2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Sevgicimm nerelerdesin
Hiç konuya gelmiyosun bu aralar
Tahlillerin ne oldu

Sipariş verdim cnm

benım bahsettıgım kıtap bu banada fıyatı dun cok uygun gelıd soru bankası oldugu ıcın almak ıstedım ama karar vermedım aslnda aslam cok ıyıolur yaza kadar tekrarlarımda cozerım pegemle beraber 15000 soru yapar ıhtıyac var gecen yıla aıt soru bankasın netten ındırdıklerımle beber temmzuda bıterıblırsm sonrasında ıhıtyacın soru bankasını alıp cozerım ınsalllah

Bugün tarihten konu tekrarı yaptım 200 tanecik de soru çözdüm şimdi dinlencem sonra yeni konu çalışcam günü kapatırım ondan sonra da :))

süpersin tatlımmm

aynı ay sınava gircez ve sen nerdeyse hepsini bitirdin bide bana bak daha 1 tane mat çözemiyorum

merhaba kızlar bugün eşimin kuzeninden hiç kullanılmamış yargının konu anlatımlı kitabını aldım kocaman kapkalın içinde 3000 soru varr

ve birsürüde yaprak test onlarda ihtiyacınn

ama 2008 tarihli kız sınava gircem diye almış ama çözmemişş evde duruyormuş benim sınava çalıştığımı duyunca hepsini bana verdii

kaçgündür girmiyordumm türkçe çalışıyordum türkçeyi bitirmek üzereyim konu bitirip üstüne soru çözüyorum bitsin genel tekrar yapcam ondan sonrada matematiğe geçmeyi planlıyorum

selam arkadaşlar kolaylıklar . . .
bende bu gün ilk denememe girdim dershanede bakalım nasıl gelecek sonuç . . . 2 yıl sonra . . .

Ben her zaman olduğu gibi tembellik edip hala başlamadım çalışmaya... Sizce çok mu geç kaldım? Hiç denemesem mi acaba?

Ben her zaman olduğu gibi tembellik edip hala başlamadım çalışmaya... Sizce çok mu geç kaldım? Hiç denemesem mi acaba?

Yok canım şimdi başlasan anca yetişirsin. Çoğu dershane başlamadı bile :) tabi eylüldekine gireceksen...

Yok canım şimdi başlasan anca yetişirsin. Çoğu dershane başlamadı bile :) tabi eylüldekine gireceksen...

Günaydın kızlar
Daha doğrusu tünaydın
Hayırlı güzel verimli bi ders çalışma günü olsun inşallah

Günaydın kızlar
Daha doğrusu tünaydın
Hayırlı güzel verimli bi ders çalışma günü olsun inşallah

Duru sende benim gibi bugün çalışmaya daha başlamayanlardansın anlaşılan
Bende başlayacağım şimdi herkese iyi çalışmalar :126:

Duru sende benim gibi bugün çalışmaya daha başlamayanlardansın anlaşılan
Bende başlayacağım şimdi herkese iyi çalışmalar :126:

Aynen cnm başlayamamıştım bi türlü
Bugün pazar ya
Normalde 7 de kalkıp ders çalişiyim diye düşünüyordum ama kalkamadım
Ben matematikten bir konu bitirdim çok şükür İkinciye geçmek istiyorum Allah izin verirse
Sen naptın

Bende tarihten soru çözdüm işte konu çalıştım 170 tane soru çözdüm tarihten çalışcam daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…