2012-2013 Tüp Bebek Günlüğümüz-Annelerimiz ve Bebeklerimiz Liste Topiği

selam canım benimm.. nasılsın? biz iyiyiz cok şükür ama cok gaz problemimiz var yaa bide hiç doymuyoruz oglumla bende seni çok öptük teyzesi gelenlerden fırsat bulamıyorum gecede cocuk uyumuyor .bu arada benim bugün sezeryan dikiş yerim iltihap kapmış açıldı igne vurulmaya basladım ameliyattan cıktıgımda bu kadar acım olmaıştı

maşallahh size
gaz probleminiz var demek kıyamam hiç zorlanıyordur kuzum...
ay bi de emiyo emiyo doymuyooo demek yerim ben onu yaaa...
bu ara yoğun olmanı normal canım sen zaten anneliğe alışıyorsun
bi düzen oturtmaya çalışıyorsun bi yandan da bebeği görmeye
gelen giden olur kalabalık olur aramıza katılman zor tabii..
en kısa zamanda düzene girer inşallah herşey ve sana kavuşuruz
bende öpüyorum sizi en çok ta paşayı

Maşallah bebeklerimize yakın zamanda doğacaklarımızı listeye henüz eklemedim giderek kalabalık bir aile oluyoruz

HOŞGELDİN ANIL BEBEK

Maşallah subhanallah sağlıkla çok tatlı bir tosun paşamız daha dünyaya gelmiş bulunuyor..Rabbim en kısa zamanda bizlerede nasib eyleye bu güzel duyguyu..

HOŞGELDİN ANIL BEBEK

Maşallah subhanallah sağlıkla çok tatlı bir tosun paşamız daha dünyaya gelmiş bulunuyor..Rabbim en kısa zamanda bizlerede nasib eyleye bu güzel duyguyu..

ben yanlışlıkmı yaptım aşkısım yaa..karıştırmıyorum dimi inş..

HOŞGELDİN ANIL BEBEK

Anıl paşanın haberinimi verdin sen aşkısııımmmm

ben yanlışlıkmı yaptım aşkısım yaa..karıştırmıyorum dimi inş..

olmuş olmuş aşkısım daha ne olsun bi de ben yazayım çok çok olsun çeşit olsun

egunal, milistone

canlarım benim çok sağolun rabbim tez zamana size ve dileyen herkese nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…