2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ya ben 4 artı 6 yım 4 artı 4 ken gittim doktor bana on beş gün sonra gel dedi çok geç değilmi normalde keseyi görüp sonra kalp atışları için 2 hafta zaman vermesi normal ama daha kese için erken oldugundan göremedik zaten alttanda bakmadı karından baktı daha çok küçük baksakta görünmez dedi :umursamaz: nerden biliyosa sen bi bak görmezsen yine gün verirsin dimi ama :dilcikar: şimdi keseyi görmeye ne zaman gitsem erken gitmemiş olrum kaçıncı haftayı bitirip gidim sizce ?

bide keseyi gördükten sonra embriyoyu ne zaman gördünüz kızlar ? :uhm:

slm kızlaar
evde yaptığım test doğruymuş
bugün itibariyle 6+6 haftalık hamileyim bebişim 10.8 mm
bugün ilk kez mide bulantısı yaşadım ıyy inşallah olmaz bi daha oğlumda hiç olmamıştı
herkes ve bebişleri iyidir inşallah

Allah nazarlardan saklasin Saglikla kucagina almayida nasip etsin.

canım kalp atışını duyacağı zaman çağırmış 2 kere ultrasyona sokmak istememiştir doktorun
gittiğin zaman muhtemelen kesede görülebilir

hayırlı olsun jalecim:)
bende cuma gitcem doktora bakalım
bende oğlumda aşırı ve uzun süreli bulanmıştım inşallah bunda öyle olmaz diye dua edip duruyorum

canım kalp atışını duyacağı zaman çağırmış 2 kere ultrasyona sokmak istememiştir doktorun
gittiğin zaman muhtemelen kesede görülebilir

bende öyle düşündüm canımcım ama ben çatlarım o zamana kadar keseyi görmezsem Allah korusun dış gebelik olabilir sonra bebeğide bi an önce göreym boş gebelik filan olmadıgından emin olayım ayın 28 ine randevu aldım az önce başka bi hastane ve başka bi doktordan umarım bu defaki doktor ilgilidir CADIARZU Gelişmeleri yazarım canlarım

delüüüüüü kaydirigubbakcemile3
yaz yaz canım

Allah nazarlardan saklasin Saglikla kucagina almayida nasip etsin.
amin canim hepimizin yavrularini korusun rabbim ins,saglikla versin

valla bilmiyorum ki, iyidir inşallah:) 2 hata sonra gideceğim kalp atışları için. nasıl geçecek zaman bilmiyorum
iiyidir canim insallah bende ayin 2de tekrar gidecegiim allahim korktuklarimiza ugratmasin ins canim benim

Safiye hanım en son medicaldaydı, akdamar dada bir bayan Dr vardı onuda çok iyi diyorlardı hala ordamı bilmiyorum bı arayıp sor istersen.

Son düzenleme:
Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.
diye bi yazı yazıyo bende anlamadım :?

ben 6+5im ama hala gitmedim. doktor ilk randevumu 29una verdi.8inci haftam bitmis oluo o zaman düsün. sabirla bekliyorum. erken olsun gec olsun saglikli olsunlarda dimi canim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…