2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

verdıgınız lınklerde murat eğitim kurumlarında bır test vardı yaptım sonuç berbatttttt :83::83::83:

hala calısmak ıcın ne beklıyorum bılmıyorum ,gercı sabahtan berı ıkı makıne camasır yıkıyorum ev süpürülcek yemek yapılacak ve hatta evden yaptıgım işi de yapmalıyım :97:

bır sekıle oturtsam su claısma planını cok guzel olucak ..

matematık o kadar gözümü korkutuyor kı elım bır turlu gıtmıyor ..

tarihte pelin hocanın anlatımı çok güzel keşke coğrafyada da öyle bi anlatım bulabilseydik :26: ezberim çok kötüdür o yüzden coğrafya ve tarihte hep sıkıntı çekiyorum ben..

bende ezber yapamam. zihin haritaları bu yüzden çok fayda sağladı bana.
dün akşam avrupa tarihini yazarak çalıştım zihin h. çıkarmadım şimdi hatırlamıyorum
ama çıkardığım zaman hiç unutmuyorum.
denedim yani.
etkisini görürsün bi denemelisin.

zihin haritasi ne kızlar ,ben kacırmısım orayı ,sayfaları okudum ama kacırdım demek ki..

ben o denemeyi zaten bulunduğunuz konumu görmeniz açısından verdim.
ben sabah 8 de kalktım dağ gibi bulaşık yıkadım. 2 makine çamaşır yıkadım. kahvaltı hazırladım anneme. şimdi bitti işlerim.
çayımı içiyorum biraz keyif yapim çalışıcam.

öncelikle yapacağın işleri gözünde büyütme. of diyerek bakarsan bitmez o işler kalkasın gelmez. bende öyle oluyor :)
matematikden de asla korkma çözümlü bir kitap al bitir. sonra çözümlü soru bankası al onu bitir. en son da kendin çözmeye başla.
bak bakalım o zaman korkacak mısın :)

zihin haritasi ne kızlar ,ben kacırmısım orayı ,sayfaları okudum ama kacırdım demek ki..

konu çalışırken hani yazarak çalışıyoruz ya özet misali notlar alıyoruz hani.
işte o notlarımızın da özeti tatlım.
benim birinci sayfama bak orda linkler mevcut.
ya da dur yazıyım.
ilk önce burayı iyi oku:
kpss Etkin Çalışma Teknikleri (Memurlar.Net - Forum)

sonra da bu yazının sahibinin kendi çıkardığı haritalara bak:
Picasa Web Albums - MIRACLE - hafizaharitalar

masallah sana valla :81:

tesekkur ederım bakayım hemen ..

Son düzenleme:
Kızlar kpss ye önlisanstan girip kazanan bir arkadaşla konuştum.
lisans kitaplarından hazırlan dedi bana.
geçen sınav zormuş lisanstan daha zormuş öyle söyledi.
anlamadım ama sizden lisans kitaplarından da hazırlanan varmı? farkları ne olabilir.?:26:

pegemin coğrafya konu anlatımlı kitabı coğrafya çalışanlara ek kaynak olabilir.
burdan paylaşılmıyor isteyenlere yollarım.

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim cnm benim.. gerçekten adın gibisin

evet canım yukarda bi mesajında anlatmışsın çok eğlenceli gibi görünüyo. umarım bu şekilde bende ezber sorunumu aşarım..
neyse şimdi çıkmam lazım iş yerindeyim ve galiba içerde bi sorun var. sesler geliyor :26:
kolay gelsin sizleree

ben hem önlisans hemde lisans olarak sınava girdim canım inan hiçbir fark yok lisanstan çalışsanda olur
ben 2 yıllık okuduğum yıllarda 2006 senesinde ortaöğretim düzeyinde sınava girmiştim yargının tüm adaylar için diye bir kitabını almıştım hayla o kitap duruyor hangi mezuniyetten girersen gir aynı onu fark ettim ben zaten öyle olmasa niye öyle kitap bassınlar ki demi canım

evet haklısın. :)
bugün regl oldum her tarafım acıyor. basımda ağrıyor. kötü oluyorum ben ya sevmiyorum bu huyumu
bi duş alayımda derse oturayım. bi sürü kaynak buldum. akşam girebilirsem onları paylaşırım sizlere.
gerçi pc hep açık

geçmiş olsun canım regl olunca halsizlik oluyor

selam kızlarr..bende bu sene kpss ye hazırlanıcam..bir yandanda part time iş bulmam lazım..henüz çalışmaya başlamadım bir kaç günede kursa kayıt yaptırıca istanbulda..herkese kolaygelsinnn :79:

selam kızlarr..bende bu sene kpss ye hazırlanıcam..bir yandanda part time iş bulmam lazım..henüz çalışmaya başlamadım bir kaç günede kursa kayıt yaptırıca istanbulda..herkese kolaygelsinnn :79:

sağol canım sana da :)

akşam misafir varmış bana yine çalışamama yolları göründü :) neyse azından arada içeri kaçıp şu videoları indirebilirim.

sevgi meleği rica etsem ayrıntlı yazarmasın bu arada ihtiyacın uztaktan egıtım satınmı ladın yoksa nette varmı dınleyecegımız yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…