi işinden de olma. İnsanız her şey bizim için bu sınavın bir garantisi de yok. Deli gibi çalışırsın kitapları hatim edersin sınavda bir heyecan bir seneyi yakar. Yanlış anlama kararları beğenmiyorum ya da sorguluyorum değil. İleri de sıkıntı çekme diye söylüyorum. Günde 4 saat çalışsan o bile kardır. Ben geçen haftadan beri onu bile yapamadım. İş olarak canım sürekli değil haftada bir iki günlük yapı krediyi istiyorum ayda 11 gün çalışıyorsun. İnaşalah ararlar.

işte tatlım ben sana mı demiştim tam da hatırlamıyorum ama iş yerinde pc ye indir konu anlatımlı kitapları arada çaktırmadan tekrarlarını bile yaparsın. ekpss gir online test,deneme, çalışmalar var oradan da konu konu test çöz. Çok güzel. Yani annenle aranı bozma boş yere, gül gibi işinden de olma. İnsanız her şey bizim için bu sınavın bir garantisi de yok. Deli gibi çalışırsın kitapları hatim edersin sınavda bir heyecan bir seneyi yakar. Yanlış anlama kararları beğenmiyorum ya da sorguluyorum değil. İleri de sıkıntı çekme diye söylüyorum. Günde 4 saat çalışsan o bile kardır. Ben geçen haftadan beri onu bile yapamadım. İş olarak canım sürekli değil haftada bir iki günlük yapı krediyi istiyorum ayda 11 gün çalışıyorsun. İnşallah ararlar.

Çok sağol cnm önerilerin için çok güzel şeyler söylemişsin..
Doğru söylüyorsun hiç bişeyin garantisi yokki.
İşle ilgili de hakkında hayırlısı olsun cnm
Sen konularını da bitirdin maşallah cnm kafan da rahattır en azından..

Son düzenleme:
arkadaşlar ben de bu sene kpss ye girmeye karar verdim ama baktım puanlar çok yüksek ygs ye de kaydımı yaptırdım bu arada düz lise mezunuyum mezun olalı 10 sene oldu yani tam bir deli cesareti :)düz lise mezunu olarak aöf 2 yıllık sağlık tercih yapabilirmiyim kpss puanlurı düşük ve alım çok olduğu için saglık istiyorum hangii bölümleri tercih edebilirim önlisans olarak

işletmenlik sertifikam var kpss de bilgisayar işlitmeligi bölümünü tercih edebilirmiyim bu konuda hicbir bilgim yok yarrdım ederseniz sevinirim

ekol hocada kpss konu anlatım bölümünde coğ var cnm ve kadın çok güsel anlatio...
coğrafi konumu hiç anlamiodum ama bu matrak hocayla çok ii örendim

Ekol hocayı biliyorum ama izleme fırsatım olmadı.
Önerin için teşekkür ederim canım.:KK16:

merhaba kızlar şu türkçeyi bitiremedim birtürlüü
anlatım bozukluğu ve sıfatlar felan kaldı sadece 2 ünitem varr biran önce bitirip sürekli soru çözmek istiyorummü

Maşallah meleğim :nazar::nazar::nazar::KK16::KK16:

sağol canımm senin verdiğin linkleri yükledim benim bilgisayarda açılmıyorduu yukardaki bilgisayara çıktım orda açıldı pegemin testlerini çıkardım ama anca 7 tane test çıktı bu kezde yazıcıda sorun oldu:KK70:

neyse arkadaşların yükledikleri çoğrafya bilgileri de yazdırdım yazıcıdan süper

Canım aöf derslerin ne alemde kaç dersin bitti?
daha biraz önce Türk vergi sistemini bitirdim soruların çoğunuda bilemiyorum. hocadan dinlemek yok tabi böyle zormuş. kısa bir sürede de tekrar etmeden bilgiler yerleşmiyor. daha beş ders var üç hafta kalmış. en kolay hangi ders bilsem onları çalışıp gideceğim. benim merak ettiğim 2013 te mezun olursak 2013 temmuzda kpss girip düz memurluk için başvurabiliyor muyuz?
sen ne yaptın hangi dersleri bitirdin pazarlamayı biliyorumda...

daha biraz önce Türk vergi sistemini bitirdim soruların çoğunuda bilemiyorum. hocadan dinlemek yok tabi böyle zormuş. kısa bir sürede de tekrar etmeden bilgiler yerleşmiyor. daha beş ders var üç hafta kalmış. en kolay hangi ders bilsem onları çalışıp gideceğim. benim merak ettiğim 2013 te mezun olursak 2013 temmuzda kpss girip düz memurluk için başvurabiliyor muyuz?
sen ne yaptın hangi dersleri bitirdin pazarlamayı biliyorumda...

Bende işte paz. ve ybs yi bitirdim iş hukukuna şimdi giriş yaptım ilk slayttayım e öğrenmede yani.
Ever başvurabiliyoruz 4001 oluyor o zamanda kodu daha az puanla daha çok kadro var lisansta

alan derslerini hiç yapmazsak oluyor mu bu düz memurluk? çünkü seneye hem alan hem gk gy hem de işletme 4 zor olacak. ben de yarın pazarlamaya başlıyayım. biraz hızlanmak lazım.

ben de bugün matematikle baya bir vakit geçirdim birkaç saat diyebilirim. problemlerdeyim. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın. hayırlı geceler.

X