2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

merhaba derinmavi hoşgeldin öncelikle.iş alanı geniş,çok mezun veren bir bölümdesin sende.hocanın dediklerine harfiyen katılıyorum.bende aynı nasihatleri dinledim hep hocalarımdan.hayat o kadr zor ki artık,insanlar olmak istedikleri şeyi değil olabildikleri şeyi oluyorlar ne acı dimi,sözde genciz ve ülkenin geleceğiyiz. bu sene kendini deneme amaçlı gir önlisans olarak,ama eğer a grubu çalışacaksan da ben önce alan derslerini halletmeni tavsiye ederim,yolun açık olsun canım.
Burada bahsedilen link işte =)
urfa tutkunu merhaba,bahsettiğin linkler başlıkta karışık olarak verilmiş,istersen vaktin olduğunda rahatça bir incele,özellikle istediğin bir yayın adı yada ders varsa sevgi meleği seni yönlendirir.iyi çalışmalar.
kızlar dun oturdum akşam yediıklım soru bankasını bastım yazıcıdan ılk defa bu kadar ısıme yaradı bundan sonrada artık soruları ordan cıkarım
fattum bunu bende yapacağım ama daha cesaret edemedim çıktı almaya,kaç sayfalık döküman bastırdın,ben kartuş biter yarıda kalırım diye çekiniyorum,mesajımı görünce bilgilendirirmisin rica etsem,iyi çalışmalar

Hoşgeldin canım.
Bende çok seviyorum kk yı :)
Lisans orta öğretime göre daha detyadı sanırım.
Kursa kesin gitmem gerekiyor dersen git faydası olur, zararı olmaz.
Ama orta öğretimde sorular lisansa göre çok daha basit.
Lisans kitaplarından hazırlanan insanlar da var.
En mantıklısı kpss gerçekten özel sektör de kariyer yapıcam diye yırtınana kadar yıllar geçiyor.

topic komşum nasılsın bi bakim dedim nereler kadar ilerledin

Ooo komşum hoşgelmişsin sefalar getirdin yaw seni görmek ne güzel ne güzel
Valla bitti sayılır benim vatandaşlık bitsin tamamen bitiyor. Mat a bir süre ayırmıyorum sindire sindire bol soru ile ilerlicem, sınava kadar yolu var..

Madam sen bütün kitabı basma o zaman canım.
yaprak testlerde çözeceğin kadarını yazdırırsın.

canım hoşgeldin,evet öyle yapacağım artık.ama çarşıda ucuz bir fotokopicim var benim bir gittiğimde usb belleğe atıp soracağım aşağı yukarı ne kadara olur,kitap haline getirmek diye.eğer 5-8 tl falan derse bayağı kitap bastırırım ben ordan,ama daha pahalıya gelirse de evde yazıcıya kartuş stoklar kendim basarım

KIZLAR AZ ÖNCE Bİ KİTAP SİPARİŞİ VERDİM GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR 5000 SORU PEGEM YAYINLARININ 2012 BASIMI 14,99 TL YE HEMDE KARGO ÜCRETİ YOK.İLGİLENENLER OLURSA kpsskitabi.com

Hoşgeldin derinnmavii,
Hocan doğru söylemiş gerçekten bende katılıyorum Türkiye şartları malum gerçekçi konuşmuş baya bi.
Hızlandırılmış kursların tabi ki faydası olur ama kpss gibi bi sınav için en önemli şey insanın kendi kendine çalışması en iyi dersaneye git istersen kendin çalışmadıktan sonra boş yani
Hızlandırılmış kursta kendin çalışarak biraz takip etmen zor olur yani 3 ayda bi sürü konuyu hızlı hızlı anlatıp geçiyorlar ama temelin yoksa baya bi faydası olur en azından kendin çalışırken zorlanmazsın kulak dolgunluğu olur yani. Ben tavsiye ederim.

KIZLAR AZ ÖNCE Bİ KİTAP SİPARİŞİ VERDİM GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR 5000 SORU PEGEM YAYINLARININ 2012 BASIMI 14,99 TL YE HEMDE KARGO ÜCRETİ YOK.İLGİLENENLER OLURSA kpsskitabi.com

lilliabutterfly PEgem yayılnları en dandik yayındı bana göre :) 2009 kitabını almıştım eskiden de pek beğenmemiştim, ama bu seneki 2012 kitaplarını çok beğendim özellikle de tarihte tavsiye ederim yani o soru bankasını almayı bende düşünüyorum kitap eline ulaşınca yorumlarını beklerim yani :)

Son düzenleme:
Pegem Akademinin yayınlarını çok beğenerek çözüyorum.
Elimdekiler bitsin ilk tercihim Pegem ve Yediiklim olacak.
İhtiyaç almam büyük ihtimalle çünkü 2 seri var elimde çözüyorum 5er kitaptan 10 kitap yani...

vatandaşlık bırıncı konu bıttı bende bıttım bır sey anladım yarın tekrar test cozup pekıstırıcem nasıpse bugun cozebılırsem 50 tane soru cok ıyı olur

canım ben 100 sayfalık bastım dun kartusum bıtmedı hala ve basıcamda hala bu arada kartusun doldurmalı ıse 3tl dolduyorlar bıterse tekrardan doldurum artık :===

geçmiş olsun diyim canım o zaman.bende tarihe başlıcam inşallah 1 şubatta mat türkçe sorularım bitmek üzere
bu arada ihtiyaçın ders takip kitabı var çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…