2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

bu arada evet ilk girişim olacak. İnş son olur hepimiz için

cnm böle gidersen muhakkak güsel bi puan alıp atanırsın... inş...

arkadaşım da böleydi nettleri sonra 96 ile kütahyaya atandı...çok da memnun ..

hem de ilk girişte atandı cnm...stres yapma sakince gir çık sınava ALLAH IN izniyle emeğinin karşılığını alırsın cnm..

dershaneye gidiyormusun cnm yoksa evde kendin mi çalışıyorsun...

Nabersiniz kızlar bugün deneme çözdüm.
Netlerim ise şöyle;

Türkçe=28
Matematik=21
Tarih=30
Coğrafya=18
Vatandaşlık=9

sevgi meleği senin netlerini çalışmanı görünce bende motive oluyorum. Kendime diyorum çok çalışırsam bende sevgi meleği gibi sözelden iyi netler çıkarabilirim diye :)
Ya iyi ki varsın yaa :) Herkes sayende bu sayfada motive oluyor :)

kızlar bır sey sorucam sızlere bana yardımcı olun gunluk cozdugunuz sorular nasıl calsıtıgınız her unıtedenı yoksa o gune aıt derstenmı karısıkmı cozuyorsunuz

fattum bende elkocum'a uyuyorum bi konudan çalışıyorum arkasından tüm kitapları tarıyorum mesela geçen türk islam tarihini çalıştım tüm kitapları taradım bende bayaa bi kitap var :) merak edip baktım 900 soru çözmüşüm sadece o konudan hemde aynı şekilde tüm dersleri bitirmeyi düşünüyorum. Baya bi yavaş oluyor ama çok sağlam oturuyor çalıştıklarım. O yüzden de tempoyu arttırcam sabah beşte falan kalkıp dinç kafayla çalışmayı düşünüyorum. Kafaya koydum gerekirse her şeyden feda edip elimdeki tüm kitapları bitircem. Sınava öyle gireceğim.

kıtabı nerden aldım canım bende layım aynı sekıl benıde batırırsa matematık o kıtaptan ebnde alayım

maslalh benıde gaza getıroyorsunuz hayranım calısmalarınıza bende onceden kocamı gonderdıgımde yatıyordum sabah bıraz daha uykumu feda etmeye basladım bakalım sonumuz guzel olur umarım

kıtabı nerden aldım canım bende layım aynı sekıl benıde batırırsa matematık o kıtaptan ebnde alayım

sınavsepeti sitesinden aldım. dün verdim siparişi de bugün kargoya verdik dediler yarın gelir herhalde.
eğer alırsan. 2.ci kitabı kpss için.
4 kitabı var. tüm mat konuları yani. 3-4 mat2 için.
iyi bir matematik hocası tarafından yazılmış.
yorumlarıda okudum çok kafama yattı.

Bu arada sevgi meleği ben de sana matematik için konu çalıştıktan sonra çözümlü bir soru bankası alıp çözmeni tavsiye ederim. Ben matematikte iyiyimdir baya çünkü temelim var. Eskiden bi konuyu yeni öğrenirken matematikte önce konuya çalışıp çözümlü örnekleri inceler sonra da aynı soruya bakmadan kendim çözmeyi denerdim. Çözemezsen neyi nasıl yapmış bir daha incelerdim. Anlayana kadar uğraşır anlayınca da kendim test çözerdim üstüne bol bol.
Birde matematiği biraz oturttuktan sonra da 7 iklimin matematik konu anlatımlı kitabını tavsiye ederim önce kolay sorular var konu kısmında genel tekrar testleri koymuşlar sonuna onlar baya zorluyor. Güzel sorular var içinde tavsiye ederim. VE de kitabın güzel yanı mesela bi konuda kaç tip soru varsa ayırmış adam, üslü sayı diyelim eğer o konuyla ilgili 7 tip soru çıkıyorsa hepsinin tek tek çözümleri var açıklamalı. Böylece her soru tipini ayrı ayrı görüp anlama şansın oluyor. Öylesine koymamışlar her soruyu karışık şekilde. Kitap baya düzenli geldi hoşuma gitti yani benim :) Reklam yapmış gibi oldum ama napim beğendim :) Sizde yararlanın istedim.

Hayır canım gitmiyorum dershaneye ne gerek var..
Güzel duaların için teşekkür ederim.

Oy kuzum benim sizde iyiki varsınız :) siz benide geçiceksiniz inanıyorum ben.

