2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

arkadaşlar uzaktan eğitim dersi almak istiyorum kpss için acaba bildiğiniz iiii anlatan bilindik öğretmenler veya uzaktan dersaneler var mı benm sorunum matematik ve eğitim bilimleri kızlar az kaldı ne olur bi yardım edin dersanelerin çoğuda başlamış hızlandırılmış kurslara okulum şubatta bitti

arkadaşlar uzaktan eğitim dersi almak istiyorum kpss için acaba bildiğiniz iiii anlatan bilindik öğretmenler veya uzaktan dersaneler var mı benm sorunum matematik ve eğitim bilimleri kızlar az kaldı ne olur bi yardım edin dersanelerin çoğuda başlamış hızlandırılmış kurslara okulum şubatta bitti

İhtiyacın uzaktan eğitim videoları var cnm
Eğitim bilimleri ile ilgili bi bilgim yok ama matematik dersen videodan daha güzel olan bi kitap tavsiye edebilirim.
İhtiyacın matematik konu anlatımlı kitabı var ben çok beğendim yalın anlatmış ve netten indirdim tavsiye ederim..
Kolay geldin:KK16:

İhtiyacın uzaktan eğitim videoları var cnm
Eğitim bilimleri ile ilgili bi bilgim yok ama matematik dersen videodan daha güzel olan bi kitap tavsiye edebilirim.
İhtiyacın matematik konu anlatımlı kitabı var ben çok beğendim yalın anlatmış ve netten indirdim tavsiye ederim..
Kolay geldin
çok saol verdiğin bilgi için cnm ama ben matematikten 4 soru anca yapıyorum bi video lazım aslında bana ama yanında ihtiyacın kitabını alacam hem daha basit anlatılıyomuş diye duydum. galiba matematik kitabı da tek satmıyolar bütün genel kültür kitabını almak lazım

ben de bu hafta 1400 soru ççözmüşüm ay çok mutlu oldum... :)

bi yandan coğrafya çalışıyorum bi yandan da tarih den kalan sorularımı çözüyorum..

coğrafya iyice otursun ondan başlıcam soru çözmeye....

bakalım bu hafta kaç soru çözücem haftalık 1400 den aşağı düşmüyeyim diorum ama inş..olur..

ben de bu hafta 1400 soru ççözmüşüm ay çok mutlu oldum... :)

bi yandan coğrafya çalışıyorum bi yandan da tarih den kalan sorularımı çözüyorum..

coğrafya iyice otursun ondan başlıcam soru çözmeye....

bakalım bu hafta kaç soru çözücem haftalık 1400 den aşağı düşmüyeyim diorum ama inş..olur..

Canım harikasın ya maşallah
Allah bu başarını daim etsin hayırlıysa :KK16:
Coğrafyadan sonra hangi derse geçeceksin

Canım harikasın ya maşallah
Allah bu başarını daim etsin hayırlıysa :KK16:
Coğrafyadan sonra hangi derse geçeceksin

saol cnm cümlemizin... coğrafyadan sonra vatandaşlık :)
gündüz coğrafya çalışıp akşam tarih çözüyorum bu haftada tarih çözücem sonra başlıcam coğ soru çözmeye cnm..

saol cnm cümlemizin... coğrafyadan sonra vatandaşlık :)
gündüz coğrafya çalışıp akşam tarih çözüyorum bu haftada tarih çözücem sonra başlıcam coğ soru çözmeye cnm..

Bende matematikteyim.
Tarih ve vatandaşlıktan hiç bişi bilmiyorum bakmadım yani bu derslere
Coğrafyayı 2010 daki çalışimalarımda çok sevmiştim oyüzden onu gerilere attım..
Sen yavaş yavaş dersleri karıştırmaya başlamışsın
Bu konuların bittiği anlamına geliyo sanırım :KK31:

evet cnm tarih bitti.. coğrafyada biticek 2 haftaya...

kıslar bişey sorucam bulamadım..

coğrafyada madenler falan var ya hani onların kodlamaları var demişti denemem ama ben bulamadım..

yardımcı olursanız süper olur kızlar :KK70:

