2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

tatlım nerden böyle bi yorum geldiki...
daha 2 gün önce senin verdiğin linkler sayesinde bir sürü kaynak sahibi oldum. ve bir sürü arkadaşımada söyledim. burarı tavsiye ettim.
ben kim ne derse desin takma kafana sonuçta bize çok yardımcı oldun. en azından kendi adıma teşekkür ediyorum sana sevgi meleği.
bu arada zihin haritasınıda ilk senden duyup araştırmıştım çokta işime yaradı )

cnm benim nie kızdın böle..

verdiğin kaynaklardan çok yararlanıyoruz kim nasıl yorum yapar ki böle bişeye

yok artık yaaa kim yapar böyle birşeyi,niye yapar?
ben kendim adına sana teşekkür borçluyum,şahsen verdiğin linklerin çoğundan haberdar değildim.
ayrıca burda inanılmaz bir motivasyon var,tanımıyoruz birbirimizi buna rağmen destek oluyoruz.
sakın takma kötü şeyleri sevgi meleği,biz seni biliyoruz,iyi niyetini.
kötü düşünenler,kötü olsunlar,üzülme.

Çok fena bozuldum ya anlatamam.
Yorum yaptığını sanan varlık diyim artık.
Sağolun kızlar.
Benim kötü bir niyetim olsa burdan ne elde edebilirimki.
Kendi yaptığım kaynakları bile geliyorum paylaşıyorum.
Ama yaranılmıyorki arkadaş..

çok ayıp etmiş yapan kişi...

ben pc den çok soru çözemiyorum gözlerim acıyor die ama hafta sonu nasipse çıktısını aldırcam..

alamasamda hepsini indirdim pc ye arada girip bakıyorum..

bu bile bana yetti sevgi meleği üzme kendini..
ben çok seviyorum seni ve senin motivasyonunu :)

KIZLAR AZ ÖNCE Bİ KİTAP SİPARİŞİ VERDİM GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR 5000 SORU PEGEM YAYINLARININ 2012 BASIMI 14,99 TL YE HEMDE KARGO ÜCRETİ YOK.İLGİLENENLER OLURSA kpsskitabi.com

Siteyi inceliyorum da şimdi. Kargo ücretinin olmaması güzelmiş. Kapıda ödeme olayı da varmış. Kredi kartı kullanmıyorum da.

Eline ulaşınca haber eder misin? Link için de teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

benim oğlan az daha izin verse çok daha burda olucam ama anca bu saatlerde

Olduğu kadarıyla artık çok sıkma kendini.
Şimdi yatayım. yine vatandaşlığa bakmadım.
tembellikten ölücem
Yarın evde kimse yok karşınıza çalışmış olarak gelmiş olucam inş.
İyi geceler hepinize.

Son düzenleme:
sevgi meleği sana kim böyle şeyler yazmışsa büyük ayıp etmiş canım benim..

sayende öyle çok kaynağa ulaştım ve öyle güzel motive oldumki. eline, koluna , emeğine sağlık.. biliyorumki Allah bu iyiliklerini karşılıksız bırakmayacak ve biliyorumki sınavda çok başarılı olacaksın..

günaydın kızlar:)

sevgi meleği kim kızdırdı seni kuzum kim canını sıktı çok ayıp etmiş gelsin o bakim

sevgi meleği seni kim üzmüş bilmiyorum ama bu gurpta su ortamda huzur bozan varsa cıksın gıtsın ben kendı adıma konusucam ben cok fayfadı goruyorum lınklerden bılgı paylaşımlarından herşeyden cok tesekkur ederım burası benım ıkıncı evım gıbı sızlere gun ıcınde muhakak bakıyorum takıp edıyorum adınızıda kpss arkadaslarım kyodum esım bazen pc basında oluyor kalk ıkı dakıka grubuma bakıcam dıyorum bende bagımlılk yaptınız

günaydın kızlar
canım senin yazını okuyunca üzüldüm ne oldu?kim nederse desin biz biliyoruz seni
faydalı olmak için elinden gelen her şeyi yapıyorsun ben senin sayende ihtiyaç videolarını indirdim
çok faydalı oldu benim için..sonra zihin haritasını senden öğrendim benim için çok faydalı oldun
sen hiç canını sıkma kafanı takma canım bizbize yeteriz:))

Aynen :) Önceden sadece okuyordum sonra bi yazmaya başladım kopamadım burdan :)
Hani ders çalışmam gerekmese sabahtan akşama yazcam burda da :)
Sevgi meleği takma kim ne dediyse bunları böyle kötü şeyleri düşünmeden sırf canımızı sıkanlara inat tam gaz çalışmalıyız :)
Bi tane hikaye mi denir fıkra mı denir bilmem tam da hatırlamıyorum ama aklımda kaldığı kadarını anlatayım. Biraz yanlış anlatırsam kusura bakmayın :) Ama önemli olan verilen mesaj:
Cehennemde farklı ırktan insanlar bir arada yaşıyormuş
Sanırım bu insanlar hapishane de ki gibi kapalı parmaklıklar arkasına konmuş ama üstü açıkmış hatta cehennemdekilerden bazıları yukarı tırmanıp oradan kurtuluyormuş. Ama bir tek kafeste biri yukarı çıkmaya çalıştıkça diğerleri sürekli onu aşağıya çekiyormuş ve yükselmesine engel oluyormuş. Diğerleri merak edip sormuşlar onlar neden birbirlerinin yükselmesini ordan çıkmasına engel oluyor demişler ve içlerinden biri cevap vermiş Çünkü onlar Türk :) Biri yükselirde iyi bi yere gelirse diğerleri engel olmaya çalışır :)