Çok güzelmiş o zaman
konuları bitirirsem alırım aklıma yazdım

cnm nasıl gidio benim metod

türk islam tarihin nasıl oldu şimdi her soru tipini gördün her olasılığı çözdün?

mesela arada dönüp baktığında netlerin nasıl ??

sana bi tavsiyem daha var cnm 2 tane falan soru bankası da tekrar için ayır derim...denemelere geçmeden önce çözmek için...

sonra zaten sırf deneme olucak?

denemem cnm ben de tam 25bin soru var bakalım hayırlısı...

inş.hepsi biter de öle girerim sınava...

senin bi konudan 900 soruysa cnm ooooo kitaplarını bitirince muaazzam soru çözmüş olucaksın süper valla...

cnm senin bölüm neydi?

ben de bugün türkçe paragraf çalıştım...

ardından 100 soru çözdüm.... şimdi birasdan bi 67 soru var diğer kitapta onlarıda çözücem...

şu ygs bitse hemen eski programıma dönücem ama daha 2 ay var bakalım...

paragraflarda netlerim çok iii çok şükür...

TEşekkür ederim tavsiyen için :) Bende onu düşünüp iki tane soru bankasının sadece sözellerini ayırıyorum. Çünkü türkçe matematikte pek sorunum yok. Ama yine de o derslere de çalışıyorum çünkü kpss de bazen türkçeyi bazen de matematiği zorlayabiliyorlar. İşi şansa bırakamam yani her soru tipini görmem lazım diye düşünüyorum.
Çok yavaş ama güzel gidiyor senin metot. Yavaş olduğu için günde 3-4 saat çalışıyordum işte bunu 6-7 saate çıkarmayı planlıyorum yoksa yetişmez yani :)
HEdefim nisan sonuna konuları bitirmek sonra da hep deneme çözmek bakalım inşallah yetişir.

Netlere gelince süper şu an soruları daha okumadan ben bu soruyu biliyorum yaa diyip şıklara bakmadan cevabı veriyorum :) Zaten çoğu kitapta aynı soru tipini tekrar ediyor :)

yazılım müh. benim bölüm

Benim eylülden beri çözdüğüm soru sayısı 15000 oldu. Bu da yaklaşık günde 100 soruya falan denk geliyor işte. bakalım sene sonuna kadar kaça çıkacak

Konu çalıştım vatandaşlıktan 250 soru cozdum suan bugunluk cıkarabılrsem 50 tane cozesem 300 tamamlayıp yatmak ıstıyrum rahat edeyım :)

ayy keşke bekar olsam dıyorum kpssye hazırlanırken özelıklede :)) 2.5yıllık evliyim .. daha önce asker eşlerıne yazmısmıydın ?? burda okumadım ama nıkını gorunce bi aşinalık oldu nedense eşim nöbette bu gece oyuzden rahat rahat takılıyorum burda yoksa neti bırakmaz bana :)) aynen sekerim yaa zaten bu meslekten evli olanlar genelde evliliği tek basına yasıyor hep ayrılıklar oluyor sinir stres cabası..
Nabersiniz kızlar bugün deneme çözdüm.
Netlerim ise şöyle;

Türkçe=28
Matematik=21
Tarih=30
Coğrafya=18
Vatandaşlık=9

masalah canım valla cok guzel gidiyorusun öncelıkle nerde eksiğin varsa ona yonel derim.. nette okumustum bi cocuk 97 almıs ve sureklı vurguladıgı eksıklerınızı giderin sonra test cozun yada cozumlu testlerden calısın demıs..birde vatandaslığı tarıh gibi okuyacakmısz yani..
Konu çalıştım vatandaşlıktan 250 soru cozdum suan bugunluk cıkarabılrsem 50 tane cozesem 300 tamamlayıp yatmak ıstıyrum rahat edeyım :)
kızlarrrrr
anammm sizi gorunce popoma motor takasım gelıo.. size yetısmek adına masallah çok iyi gidiyorsunuz canlarım benım...

ben daha konu calısıyorum malum...

konular bıttıkten sonra tekrar adına gunde minimum 200 diyorlar bakalım ben ne edicem

senin soruların da çok cnm ondan yavaş gidio olabilirsin... 2-3 tane soru bankası ayır istersen...

aynen ben de soruyu görürgörmez tanıyorum artık...

hemen şıklara geçiyorum...ve yanıldığım yok denecek kadar da az...:)
nisanda ben de başlıyorum ayrı ayrı konu ve sorularıma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…