2012-2013 Tüp Bebek Günlüğümüz-Annelerimiz ve Bebeklerimiz Liste Topiği

canım.... bu sayfada da gördüm ya kendimi.....Rabbime şükürler olsun.....
bebiş:3720gr ve 53 cm doğdu...epidural sezeryan.... başka bilgi lazımsa gireceğim sonradan...

canım.... bu sayfada da gördüm ya kendimi.....Rabbime şükürler olsun.....
bebiş:3720gr ve 53 cm doğdu...epidural sezeryan.... başka bilgi lazımsa gireceğim sonradan...

canım benim maşallah tosunumuz sağlıkla geldi dünyaya Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin...

Arkadaşlarım liste güncellemesini şehirdışında olmamdan dolayı gecikmeli yapıcam

2 ocak 2013 3.700kg 50 cm normal dogum. beril bebek :)

kızlarrrr 10 yumoşumdan 8 işleme girdi 5 TANESİ DÖLLENDİ KALİTELİ DEDİLERR ÇOKK MUTLUYUMM YARIN TRANSFERİM VARRR ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUNNN... ÇOK KORKUYODU CANLI SPRM ÇIKMAYACAK DİYEEEE DU EDİN NOLURR

fundaaa çok sevindim canım ama niye buraya yazdın burası anneler ve bebekler liste topiğimiz çabuk sohbet topiğine gel karıştırdın sanırım

HOŞGELDİN KAAN BEBEK

güldencim nbr ? ben bu güzel şeyi daha yeni gördüm,çok sağol yaa 13 şubat 2013,en güzel gün benim için tabloyu takip ediodum da,buraya yazdığınıza dikkat etmemiştim... oğluşum 41 günlük teyzesi ne çabuk geçio zaman dimi,hele bize onla o kadar hızlı ki günler :) emzir,altını al,gazını çıkar,uyut derken hep aynı şeyler olunca hergün yaptıklarım öyle gelio bana... gece uykularına hasret kaldım tabi,gündüzleri de çok yoğun,peşimi bırakmıo hiç,çok obur,çok gazlı ama çok tatlı... sizlere sürekli dua ediorum,nolur bana güzel haberler verin,ALLAHım bu duyguyu hepinize yaşatsın en kısa zamanda,hoşçakal tatlım,herşey gönlünce olsun,çok öptm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…