2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yok canım afyonlu degılım esım askerı personel vandaydık afyona tayınımız cıktı 2 senedır afyondayımm 1 tane 4 yasına gırecek oglum var

yok canım afyonlu degılım esım askerı personel vandaydık afyona tayınımız cıktı 2 senedır afyondayımm 1 tane 4 yasına gırecek oglum var

ben afyonluyum da ondan dedim :) bende sağlık personliyim ardahandayım....Allah bagışlasın..afyon merkezdemsiniz

yok canım ya afyon sınanpasadydık busene çaya cıktı tayınmız 3 aydır caydayız sen merkezmı

sandıklıda ablam oturuyo benım cumartesı gunu oraya gıdıcezz bızde :)) karısıgım ben bıraz annem yunanıstan macırı babm trabzonluu antalyada oturuyolar

Fatma,buraya resim koyamam canım,
ama göbişli fotolarım var tabii,
1 albüm kadarcık:)
özelime mail adresini atarsan yollarım fotolarımdan

sandıklıda ablam oturuyo benım cumartesı gunu oraya gıdıcezz bızde :)) karısıgım ben bıraz annem yunanıstan macırı babm trabzonluu antalyada oturuyolar

ablanız ne iş yapıo peki sandıklı güzeldir yaaa benim yerimede gezin:):)

:)) sandıklıda garajın karsısında trabzon ekmek fırını var oranın sahıplerı canım 8 senedır ordalar bılıyosundurr belkı

günaydııııııın herkeslereeee
oğluşum taaaa sırtına kadar muk içindeydi sabah sabah onu temizledim yıkadım sempatiksalakcinni
napıyosunuz nasılsınız?
yeni gelenler hoş geldiniz a.s.
AnneyimBen
hamile değilmişsin e hadi istediğin olmuş hayırlı olsun

oy oy oy oy ellerine sağlık bebik rahat etmiştir....

AnneyimBen gözümde canlandı valla nasipse bende bayramdan önceki 2-3 gün orda olucam sandıklıdan antalyada yakındır 2,5 saat sürer aileye yakınlaştınız...

AYN nerdesin?

evet canım ya ondan yazdık zatennn afyonu :))

saglık personelıyım demısssın bısey sorayım o zman canım ya bu hadtanelere kayıt yada muhasebe bolumlerıne nasıl gırılıyooo

evet canım ya ondan yazdık zatennn afyonu :))

saglık personelıyım demısssın bısey sorayım o zman canım ya bu hadtanelere kayıt yada muhasebe bolumlerıne nasıl gırılıyooo

hastanelerdekini diyorsun dimi... valla normal yolla dersen kpss girersin alımlara başvurursun genelde tıbbi sekreterler alınır ama diğer yolu dersen şirket elemanı altında alım yaparlar onda da tanıdık olması gerekiyo

şirket naısl oluyo pekı anlamadımm

canım şimdi 2 şekilde şirket olur hastanelerde biri temizlik şirketi biri bu bilgi işlem ( yani hastaneler kullanılan veri tabanı sistemi) hangisinden girersen fark etmez temizlik şirketinden de girsen eğer tanıdıgın avr temizlik yapmaz sekreterlik falan yaparsın ... işte bu şirket alımlarında hastane ihale yapar hangi firmada kaldı ise örneğin afyon hastanesine istanbuldan bi firma kazanıd istanbul firması eleman bulamz i ne bilsin hastaned ezaten var olan elemanlar devam eder tanıdıgın olan kişi sni önerir kimse duymadan girivermişsin ok anlatabi,ldimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…