Bende matematikteyim.
Tarih ve vatandaşlıktan hiç bişi bilmiyorum bakmadım yani bu derslere
Coğrafyayı 2010 daki çalışimalarımda çok sevmiştim oyüzden onu gerilere attım..
Sen yavaş yavaş dersleri karıştırmaya başlamışsın
Bu konuların bittiği anlamına geliyo sanırım :KK31:
durucum ben de hiç bilmiyorum bu derslere başlamadım daha inşallah onbeş gün sonra. coğrafya çok güzel zevkli bir ders. bu hafta konularım bitiyor inşallah.

arkadaşlar peki siz bi ders mesela tarih bitince diğerine mi geciyosunuz yoksa hepsindwn azar azar mı çalışıyosunuz hangisi daha verimli sizce

arkadaşlar peki siz bi ders mesela tarih bitince diğerine mi geciyosunuz yoksa hepsindwn azar azar mı çalışıyosunuz hangisi daha verimli sizce

Cnm burdaki kızlar adına da koniyim çünkü çoğumuz öyle çalışıyoruz
Bi ders tamamen bittikten sonra başka bi derse geçiyoruz..
Diğer türlü olunca kafa karışıyor
Konular öğrenildikten sonra henüz tazeyken başka dersler araya girince bilgiler karışıyo
En güzeli bi derse tamamıyle odaklanmak sonra diğerine geçmek

Kızlar bu hafta kpss adına sadece bir deneme çözdüm ya. :KK14:Güya bugün çalışacaktım ama hastanedeydim. Yarın yine hastanedeyim büyük ihtimal çarşamba günüde gidicem. Bıktım artık git gel. Bir sonuçlansa şu şeker de kurtulsam.

acıkcası benım fazla vaktım olmadıgı için haftanın gunlerını ders sayısına boldum ,pazar gununude okul derslerıme ayırdım..ben temmuzdakıne gırecegım için böyle aceleci olmak zorundayım tabii bi,de gec basladım haliyle.. :KK43: evde plan yaptım onu uyguluyorum işte.. ben suan sırf konu calısıyıp sonrada pekiştirmek için test cozuyorum okadar ,henuz tekrarlara baslamadım ,soru bankasındaki sorularada gecemedim maalesef :KK43::KK43:
Kızlar bu hafta kpss adına sadece bir deneme çözdüm ya. :KK14:Güya bugün çalışacaktım ama hastanedeydim. Yarın yine hastanedeyim büyük ihtimal çarşamba günüde gidicem. Bıktım artık git gel. Bir sonuçlansa şu şeker de kurtulsam.

çok gecmıs olsun sevgı meleği.. içini ferah tut benımde annem babam şekerli hatta babannemle, annemin anneannesindede şeker varmılş
bende yok ama benım cocuklarımda olma ihtimali yuksek--tabi allah göstermesın ama bu gercegıde unutmamak gerek maalesef :KK43: hatta annem tekrar bebek istedıgınde doktor yasaklamıs doğacak cocuk şekerli olur demiş uyarmıs.. (tabı annemde ozamanlar şeker yoktu sonradan gizli şeker olarak cıktı,açlığa yorgunluga hiç tahammulu yoktu,şimdi aldıgı ilaçlarla hayat kalitesi yukseldi diyebılırım)

insallah seninde saglıgın yerindedir canım

ben bugun cografya calıstım

yarın tarih calıscam

bu arada benım bolumden taban puan en dusuk 85le alıyor :KK43: bi an ümitsizliğe kapıldım cunku okadar puan alacagımı bile sanmıyorum .. en azından kendımı denemek adına girecegm bu sınava oyle karar verdım gibi :KK43: çok gec basladım calısmaya kendıme fazla guvendım belkide ama hata ettiğimi şimdilerde anlıyorum ,keşke demek için gec olsada kendımı kanıtlamak için sınavda planıma sadık kalacagım

Allah hepimize zihin acıklıgı versın kızlar..

canım oncelıkle gecmıs olsun ınsallah ıyı sonuclar cıkar.sen derslere sıkma canını bence cunku senın denemelerde yaptıgın net bence eylulde sınava gırecek bırı ıcın cok guzel sen zaten konuları nerdeyse bıtırmıssın sen sımdıden bukadar net cıkarıyorsan emın ol eylulde fullersın bıkac gun calısmamaktan bısey olmaz canım ınsanın dınlenmeyede ıhtıyacı var mola verdıgını dusun ve sıkma canını :KK19:

X