2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Tarih, coğ., türkçeden 150 soru çözdüm.
Şimdi biraz vatandaşlık çalışıcam kızlar.
Eğer uykum gelmezse birer deneme de çözerim.
Toplamda 200 soruyu geçmiş olurum.

Sizler ne yaptınız?

Tarih, coğ., türkçeden 150 soru çözdüm.
Şimdi biraz vatandaşlık çalışıcam kızlar.
Eğer uykum gelmezse birer deneme de çözerim.
Toplamda 200 soruyu geçmiş olurum.

Sizler ne yaptınız?

elde var bugun sıfır bugun calsıamdım mısafırlerım yenı gıttı kendımı kotu hıssedıyorum boyle gıdersem yapamıycammmmmmmmmm ben

iyi geceler hanımlar ,ben geldım uzatmalı ara verdıkten sonra artık evımdeyım :):)

ama kocacım nette çok takılmıyım dıye su aveajet tarzı seyden alkdı çok kalamıcam sanırım ben haftalık rapor verıcem en azından boyle gaza gelıp çalısayım

ara sıra lınk,ders kitabı,not paylaştıklarınızı kaydedıorum pcye

bende buldugumda sızlerde paylaşacagım

allah zihin acıklıgı versın hepim,ze , çalısmaya tam gaz devam...

iyi geceler dilerim...

sevgı meleği slm bırazcık gerı sayfalara baktım senı bırısı kızdırmıs sanırım..takılmaa canım demekki sen o insana 2numara buyuk gelmıssınki çekememiş seni.. ben senın sayende senın samımıyetın içtenlıgının ve bu yardımseverlıgın sayesınde gaza gelmıs durumdayım ..baksana kopamıyorum burdan.. nete gırdım hemen ilk buraya yazdım.. herkımse o kişi senın yanında oldugumuzu bilmesini istedim... senı kım sınırlendırdıyse bızlerıde sınırlendırmıs demektirrrrr ..neyse... sen kendını biliosun bizlerde senin ne kadar iyi nıyetlı oldugunu bılıyoruz şurda az veya çok tanımıs olsakta..

tek diyeceğim cumle ; kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş

elde var bugun sıfır bugun calsıamdım mısafırlerım yenı gıttı kendımı kotu hıssedıyorum boyle gıdersem yapamıycammmmmmmmmm ben

şekerimmm bırakmaaa kendini bakiiimmmmmm....

sana teselli olur belki ben yarın daha yenı baslıcam resmi olarak ders calısmaya yani.. daha onceden vıdeolarla yok ztvde gosterılen derslere bakarak kpssye aşina olmaya celıstım
oyuzden benden iyisisn sennn yaparsın sen guclusun koyverme bakayım kendini hemencik öyleeee aaaa....

fattum sen asker esisin demi?biyerde okumustum nerde bılmıyorum ama :) bende asker eşiyim (denizci)

vicdanın rahatsızsa bence kesınlıkle sen bu işi çok güzel basarıp ustesınden gelceksın... ben buna inanıyorum..

Son düzenleme:
Sağol kasvetli, çok mutlu oldum güzel sözlerini okurken.
Hissettiklerimi size aktarabildiğimi görmek güzel bir duygu :)

Kızlar günde 150 200 soru arası nasıl sizce?
bende böyle çözüyorum. ama arttıracağım.

Yumurta kapıya dayanmadığı için mi bilmiyorum ben arttıramıyorum birde okulum var sınav zamanları elimi süremiyorum moralim bozuluyor inşallah istediğimiz puanları alabiliriz..

Sakın haa senin gibi azimli ve istekli biri de pes ederse tamamdır. Tası tarağı toplayalım dükkanı kapayalım gidelim yani.
Bana da oluyor arada yapamıcakmısım gibi ama başarcaz başka çare yok.
Daha demin kitap sipariş ettim mat için. 25 tl daha çıktı cepten of of daha da batmadan kazansak şu sınavı :)
Birbirimize dua edelim buna ihtiyacımız var...

Yumurta kapıya dayanmadığı için mi bilmiyorum ben arttıramıyorum birde okulum var sınav zamanları elimi süremiyorum moralim bozuluyor inşallah istediğimiz puanları alabiliriz..

Bozma moralini gayet uygun soru sayısı sınava doğru arttırısın olur biter.
okul varken çalışabilmen de güzel...

bende bugün türkçeden 100 soru çözdüm...konu anlatımı çalıştım ...

oğlan uyusa daha soru çözcem de uyumuyo bu saattde ayakta (((

Konu çalışırken çok fazla soru çözülemiyor. 200-250, hadi en fazla 400. Ama bütün konular bitince daha da hızlanırız bence kızlar. Nisan'a kadar konular çoktan biter diye tahmin ediyorum. Mayıs-Haziran'da çok yoğun bir şekilde soru çözülür, deneme yapılırsa bu iş olur diyorum. Yani o günde 1000 soru olayı son 2-3 aylık bir program şahsi fikrim. Ki, son aylardaki çalışma çok belirleyiciymiş, dershane hocamın dediğine göre. Çünkü havalar güzelleşince ders çalışmaktan sıkılıyorsunuz demişti.

Ben asıl kışın sıkılıyorum. Çok üşüyen biriyim donuyorum kalemi tutarken falan. yazın daha bi verim alıyorum:)
Bencede son 2-3 aay çok önemli.
Çözebildiğimiz kadar test, deneme çözmeliyiz.

sevgi meleği yine güsel linkler vermişşsin saol cnm :)

daha deneme kitapları alcas kıslar.... al al bitmio bu kitaplar ...

daha alıcakalrım da var...

napalım kazanalım da artık olcak o kadar ...

sevgi meleği yine güsel linkler vermişşsin saol cnm :)

daha deneme kitapları alcas kıslar.... al al bitmio bu kitaplar ...

daha alıcakalrım da var...

napalım kazanalım da artık olcak o kadar ...

Babam beni evden kovacak sonunda
Kaç tl saydık varya okul yoluna kitaplara bilmem nelere..
Daha aöf ye para yatırcami kitap aldım yine ohoo adam işe gir demesinde ne desin

Merak ettim kredi kartıyla mı ödedin yoksa kapıda mı? Sonradan aklıma düştü, kapıda ödeme yapınca fiyat farkediyor mu acaba? Kargo şirketinin komisyonu, vs. var mıdır ki?
canım kusura bakma 2 gündür girmedim kulübe msjını yeni gördüm.ben kredi kartıyla tek çekim aldım.sadece 14,99 ödedim.kapıda ödemedede aynı şekildedir.komisyon falan yoktur bence.5000 soru var kitapta güzele benziyor.bi başlıyım memnun olursam tavsiye ederim sizlerede.

aaa cok guzel ya ben senı bekar zannedıyordum dun burda okumussundur canım sayfada bır bayanla ayzıstık cok sevındım valla asker esı gorunce sankı kendı canımdan kanımdan gıbı gelıyor cunku bızı bızden baska kımse anlamıyor koyvermıycem yola devam sen sayende bugun bır ılke basladıme sımı ıse godnerdım yatmadım sımdı nasıpse ders calıscam canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…