2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anladım sekerım sagol pekı bunlara basvuru yada hangı fırma oldugunu nerden ogrenebılıyoruz

anladım sekerım sagol pekı bunlara basvuru yada hangı fırma oldugunu nerden ogrenebılıyoruz

sen en iyisi hastane müdürü ile görüş şuan ki firmanın hangisi oldugunu ihalenin kaç yıllık yapıldıgını işte ihtiyaçın olup olmadıgını sor sonrada başvuruda bulunmak istediğini sonrada partiden şurdan burdan bi tanıdıgınz varsa araya girsin

buradayım canım
işlerim çok yoğun çıkıyorum arada
msjımı görmedin herhalde
özelime mail adresini yazarsan
foto gönderirim,burdan yayınlayamam

buradayım canım
işlerim çok yoğun çıkıyorum arada
msjımı görmedin herhalde
özelime mail adresini yazarsan
foto gönderirim,burdan yayınlayamam

canım msj gelmemiş ki nereye attın ki ben sana atayım dur

kızlar sizce kızınız mı olcak oğlunuz mu?
peki ya hangisini istersiniz?
aklınızda isim varmı kız olursa şu erkek olursa bu diye?

Selam hanimlar...Bugün bulantilarim daha baslamadi cok sükür.

Seydam canm cok sevindim insallah bende saliya alirim güzel haberleri bende cok heycanliyim ya

Selam hanimlar...Bugün bulantilarim daha baslamadi cok sükür.

Seydam canm cok sevindim insallah bende saliya alirim güzel haberleri bende cok heycanliyim ya
canim benim cok sagoll benimde ara ara oluyor ama bügün itibariyle henüz baslamadi ama gecen gün tam alisverisdeyken yakaladi beni cok kötü oldum kendimi disari zor attim
ins sende yüzün gülerek dönersin canim benim ....

valla bana erkek gibi geliyo...yani ne bileyim...eskiden de benim hep oğlum olur gibime gelir...eşim ve eşimin tarafı kız istiyor, benim için farketmez tabi ama gönlüm erkekten yana Allah hayırlısını nasip etsin...
kız olursa eşim koyacak ismini: Candan olacak, erkek olursa ben koyacağım, rahmetli babamın ismi olan Uğur..

valla öle kız erkek diye ayırt edemiyrum yaa ilk olunca herhalde kız olursa ecrin erkek olursa yiğit diyorum ama değişmese tabi

aslinda ben kiz istiyorum cok ama oglum ve esim erkek olacak diyorlar nedense benide inandirdilar sanki erkek gibi ...
hic aklimda olan bi isim yok bilemiyorum hayirliyla gelsinde ins buluruz güzel bir isim

:teytey:

Cok sevindim arkadasim. Hayirli olsun. Haberlere cok sevindmmmmmmmmmmm

Dun sana 70 numarali sayfalarda birseyler yazmistim. Sayfalar ilerledigi icin gorememis olabilirsin..
canim benim cok sagol iöyle güzel böyle güzel haberler aliriz hepimizde,,,
canim görmedim kusura bakma bisey sorcaktim aslinda..

bende sağlıklı olsun önce diyorum tabi ama bi kızım olmasını çok istiyorum
zümra var aklımda kız olursa ama değişebilirde tabi :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…