Gerçekten ülkemizde birileri iyi bi şey yaptı mı kimse çekemez onu düşürmek için elinden geleni yapar yeri gelir kötü söz söyler moralini bozar yeri gelir önüne engeller koyar, O yüzden de türkiye de yükselen insanlar işinde iyi olanlar daha fazla yükselmesine imkan olmadığını bildiği için iyi olanın önü kapatıldığı için hep yurt dışına gidiyorlar. Her konuda bu böyledir. O yüzden herkesi takmayın kafaya

Siteyi inceliyorum da şimdi. Kargo ücretinin olmaması güzelmiş. Kapıda ödeme olayı da varmış. Kredi kartı kullanmıyorum da.

Eline ulaşınca haber eder misin? Link için de teşekkür ediyorum.

rica ederim canım nedemek hepimiz birbirimize destek olmak için buradayız.2 saat önce kargo geldi elime ulaştı.dün siparişini verdim akşama doğru bugün elimde süperler ya.biraz baktım inceledim gerçekten güzele benziyor.hemen konuları bitirip soru bankasına geçmem gerekiyor.bence çok uygun kargo parası ödemedim.5 tl cepte güzel kitaplar var sitede biraz inceledim.ama biri bitmeden başka kitap almıcam boşuna yer kaplamasın odamda.önümde zaten baya var gözüm korkuyo kitaplar çoğaldıkça

sevgi meleğine

ahhh canım benim sen hiç üzülme beş paralık insanları kafana takmaya değermi hiç.bi tabir vardır bok çamura mana buluyo diye.kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş.o kişidekide bu hesap.boşver gitsin kimseyi sallama.biz senin tanışmamamıza rağmen ne kadar iyi yürekli,pozitif,insanlara elinden geldiğince destek olan biri olduğunu biliyoruz.senin sayende burda güzel arkadaşlıklar edindik.güzel paylaşımlarda bulunduk kaynaştık.önemli olanda bu zaten.böyle insanlar bizi yıldıramaz,çamur atamaz dime kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hepiciğinizi çok seviyorummmmm

Merak ettim kredi kartıyla mı ödedin yoksa kapıda mı? Sonradan aklıma düştü, kapıda ödeme yapınca fiyat farkediyor mu acaba? Kargo şirketinin komisyonu, vs. var mıdır ki?

s.a kızlar
sevgi meleği senen bişey isticem.
bu çoğrafya oyunlarında yerleştiriyorum. ama olmuyor. birinin orda oldugunu biliyorum ama yerleştiriyorum olmuyor benmi beceremedim
sen oyun oynarken ekran görüntüsü alsan burda paylaşsan olurmu dicektim

kızlar ya benim kafam yine allak bullak oldu... bu kpss B sınavı HER YIL kpss A ile birlikte yapılan sınav değil mi ??? ben iktisat 3 teyim şuan. Bu yıl ortaöğretim sınavına giriyim nasıl olsa kpss b ve kpss a dan tercih yapma hakkım yok dedim. ama bugün bi arkadaş bu sene kpss b e gir eğer b ye girmezsen mezun olduğun sene kpss b olmadığı için tercih yapma hakkında olmaz dedi. ve yine kafam karıştı !!! biri bana şunu açıklasın nolurr :S

derinnmavi benim iktisat ve ortaöğretim hakkında çok bilgim yok ama kpss a ile b arasında şöyle bir fark var. Kpss a kariyer meslekler için geçerli mesela yükselebileceğin müfettiş,uzman, uzman yardımcısı vs. Kpss b de bu gruba dahil olmayanlar için geçerli. İşte mühendis,hemşire teknisyen gibi. Her meslek grubu ikisine girebiliyor ama farklı meslekler seçebiliyor. Mesela kpss b ile düz memur olabilir ya da kpss a ile uzman yardımcısı ya da müfettiş olabilirsin yani mesleğin ile alakasız bi bölümde çalışabilirsin. Bildiğim kadarıyla öğretmenler için hiç farketmiyor iki gruba da girip atanabiliyorlar. Yanlışım varsa düzeltin. Ama bir mühendis kendi mesleği ile ilgili bi iş yapacaksa sadece kpss b ile atanabiliyor.
İktisat için nasıl oluyo onu bilmiyorum her sene de olabilir yani iki grupla da atanabilirsin sadece kpss b de olabilir onu bi internetten araştr istersen canım

Ya şimdi aklıma geldi :) İktisat da alan sınavına girmen gerekiyor o da her sene açılıyor yani kpss a ya girer sanırım. Düz memurluk için kpss b ye girersen eğer o 2 senede bir yani.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…