2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

sevgi meleği sana bi şey sorcam. Şey sen tarihle coğrafyayı bitirdin yaa önce hep tarih çalışıp tarihi bitirince mi coğrafyaya başladın nasıl yaptın ben hep aynı ders sıkar diye bi dersten bi konu bitirince başka derse geçiyorum da acaba önce tarihi mi halletsem dedim de karar veremedim

size tarihle alakalı aklımda kalan şarkıyı yazım bu bilim adamları ve özellikleriyle alakalı .. :)

tıbbın kanununu yazsam yeniden
KÜÇÜK KAN DOLAŞIMI AKAR DERİNDEN (İBNİ SİNA)
Kimi MUALLİMİ SANİ FARABİ
kimi TASAVVUFÇU İBNİ GAZALİ

Ömer'in TAKVİMİ ,RUBA sı varmış
BİRUNU dünyayı kaç kez dolaşmış
HAREZMİ sıfırla CEBİRle uğraşmış
İBN-İ RÜŞT AKLA yel olur giderr ..

lay lay lay lay la lalalala lay laylay laa laaaa

Ben ders ders bitirdim, sıkılmadım canım iyide oldu hatta. Sen bilirsin daha iyi nasıl anlıyorsan öyle yapabilirsin.

süper yaaa :)

Evet kızlar bugün yasamayı bitirdim, şimdi sporumu da yaptım
birazdan yasamayla ilgili 150 soru çözeceğim...

ben de bol bol tarih tekrar yaptım...

soru çözemedim... çünkü hep tekrar yaptım...

ama ii oldu böle yarın da bol soru çözerim artık...

çocukla zor oluyor kalemlere çok saldırıyor...

pc yede saldırıyo 2,5 hatta 3 yaşına 4 ay kaldı ama laf anlatamıyorum ben oğluşuma

aynıyız nergızcım bende oglum 2 bucuk yasında ama onlar ıcın yapmak zorundayız dmeı canım

GÜNAYDINN KIZLAR
bende karışık çalışıyorum mat.coğ.tarih türkçe sistemi oturtamadım hala ygs giriceğim için böyle yapıyorum
tüm dersleri göreyim diye ama verimli olmuyor sınavada 2 ay kaldı
bana fikir verin arkadaşlar nasıl yapsam nasıl çalışsam

günaydın arkadaşlar ben de burada sizlerle yazışıp hem motive olmak hem de sizi motive etmek istiyorum herkese merhaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…