2012-2013 Tüp Bebek Günlüğümüz-Annelerimiz ve Bebeklerimiz Liste Topiği

kızlar merhaba... doguma az kalınca bende heyecan arttı dualarınızı bekliyorum.. sezeryan dogumda iyileşme süresi ne kadar zormu bilgisi olan?

Leyliko *34
Ege Ünivers. Çağan Deniz 9 Ağustos
2012
00.12 Ege Ünivers. 2970gr
49cm Sezeryan
38+0 Hoşgeldin
ÇAĞAN DENİZ

Melikee * 29
Tüpler Tıkalı
Mucize Merkezi Berat 13 Ağustos
2012 3600gr Sezeryan
39+0 Hoşgeldin
BERAT

Akasya1978 * 34 * 1
Sperm Azlığı
Başkent Üni.
Elifnaz 16 Ağustos
2012
14.43 Başkent Üni. 2980gr
49cm Sezeryan
Spinal
39+0 Hoşgeldin ELİFNAZ

Sudenaz222 * 28 *5
Tüpler Tıkalı
ASM Zeynep Naz
Mert Eymen 15 Ağustos
2012 Alman Hast.
Bodrum 1950gr
2450gr Sezeryan
36+1 Hoşgeldiniz
ZEYNEP NAZ
ve MERT EYMEN

HOŞGELDİNİZ... NAZLI VE KIYMETLİ BEBİŞLERİMİZ.. rABBİM SİZLERE VE SİZLERİ SEVEN HERKESE SAĞLIK, MUTLULUK HUZUR DOLU BİR ÖMÜR NASİP ETSİN İNSALLAH....

NOT: teyzenize kızmayın doğomlarınızda yanınızda olamadı diye.. hepinizi çok sevdiğimi ve deli gibi merak ettiğimi bilin.....

Cnm bnmm hyrli olsun dogumunda koly oldun insallh bnm dr da ayni mantikta ama ben cok kararsizm bu konuda son hafta cok onemli diyelar bnde onun icin 39 . Haftayi gormek istiyorum tabiki rabbim bilir bakalim hayirlisi olsun cnmm

bende 38 haftayı geçtim canım 39 olcaz artık inşallah :) Allah hepimizin yardımcısı olsun.yarın doktorumu arıcam bakalım kesin bi kontrol daha ister sonra net belli olur bakalım dualarınızı bekliyorum

bende 38 haftayı geçtim canım 39 olcaz artık inşallah :) Allah hepimizin yardımcısı olsun.yarın doktorumu arıcam bakalım kesin bi kontrol daha ister sonra net belli olur bakalım dualarınızı bekliyorum

Canım ne yaptın çok merak ediyorum inşallah yazarsın

Canım eğer doğuma bugün girdiysen Allah yardımcın olsun güzel haberlerle gel inşallah...

Arkadaslar birseyi merak ediyorum.dogum yapan annelerimizin hepsi sezeryan ile dogum yapmis.saglik acisindan oyle mi gerekti yoksa bu annelerimizin tercihi olan birsey mi? Tup bebek tedavi yontemiyle gebe kalindiginda normal dogum sansi yok mu? Lutfen birisi cevap yazarsa cok sevinirim.

canım Rabbim esranı,seni ve tüm sevdiklerinizi korusun.. sağlık ve mutlulukla nice yıllar geçirin insallah....

egunal canım hayırlı akşamlar. 23 agustosta bebegim eyüp osman oldu saat ögleden sonra 03:13 de 3.800 gram 50 cm .. bugün saglık ocagında topuk kanıda verdim kilosu 3.500 e düşmüş.ama 5 gün hastanede yattık oglum sarılık olmuş şimdilik iyiyiz masallah banyo yaptırdım az önce uyuyor :)) Allahım herkese nasip etsinn

canım aklım sendeydi merak ediyordum çok şükür paşamız dünyaya gelmiş..
çok tebrik ediyorum Allah anneli babalı uzun sağlıklı ömürler nasip etsin paşamıza...
bi sürü bebeğimiz oldu nerdeyse hepsi sarılık oldu neyseki geçici bişey sıkma canını lütfen...
öpüyorum seni ve paşanı..
müsait oldukça yaz lütfen merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…